sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża miasto niebezpieczne.

coraz więcej przypadków zaczepinia starszych osób przez młodocianych wyrostków gdzie dochodzi do pobicia i okradzenia. Wiele osób tego nie zgłasza bo i tak policja ich nie odnajdzie. Trudno jest poruszac się po mieście już poz apadnięciu zmroku aby nie być w sposób wulgarny zaczepiony przez ,lodocianych wyrostków poszukujących pieniedzy na piwo i czy inne sprawy. Często kończy się to pobiciem i okradzeniem. Nie polecam wychodzić o tej porze na miasto bo własciwie opanowane ono jest przez młodociana gangi w kapturach. Policja juz chyba nie sprawuje kontroli nad tym co się dzieje na meiście.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

to tylko POfanatycy.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

mnie tam nikt nie zaczepia ; ) ) ) ) )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

I będzie jeszcze gorzej, bo wzrasta bezrobocie, młodym się nie chce robić a co najgorsze to jest duża znieczulica na to co się dzieje, bo nie wierzę, że w miejscu gdzie jest jedna osoba zaczepiana nie ma więcej nikogo, a zazwyczaj ci co zaczepiają to są drobne niewyrostki. Nawet żeby ich było kilku to wystarczy jednemu dupę skopać a reszta buty zostawi na pierwszym zakręcie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

to się w głowie nie mieści Łomża ostatni bastion katolicyzmu i takie zachowanie "młodzieży" gdzie są rodzice tych dzieci jak się spełnia misja edukacyjna katechetów opłacanych z budżetu ... więc można by zapytać za co biorą pensję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

praktycznie nie ma miejsc bezpiecznych w mieście , dosłownie w kazdym miejscu można się spotkać z brutalnym atakiem ze strony młodocianych grup. Czuję się bezkarnie bo zanim nastapi jakakolwiek reakcja to zdażą uciec. ofiara często jest pobita i w takim szoku z powodu bezpodstawnego brutalnego na nią ataku ,ze nawet nie jest w stanie rozpoznać sprawców. Gówniarze napadają zbiorowo na osoby starsze które nie będąc na tyle sprawnymi fizycznie nie sa w stanie się obronić. Faktu tego z reguły nei zgłaszja na policje bo i po co jak to nic nie da. Efekt jest taki ze wychodząc wyrzucić smiecie do śmietnika nie możesz się czuć bezpiecznie.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

trudno powiedziedzieć skąd te grupy młodzieży - czy to są przyjezdni z okolicznych wsi i miasteczek czy miejscowi.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: atbis (---.147.170.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 15:19

to się w głowie nie mieści Łomża ostatni bastion katolicyzmu

____________________________________________________________

Łomżyńskie kościoły z betonu i stali diabli nadali szatan po Łomży krąży w komży.

I nawet Bóg przez miejscowych kapłanów dobrze rozpoznany nie jest tu mile widziany oczywiście w dobrej Wierze a raczej w trosce o kapłańską prywatę i ich świątynne - święte - nietykalne interesy wybujałe aż do nieba.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia...

...kapłańskiej pazerności która obłudnie w religijnej samoobronie zabiła syna bożego. On tylko kazał zburzyć zło te interesy ich świątynnego starganiarstwa.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

ja miałem taką sytuację. wystarczył strzał ostrzegawczy i banda uciekła.kupcie sobie pukawke i po problemie.

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

ja powiedzialem ze glosuje na PO to mi jeszcze szluga dali na droge

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Człowieku z takie wypowiedzi na mojej stronie dostał byś bana. Przeczytaj wpierw to co chcesz umieścić na forum, masz dużo błędów ortograficznych, składnia poszczególnych zdań jest naganna! Nie bój się wychodzić bo jeszcze cię bardziej będą zaczepiać na młodociane bękarty jest tylko jeden sprawdzony sposób ostry WPIERDOL łap to co masz pod ręką butelkę ze śmieci co cokolwiek i napierdalaj po głowie aż go znokautujesz. Zareaguj tak jak byś widział złego psa przed sobą, jak zaczyna warczeć szykuj się do ataku.

Najlepszą Obroną Na Atak Jest Atak!

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

hehehe admamosx najlepszy xD

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Bez przesady,w Łomży jest bezpiecznie. Często wracam sam w nocy przez miasto i zdarza się spotkać jakaś ekipę gdzieś pod blokiem ale jeszcze nie zdarzyło mi się ze ktokolwiek mnie zaczepiał. A jak piszesz że zgłaszanie na policję nic nie daje to jesteś idiotą. Jak będą częste zgłoszenia że w danym miejscu zdarzają się rozboje to będą tam patrolowali częściej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: -moderator- (---.opera-mini.net)
Data: 16-02-12 15:38

ja miałem taką sytuację. wystarczył strzał ostrzegawczy i banda uciekła.kupcie sobie pukawke i po problemie.

