niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Club -warto?

Jestem ciekawa czy warto otworzyc w Łomży Club z prawdziwego zdarzenia? Z fajnymi imprezami,pożadnym djem ,profesjonalnym oswietniem i przypuscmy raz na 3 miesiace ,gdyby dobrze szło jakis zespół/gwiazda itp.

Czy to przejdzie w Łomży czy raczej zainwestowane pieniadze pojda w błoto ?
Czy w Łomży jest jakies miejsce/lokal ,który nadawałby sie pod to?Orientuje się ktos?
Czekam na odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Musiałby być większy lokal z większą salą taneczną,na pewno ludzie nie chcieli by w łomży kolejnego ścisku i walenia z łokcia przy dancingu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Dla -18 tak :):)
Ale i tak po kilku miesiącach zachwytu przeniosą sie z powrotem do Jeziorka:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

tak myślisz? Rozmawiajac z córka dowiedziałam się ,ze sporym zainteresowaniem cieszy się Club Qube chociaz jak to ujeła jest "zajechany",wiec rozumiem ,że nie warto otwierac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Tak się cieszy zainteresowaniem że wczoraj przy ostatkach nie było tam żywego ducha.
A ile córka ma lat? Bo ten lokal faktycznie cieszy się zainteresowaniem 16-18latków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

własnie 18 i to samo usłyszałam pełno pijanych 15 latek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

To teraz sama widzisz na kim bazuja nasze,, popularne" cluby :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Zastanawiam sie tylko czy to jest legalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Na Nowogrodzkiej jest Atlantic idz do generała to Ci wynajmie z miłą chęcią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Witam jestem czestym gosciem w clube qube bardzo latwo krytykowac cluby jesli na tyle inteligentni rodzice puszczaja 16-17latkow do clubow gdzie daja im swoje dowody by wejsc do srodka oraz swoje pieniadze by wydac je na alkohol to gratuluje rozumu .. A pozniej zwalanie winy na club bo tak latwiej!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

A to barman lub barmankoa nie potrafi na zdjęciu odróżnić rodzicva od szczyla ???
Szczyl może sam podbiera dowód .

Zresztą ktos za porządek w Klubie chyba odpowiada??

Chyba żę właścicielowi zależy na jak największym utargu to i dowodu od szczyłów nie rząda bo i po co ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

ale o czym tu mowa jak w Cube jest niby selekcja i wjazd od lat 17! czyli sami wpuszczaja swiadomie niepelnoletnich. Co do tematu to nie przejdzie! otwarto juz w Łomży poważny klub i niestety upadl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

"Autor: Ona30 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-02-12 14:53

Jestem ciekawa czy warto otworzyc w Łomży Club z prawdziwego zdarzenia? Z fajnymi imprezami,pożadnym djem ,profesjonalnym oswietniem i przypuscmy raz na 3 miesiace ,gdyby dobrze szło jakis zespół/gwiazda itp.

Czy to przejdzie w Łomży czy raczej zainwestowane pieniadze pojda w błoto ?
Czy w Łomży jest jakies miejsce/lokal ,który nadawałby sie pod to?Orientuje się ktos?
Czekam na odpowiedzi."

Oczywiscie, ze warto otworzyc, chocby po to zeby zmienic mentalnosc ludzi w tym miescie, ze klub to nie tylko miejsce, bo to przede wszystkim ludzie. To oni tworza atmosfere. Jezeli chcesz otworzyc klub po to zeby tylko zarobic, to nie rob tego.
Jezeli chcesz imprez elektronicznych polecam organizacje Utopia Podlasie, ktora robila kilka niszowa w naszym regionie muzyka elektroniczna w Lomzy wrecz nie zywa, troche undergroundowo od minimalu, przez techno, psytrance, do dnb. Takiej muzyki nie uslyszysz nigdzie w Lomzy. Dlaczego? Bo wlasciciele sa nastawieni na zarobek nie na rozwoj kultury. Nie mowie, ze elektronika jest taka super, bo o gustach sie nie dyskutuje. Rownie dobrze mozna byloby sciagnac jakis rockowy zespol, lub zrobic JAM SESSION, znane mi z wiekszych miast czyli kilka zespolow rejestruje sie przed impreza, daja demka i graja na zywo swoje numery. Uwierz mi to nie jest duzy koszt bo, mlodziez zagra bo to kocha, ale zagra swoja muzyke, a nie szmire z radia. System musi upasc, media wmawiaja nam co jest dobre a co nie, czego sluchac, czego nie. No i wiekszosc to kupuje, tylko co z reszta? Reszta sama organizuje imprezy, nie w klubach, tylko i wylacznie dlatego, ze kluby boja sie postawic na cos niesprawdzonego w naszej zasciankowej lomzy. Dla mnie to jest definicja klubu, moze on byc bez klubu wazna jest radosc jaka niesie muzyka i ludzie z ktorymi to muzyka sie dzielisz. Pzdr

