czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wiara.

wierze w BOGA.nie wierze w kościół.a zwłaszcza.w.księży.dlamnie.oni.nie.naśladują.JEZUSA.a w ich.powołaniu.to jest na pierwszym miejscu...

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

chodzi mi o tego kS.tomasza co pisze na forum

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

hmmmmmm ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Tomuś już śpi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

a kogo to...

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Nie tobie ich oceniać

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Pytanie z kim śpi? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:
Autor: marcinpeja (---.cdma.centertel.pl)
Data: 15-02-12 23:35

Nie tobie ich oceniać

m.

__________________________________________________________

A kto miałby to robić Twoim zdaniem ?

Ocena sytuacji w stosunku do której człowiek pozostaje w interakcji społecznej decydując się na relacje lub brak relacji jest uwarunkowana koniecznością świadomego poznania tego co człowieka bezpośrednio dotyczy.

Tak więc ocenę powinien robić każdy jest ona niejako automatyzmem wynikającym z rozpoznania sytuacji.


Często ocena poprawna jest niemożliwa z powodu bezkrytycznego zaufania jak zawsze w dobrej wierze pokładanego tym którzy są fałszywymi i kontrowersyjnymi liderami społecznymi postępującymi jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Człowiek który nie dokonuje oceny rzeczywistości na którą patrzy jest jak ociemniały - ślepy intelektualnie - pozbawiony własnego rozumu idąc za rozumem kontrowersyjnych niebezinteresownych hipokrytów

Oczywiście nie każdy ma rozum tak jak nie każdy ma słuch muzyczny ale rozum można nauczyć "zaprogramować" szkoda że od wieków na masową skalę robi się programowanie ludzi na jedynie słuszną modłę obłudnych kapłanów...

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...

... w której Kapłani rękami ślepo wiernych im poddanych zaszczuli syna swojego Boga któremu się bezkrytycznie sprzeniewierzyli
pozostając lojalnymi wobec "starej wiary" kumoterskiego religijnego towarzystwa wzajemnie adoracji dbającego o swoje świątynne interesy

O czym to świadczy ...
Zachęcaj ludzi do samodzielnej oceny zanim będzie za późno ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

jesli ktos (tak jak wy) reaguje nerwowo na dłowo ksiądz, świadczy to ni mniej nie wiecej o nieczystym sumieniu

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-12 10:15

jesli ktos (tak jak wy) reaguje nerwowo na dłowo ksiądz, świadczy to ni mniej nie wiecej o nieczystym sumieniu

____________________________________________________________


Taa...
masz rację przedmówco świadczy o ...

... Nieczystym sumieniu księdza - kapłana który się do tego przyczynił ...

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Z religijnego "DNa" uczyniono religijne "DNo" jak zawsze w Dobrej Wierze z wielkim sercem jak dzwon na parafialnej (Kościelnej) religijnej Wieży.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta dobrze wszystkim znana religijna historia ...

... która powtarza się do pokoleń za każdym uderzeniem Kapłańskiego (złotego - błyszczącego) serca ze "stali" w religijny dzwon na parafialnej betonowej wieży parafialnego Kościoła z pustaków w którym barak wiary nadziej i miłości oraz ludzi którzy mają autentycznie swojego Boga w swoim sercu ...

Z religijnego "DNa" uczyniono religijne "DNo" nie tylko religijne dno społeczne

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Jakie są dziś Filary Wiary ...

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

wywal te obrazki debilu jak chcesz zeby z toba dyskutowac bo nie bede slęczyl i szukal miedzy nimi tekstu zeby zobaczyc cos tam natworzyl w chorej głowie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Jak wyżej , adamosxx brawo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-12 11:32

wywal te obrazki debilu jak chcesz zeby z toba dyskutowac bo nie bede slęczyl i szukal miedzy nimi tekstu zeby zobaczyc cos tam natworzyl w chorej głowie

__________________________________________________________

Szanowny przedmówco

Jeszcze mnie nie zapytałeś czy Ja chcę dyskutować z Tobą bo ja przerastam poziom debila zarezerwowany przez medycynę dla tej choroby i określony na wiek 12letniego dziecka do którego to poziomu ciągle Tobie daleko.

