niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie gaz?

Gdzie najlepiej i najtaniej zalozyc gaz ? sekwencja????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

spytj lepiej gdzie dobrze robią taką instalację...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

założyć ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Nie wiem gdzie najlepiej ale w razie czego to nie w Jarnutach. Wszyscy chwalą ale tam jest zdzierstwo i naciąganie. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

o Jarnuty ? hmmm odradzam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

a gdzie jeszcze mozna bo pytalem tu i tam ale wszedzie chca od 2 tys w gore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

zwykly gaz 1500 mi krzyknal a za sekwencje 2200

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Polecam senatorska,profi i bez jakichkolwiek wymowek.jak chcesz tak ci zrobia

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

senatorska polecam

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

To idzcie i zrobcie sobie za 1,500 to bedzie wam sie jeba.lo co chwila. Jacy z was popierdole** ludzie. Wszystko chcecie za darmo i to malo tego - to co najlepsze chcecie za darmo prawie no.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

a ile tam na senatorskiej biora >??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Piątnica - Nowoprojektowana u Wojtka - 2000zł i masz lux sekwencję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

cena za sekwencję do 4 cylindrówki wszędzie będzie powyżej 2tys, bo takie ceny, jak chcesz dobrze i bez komplikacji jedź na Senatorską

i pamiętaj, nigdy w takim przypadku tanio nie równa się dobrze, ja wolałbym dac 100-200zł więcej ale miec spokój i nie martwic się o gwarancje czy jakieś naprawy

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Kubuś piątnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Wszędzie z wyjątkiem Jarnut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Polecam Mak-Rob przy Senatorskiej, polecił mi znajomy, a w poniedziałek robię u nich 3 swoje auto, zawsze było lux, nie dośc, że jeździło to bardzo dobrze, to i wszystko było poukładane i pochowane elegancko np. wlew gazu przy oryginalnym wlewie paliwa, sprytnie schowany przełącznik itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Z instalacją gazową to jest tak jak z samochodem . Jeździsz "maluchem" i jeździsz mercedesem.Porównaj sam. W chinach też wyprodukowali super samochód , bo tani. Decyzja należy do Ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

piątnica u Wojtka polecam ja tez tam zakladalam i bez zadnych zastrzezen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

co wy do tych JARNUT macie nie pasuje to nie jazdzic tam banda debilów i przypałów do KUBUSIA jedzcie on wam napewno lepiej zrobi hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Lepiej lub gorzej alecoś tam zrobią,a tam za nic się płaci i to słono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Tylko i wyłoncznie kubuś piątrnica reszta to naciągacze....... Napewno nie pożałujesz na 100% ja mam juz ponad 4 lata i nie narzekam a panowie na senatoskiej juz raz mi zakładali to im podziekuje bardzo........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Panu Andrzejowi z Jarnut Też podziekujemy....... stanowczo odradzam....chyba ze ktos ma dużo pieniędzy na wyrzucenie za wszystko zdziera podwójnie albo i potrójnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

no tak najlepiej darmo hehe juz nie gadaj ze tak zdziera chcesz miec dobrze zrobione to i trzeba zaplacic ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie gaz?

Wstawiałem na Senatorskiej w dwóch autach sekwencje i w żadnym nie miałem problemu także polecam. Słyszałem że dobrze zakłada instalacje Dylu w Piątnicy nie mylić z Kubusiem broń Boże:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org