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Jezeli chcesz imprez elektronicznych polecam organizacje Utopia Podlasie, ktora robila kilka imprez w pubie 9 .

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Makaron dobre to co piszesz tylko te czasy już mineły. Tak było za komuny i prawda że ludzie tworzą atmosferę, klimat itp ale kto ma no to tworzyć kasę
bo utrzymanie klubu kosztuje???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

makaron:)
Posłuchaj w temacie ,, Czego sluchacie" czego ludzie chcą słuchać :):)
A nie ty tu z jakimiś wyjcami oglądasz :)
Będę chciał posłuchac syren to wiem gdzie można zadzwonic :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Jovanka jesteś tam barmanką??? Może tancerki potrzebujecie??? Taka młodzież 15......17 ... bardzo to lubi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Fanka ,na te forum wchodzą czasami dzieci więc powstrzymaj się z tymi debilnymi obrazkami.
Oglądaj je wieczorem z mężem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

w innych miastach dzialaja alternatywne miejsca a u nas w miescie jest robione to samo, jak konkurowac z taka komercyjna jama innym komercyjnym nowym miejscem, czysty biznes, wiec musisz byc tanszy i rownie ''dobry'' ok, a gdyby tak cos innego to juz nie? PIERDOLENIE

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

kolezanko jak masz odlozone 400 tysiecy to mozesz otwierac , ale licz sie z tym ze co pol roku musisz walic min 50 tys na zmiane wnetrza a i watpliwosc czy przebijesz yame

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Omania teraz lepiej? Bo ja z tymi tańcami to tylko tak po godzinach dorabiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Fanka..bocianka.Tak już lepiej;)Heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Otworzenie klubu z prawdziwego zdarzenia to nie taka łatwa sprawa. Trzeba mieć kontakty albo spore pieniądze na/za "ochronę" ;] . A taki porządny i duży i ogarnięty by się przydał. Yama to ścisk i duchota( tyle ludzi i zapewne spory dochód a na klimatyzację skąpicie, piwo też smakuje jak ścierwo,tylko DJ-e was ratują, bo grają naprawdę dobrze. Qube- no to inne klimaty hehe, bawi się gimnazjum ale ono też gdzieś musi :), jakby ktoś z pieniędzmi i głową to wziął to mógłby odstawić taki klub ,że yama srała by pod siebie,bo są tam możliwości metrażowe. Atlantic/Barbados/Nikodem to miejsce ma swój stały klimat i jest nie do zmienienia, tania spelunka i mordownia. Milano, ogromny obiekt ale lokal pod klienta jakiego na około ma,też nie do zmiany klimat ,bo ta publika co przyjeżdża jest jaka jest(od gumaków do pantofli) ;] i pompuje tam ogromne pieniądze. Nie ma klubu w Łomży i okolicy,a szkoda, takie Pomarańcze,Energy w ilości 1 (że jeden taki duży klub) miałby tu za co się utrzymać,bo nie ma tego w regionie i ludzie zjeżdżali by od Suwałk,po Białystok,Ostrołękę,Szczytno ,no ale to tylko gdybanie i marzenia ściętej głowy ;). Na Łomżę coś wielkości byłej Amnesii Maxx byłoby w sam raz i jest potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Zrozum, że nic nie przebije jamy bo jama to prestiż w tym mieście, to tam jest miejsce schadzek kulturalnej łomży. Więc w grę wchodzi mniejsze miejsce, ale z klimatem nie do podrobienia. Pod koniami oraz Tscheslav były takimi miejscami.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Ten prestiż można by łatwo obalić,uwierz mi. Ten lokal jest łatwy do wyparcia czymś konkretnym,bo po prostu nie wychodzi z dobrymi inicjatywami do klienta. Słyszałem,że również czwartki ma zrobić płatne,więc kolejne sięganie po pieniądze do klienta w zamian za co?.Ale ok jakby mieli zrobić porządną klimatyzację czy więcej imprez tematycznych to jestem za. Tylko ku*** po prostu niech pomyślą to głową i coś czynią, powtarzam parkiet ciasny, ludzie mogą się na nim poruszać jak muchy w smole, gorąco i duszno, jest jak w saunie, piwo albo jest ch*** z nalewaka albo też szklanki są źle myte ,ponieważ specyficznie śmierdzą.