Oczywiście mogę się poniżyć do Twojego poziomu ale to będzie ze startą dla mądrzejszych od Ciebie - trochę szkoda tych ludzi których w ten sposób wyraźnie ignorujesz i wielokrotnie obrażasz czyniąc to z pobudek religijnych - to takie katolickie (?) leżące u podstaw Rzymsko katolickiej wiary - tylko u których podstaw (?).

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...

...historia dotycząca (kapłańskiej) religijnej ignorancji




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

i nie pogrubiaj tekstu kazdy wybierze co jest dla niego wazne, meczysz mi wzrok powtarzam pieszczotliwie Debilu.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

a tak na marginesie szkoda ze w dziecinstwie nie miałes śliskiego kocyka.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

adamosxx , Mr_Andrzej-a , ktoś zrobił na próbę i zapomniał utopić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-12 11:52

a tak na marginesie szkoda ze w dziecinstwie nie miałes śliskiego kocyka.


____________________________________________________________

taa...

Miałem to czym teraz mogę podzielić się z innymi.

To co w dzieciństwie miałem jest teraz tym czym mogę podzielić się z innymi ludźmi. Ty zapewne masz jeszcze śliski kocyk wiec też możesz się czymś podzielić chyba że szukasz kocyka u mnie go nie znajdziesz poszukaj u dorosłych dziewczynek może się z Tobą podzielą tym co z dzieciństwa wyniosły (z katolickiego domu).

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...

...wpajana od kołyski a raczej kolebki - cywilizacyjnej kolebki przy której stai stara wiara a raczej zaborcza chęć posiadania i władzy skupionej egocentrycznie wokół religijnej ręki a raczej głowy która religijnymi rekami różnych ludzi w różny sposób porusza zawsze na własną modłę realizując swoje interesy - święte - nietykalne interesy.

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.


DUREX informuje, że narodziny Mr_Andrzej-a, były wynikiem wady fabrycznej.
Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia.
Dziękujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.


Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 12:17


DUREX informuje, że narodziny Mr_Andrzej-a, były wynikiem wady fabrycznej.
Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia.

Dziękujemy

___________________________________________________________

Szanowny przedmówco...

... jesteś z tej samej Lini produkcyjnej tyle że wyprodukowanym na innej zmianie - popatrz na siebie raczej niczym się nie różnimy poza oprogramowaniem no chyba że nie jesteś węglowcem ludzkiego pochodzenia.

No i co nikt nikomu przysłowiowo nie zabije tu ćwieka

Dawniej to było było ukrzyżowanie potem palenie na stosie i różne inne zaszczuwanie również medyczne

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Mr_Andrzej, jedno ale :
co do linii produkcyjnej, to ciebie to chyba jakiś DEBIL dokończył, jak ojciec szedł na nocną zmianę , albo mama musiała zjeść dużo śniegu, by takiego BAŁWANA jak ty urodzić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

W odniesieniu jak wyżej czytat poniżej:

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-02-12 12:40

Mr_Andrzej, jedno ale :
co do linii produkcyjnej, to ciebie to chyba jakiś DEBIL dokończył...

____________________________________________________________


... dokończył (?) raczej wykończył

I był to bałwochwalczy BAŁWAN stojący również przy głównym ołtarzu katedry Łomżyńskiej...

Tacy bałwani jak On(i) są w stanie wykończyć syna bożego a co dopiero przeciętnego zjadacza chleba
(Eucharystycznego)

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia...

...religijnej indolencji tych którzy ociemniele klęczą przed swoimi arcy kapłanami ...


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

.
.
.



