niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HI-TEC

mam pytanie moze ktos wie gdzie moge kupic kurtke HI-Tec o okolicy jest jakis sklep teraz nic w łomzy nie mozna znalesc nie chce odpowiedzi alegro bo nie interesuje mnie to bo musze dotkac obejrzec i rozmiar najwiekszy jaki jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

ciekawe jakim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

a galerii stokrotka poszukaj w tej drugiej części, tam jest taki sportowy 50 sport czy jakoś tak się zwie, tam różne marki maja, w tamtym roku bieliznę termoaktywną kupywałam z HI-Tec

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

Zobacz na ul.piłsudskiego w sklepie campus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

dzieki obejrze tu i tam jest szansa ze kupe moze a jak nie to za miesiac w wawie bede to decthatlon odwiedze bo i tak musze po cos ze sprzetu zajechac dobre ceny maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

decathlon ma dobre ceny ?? na co, że tak zapytam?? i pytanie czy w parzę z tą super ceną idzie jakość??
Odzieży Hi -Tec poszukaj np. w sklepach Auchan ponieważ ta sieć sprzedaje produkty Hi-Tec w bardzo dobrach cenach, a produkty tej marki są warte zakupu.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HI-TEC

jakosc akurat jest nieporownywalna decathlon ma najwyzsza na sprzet i ubrania sportowe mam kilka rzeczy od nich jest najwyzszej jakosci no i wybor najwiekszy w Auchan tez sluszalem ze bywaja no ale tez trzeba jechac co najmniej do bialego to juz wole do stolicy zwlaszcza ze czesciej tam bywam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org