PS" tak to tam jest miejsce schadzek kulturalnej Łomży" - bo gdzie indziej Ci ludzie mają iść się pobawić? Może Amnesia,ja tam nie byłem ale słyszałem dobre opinie, tylko co z tego jak to kolejny malutki klubik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

D.. lokal jest ponoć do wynajęcia, właściciele mają już swoje lata i chcą odpocząć od tego biznesu, tak więc dawaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Warto na pewno.

Tylko musi być na wzór podaje przykład cieszących się dużą ilością osób,np.

NEVADA

http://www.club-nevada.com/main.php


też club coloseum w Ostrołęce


http://club-coloseum.pl/


jeśli będzie dość duży i ciekawy na pewno przyniesie wysokie zyski i pełną

sale osób z tego co słyszę bardzo dużo osób narzeka na mało atrakcyjne

dyskoteki w Łomży ,a że dużo osób jeździ poza Łomżę ,bo tu nie ma clubu

z prawdziwego zdarzenia.

Życzę powodzenia na pewno jest to dobry pomysł ,tylko musi się czymś

wyróżniać i nie być mały ten club.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

otwieraj ! tylko bez żadnej makkaronowej muzyki, bo tego słucha garstka ćpiejów i zamiast alko będziesz musiała serwować piguły, żeby Ci ludzie tańcowali, a zabawa ma trwać przynajmniej do 10 rano, bo jak Cię nie stać na opłaty prądu jak resztę biznesdziadów to lepiej nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

http://www.youtube.com/watch?v=Y5SoPqGONjU

Tylko żeby niektórym zazdrośnikom zwieracze w dupie nie puściły bo kostki trzeba będzie szorować:)

A tak po za tym widzę samych znawców lokali z Pomponika i Pudelka. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

no jest wszystko są ku*wy i pedałki, tylko tych gangsterów palących cygara jakoś słabo pokazali i pizdościsk parkietowy mogli lepiej ująć, tak żeby wszyscy widzieli, że przed wyjściem trzeba strzelić serie na barki i plecy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

I ciebie jak cię z tyłu pod śmietnikiem zapinają:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Czesio uwielbiam Twoje komentarze haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Just give me one night in Ibizaaa ;]

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Janie - jak już zapniesz mi rozporek, możesz mi zawiązać sznurówki i wypastować buty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

A tu jesteś Januszku Kosie, mmmmój Ty serialowy bohaterze. Spać po nocach nie mogę, bo myślę o Tobie. A jednak lubisz yamusię i pokląskać rączkami na czwartkowych wieczorkach. Następnym razem pomyśl o swojej wiernej fance i zaśpiewaj dla mnie coś, może być nawet o buraczkowym polu. A ja na pewno Cię usłyszę i przylecę na skrzdłach wyobraźni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Dobrze kasztanko:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Ogry z łańcuchami też są :):)
A ojciec rano czochra się po łbie bo krowy niema na czym upalować :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

re.: D...

Piszesz - mimo negatywnej twojej opini - tak wiele o yamie to zapewne często tam bywasz, piszesz również, że wiele pozytywnych opinii słyszałeś o Amnezji ale niestety tam nie byłeś.

Doradzasz komuś jak otworzyć dobry lokal, ale z twojej wypowiedzi wynika, że zarówno ty jaki my do dobrych lokali mamy nie chodzić a tylko do tych ze słabą klimą, ciasnotą, duchotą i marnym browarem.