. .
,
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . . . . . . .
.
.
. . . . . . . . . - .
.
.
. . . . .
.
. . . .
.
.
.
.
.
.
. .
.
. .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. . . . . . .
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

K
O
N
I
E
C

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Jesteś tego pewny czy tak się Tobie zdaje ?

Takim jak Ty i Oni też się "zdaje" np:...

... że Bóg z Nimi - szkoda że sobie pasów nie przypną z takimi gotyckimi napisami - Bóg z Nami byliby cywilizacyjnie lepiej rozpoznawalni - identyfikowani z czarnymi koszulami - zło dziejami, zło czyńcami.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...
Zło to sakra mentalne nie zna granic.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

trudna sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Wiara jest przez każdego inaczej pojmowana, ale warto zawsze w coś wierzyć, a jeśli się w nic nie wierzy to warto być przezornym i sprawdzić kiedy nas może coś złego spotkać na http://smierc.org/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

zgadzam się masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Mr_Andrzej

Powiedz kto ciebie spłodził, a cie pomszczę.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.


WIARA CZYNI CZUBA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

W odniesieniu jak wyżej:
Autor: Obelix (---.152.techtel.pl)
Data: 17-02-12 00:51

Mr_Andrzej

Powiedz kto ciebie spłodził, a cie pomszczę.

__________________________________________________

taa..

Bóg wobec tych arcy kapłańskich świń był bezradny a Ty pomścisz ...
... za kogo Ty się uważasz (?) bycie "Obelix" to za mało żeby wyprowadzić folwark zwierzęcy ze świńskiej niewoli. (porównanie do znanej książki i filmu pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy)
Owczy pęd do (starej) wiary fałszywie wygrywanej z pasterskiej fujary.

Fałszywa - "świńska" "płodność" duchowa fałszywych - zdradliwych Ojców Duchownych zakłamanych manipulantów na Ziemi Łomżyńskiej jest tak samo fałszywa jak podstępny zło dziej i zło czyńca pomnażający swoje zdobyte skarby.

CYTUJĘ:
"Autor: patrycja B (---.180.119.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 16-02-12 19:01

Wiara jest przez każdego inaczej pojmowana..."
Koniec cytatu.

ODPOWIADAM:
To prawda zło dziej i zło czyńca też wierzy że zło to które czyni niejawnie i podstępnie ujdzie mu bezkarnie i pójdzie gładko jak Amen w pacierzu.


Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia w której Ojcowie Duchowni lokalnego społeczeństwa zaszczuli a potem zapierdolili - zajebali to Boże życie które im w zło tym procederze w tym zło tym interesie arcy kapłańskim świętym - nietykalnym przeszkadzało.

Oni Boga (którego wyznajecie) w sercu nie mają

Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne.
Przejawie się w manipulacjach an wszystkich dziedzinach życia od kołyski a nawet w życiu płodowym i wcześniej zanim dojdzie do zapłodnienia.
O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-02-12 01:27


WIARA CZYNI CZUBA !

___________________________________________________________


To prawda...

... ale tylko z "ociemniałego" czuba ślepo posłusznego Ojcom Dyrektorom w sutannach tak jak te marionetki zaślepione Radiem Rydzyka


Historia kołem się toczy - błędnym kołem szatańskich manipulacji pod płaszczykiem Kapłańskiej Nauki Wiary czyniąc zło te kolektywne kapłańskie święte - nietykalne interesy

Kapłani - "Ojcowie Dyrektorzy" narodowi byli zdolni rękami swoich "ociemniałych" marionetek zapierdolić życie Boże u źródła (chrzcielnego)

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiara.

taa...

Marionetki i ich animatorzy - manipulatorzy - moderatorzy - Dyrektorzy - świńscy liderzy - owczy Pasterze na Folwarku zwierzęcym.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna kat. historia toczy się błędnym kołem jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym zawarta jest prawda Ewangelii dotycząca podstępnej zło dziejskiej zło czynnej zamiany ról społecznych.


Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne
O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org