___________________________________________________________

taa....

Dozbrójmy się jak "talibowie" i po "problemie"...
... cóż to za objaw społecznej kat.* mentalność


*- kat. skrót pochodzący od słowa katolicki - powszechny

Czyli w "odwiecznie" chrześcijańskiej naszej części świata problem religijnie wykiełkowanej przez kapłanów Cywilizacji śmierci stale narasta ...

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna kat. historia ...

...u której podstaw zaczęła się Nowa Era - Nasza Era - tylko u których podstaw (?)


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

adamoxx moim zdaniem to pozostałość po PiSuarach i ich oszczerczej i wulgarnej polityce. I jak znam życie zaraz mnie jakiś fanatyk PiS-u wyzwie, co tylko potwierdzi moją opinie. hehe pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

A gdzie są rodzice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

watpie jak zyje nie spotkalem fanatyka pisu, a jedynie kulturalnych ludzi glosujacych na pis. moze ktos cie wyzwie ale to bedzie przebieraniec z po

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

To albo krótko żyjesz, albo oczy masz czymś przesłonięte. A tak na poważnie nie mam nic do Ciebie ani twojej orientacji politycznej, ale wystarczy poczytać to co w koło piszesz. Czasami zastanawia mnie czy i ile Ci płacą za takie ciągle oczernianie PO i co by na to wódz Kaczyński powiedział? Bo jeżeli taka agitacja Jemu odpowiada to gratuluje mistrzostwo świata i tym bardziej przekonuje mnie w moich przekonaniach. No ale cóż wolny kraj i Róbta co chceta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

to tylko twoje uprzedzenie. Pisze wyważone opinie i sprawiedliwe.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Ta w łomży gangi ha ha ha tylko co to za gang jak idą w 4 to kozaki a jak samego potem się spotka to chowa głowe w kapturze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

teraz sie chodzi w Relaxach a nie kozakach

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

haha gangi z new jersey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Ja mieszkam poza Łomżą i jakoś czuję sie bezpiecznie-odnośnie tego co napisane jest wyżej,że te 'gangi' są z okolicznych wiosek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

powiem tak jest niebezpiecznie dla ludzi starszych i slabych zadne gangi poprostu banda leszczy co napadaja bezbronnych ludzi mnie tez nikt nie zaczepia bo wiedza ze pogrom bym z nimi zrobil ,zbiora sie tumany w czterech cponow i mafie udaja a nawet nie wiedza jak dzialaja takie struktury pojecia nie maja ,a kto naprawde ma udzial w takiej organizacji to cicho siedzi i nikt go o to nie podejrzewa von leszcze i nie kozaczyc bo w koncu ktos was polamie ze nie poskladaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

skazany masz pelna racje ze chowaja sie jaki to zawodnik 60kg zacpany w kapturze chodzi bo sie boi wlasnego cienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Zadzwiające jest że ci młodzi ludzie są pozbawieni wszelakich ludzkich uczuć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

w życiu nie założę kaptura:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Też nie mam z nikim problemu i nie spotkałem się z chamstwem od młodych. Chyba że jesteś młody to wiesz, ludzie chcą sobie ustalić hierarchie od ciebie zależy jak będziesz wysoko albo czy będziesz poza nią.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

nietrzeba się bać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

do 21 nie ma strachu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

największy gang to na wiejskiej w warszawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

czesiu, PAŁA jesteś ! morda PSI NAPLECIE w kubeł i nie kiełkuj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

pała to twoje śniadanie :) i nie drzyj ryja bo cie stara szmatą zdzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.


czesia !

Długo coś myślisz, czyżby ci się pokręciły resztki zwojów mózgowych ?

Kończę z tobą, bo nie widzę godnego przeciwnika, a PADALCA nie będę TERAZ dobijał !

..... do napisania ...

żegnam i olewam cię ciepłym moczem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

hahaha ale ci pojechał zezowaty łeb, POpizdułki największe oszołomy XXII w. za wszystko będą rozliczeni razem z PiSdołkami

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża miasto niebezpieczne.

Nie lubię obszczymurków, posrańce są mocni w kupie,
jak jesteś " charakterny" i " kozak " , to zastanów się co robisz, a póżniej nie proś ' wysokiego sądu " o łagodny wymiar kary, bo cię w "puszce" zgnoją !

Popaprańcu jeden z drugim, nieś wysoko banię do góry, a nie zasłaniaj ryja kapturem, pokaż twarz !

Nie płacz feście, że nie wiedziałeś co robisz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org