To jakie to opinie dobre ale nie swoje słyszałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Ja uważam, że warto. Najważniejszy będzie jednak odpowiedni i trafny dobór personelu. Niejaki Czesio za barem gwarantował by ci przez jakieś 2, 3 miesiące 100% frekwencję. Tylko musisz założyć, że trzeba będzie po tym okresie fascynacji przeprowadzić generalny remont. A i Czesia też by trzeba było dobrze ubezpieczyć, zwłaszcza jego paszczę i końcowy odcinek przewodu pokarmowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Ona30, otwieraj , jestem jak najbardziej za nowymi inicjatywami ,

Zastanów się tylko KTO tam będzie się bawił ?
Jak często i czy jest w ogóle popyt ?

W Łomży nie ma takiego miejsca gdzie zmieści się 1000 osób , a koszty adaptacji i utrzymania lokalu to znasz ?

Poza tym, to takiego lokalu nie da się prowadzić z " doskoku", musisz WSZYSTKO kontrolować i trzymać rękę na pulsie cały dzień .
Duży lokal, to duży sztab ludzi i problemów, a kasa niepewna.

powodzenia ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Kurde, czemu NIKT nie chce otworzyć zwykłej jadłodajni w stylu tych białostockich. Przecież byłby na to popyt! :) Czasami na dwie osoby nie opłaca się gotować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

w Łomży teraz się bawi dużo osób starszych a oni mają kasę
dobry club i doświadczony DJ z kilkuletnim starzem
oczywiście muza dla każdego nie same clubowe kawałki
popprostu muza dla każdego nawe po 30 bo młodzieży coraz miej i są bez kasy

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

re Brzeczyszczykiewicz.:
No właśnie dlatego, że jak nie ma to każdy chciałby żeby było. Jak już powstanie to zaczyna się a to kotlety z dupy, a to surówki z zielska, smród, nasrane w kiblach itp.
Otworzysz - bo liczysz, że ludzie docenią, albo przynajmniej nie zajebią krytyką - 2 miesiące i siwe jaja ze stresów.

A nie daj boże jak zaczniesz powiedzmy zarabiać i co gorsza nie będziesz się krył ze swoim bogactwem tylko postanowisz pokazać wszystkim jaki to robisz na nich biznes. Strumień jadu zaleje ciebie i wszystkich tobie sprzyjających. I wtedy to już nawet te siwe ci wypadną.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Bo ci narzekacze tak po prawdzie po za Łomżą nie widzieli zadnego dobrego lokalu chyba że jak mówię na fotkach w na Pudelku,Pomponiku i w Gali. W dupie byli gówno widzieli dla nich najlepsze imprezy są na muszli i wysrać się w Toi Toiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Janusz i Nina Święte słowa nic dodać nic ująć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

genia martw się lepiej o swój przewód do pierdzenia i nie rozumiem o czym ty w ogóle tu piszesz idiotko niepokalanego wypierdzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

czesia, no i cię rozszyfrowali, ładna menzcyzna jesteś to i byś coś na du.pie zawsze zarobił , atrakcja lokalu zapewniona i lody możesz robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

już i tu szmato klientów szukasz, nosicielko dżumy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Czesia, napisałem ci, że męska cioto ci nie odpuszczę ,

CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

i że co mam się bać ? starej odpuść, że cię wypierdziała na światło dzienne pastuchu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Cesia, żegnam i olewam cię ciepłym moczem !

jutro kontynuacja ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

szczochasz se po monitorze ? w głowie się nie mieści, ile zboczeń na tym świecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

kontynuacja ? haha chyba jak mi się będzie nudziło pleśniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

za każdym razem jak wejdziesz na forum !

będę cię gnoił CWELU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

zezowate szczęscie opanuj się ułomku bo jak córa wejdzie na forum to stwierdzi ze ma ojca degenerata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

Andzia, nie liż du.py cześce , odszczekujesz się teraz bo cię i twojego kolegę Czesia do pionu sprowadziłem ?

Mam ci wyciągnąć z archiwum wasze posty ?

Czesio to BYDLĘ , a ty prosty wsiowy kołek !

Żegnam was CIULE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Club -warto?

zezowate szczęscie nie ośmieszaj zdemoralizowany ułomku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org