niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ustawienie zbieżności

gdzie dobrze ustawić zbieżność , i jakie są ceny? pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

u Heńka w maliszewia 10 pln




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

Za orlenem przy wyjeździe na Ostrołękę. Cen nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

Niedaleko sklepu cto i farmer za nową piekarnią kraska. Robi całą geometrie zawieszenia za 80 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

tomo1233 ,
Tylko nie tam , jakiś czas temu , oddałem auto ( tak na wiosnę ) - drugie, które stało przez zimę w garażu, do wyważenia kół,
nie miałem czasu i nie widziałem co robią,
za dwa, trzy dni jechałem w trasę i po 150 km miałem pecha, złapałem gumę. Pomoc drogowa nie mogła sobie poradzić z odkręceniem koła, holowanie i warsztat, byłem przy tym jak się męczyli.
Pytanie, jak te FIUTY, wyważyli mi koła bez zdejmowania ? Takie były zapieczone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

już ci mówię jak kolego :) dokręcali koła kluczem pneumatycznym na maxa. też tak miałem tylko gdzie indziej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ustawienie zbieżności

kolego, nie jestem w ciemię bity, naście, albo i więcej lat temu pracowałem w Polmozbycie w Wa-wie na Omulewskiej, SO nr 9 , i nie takie numery widziałem,

... tu wtedy w Łomży, to psy jeszcze du.pami szczekały !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org