wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

http://www.youtube.com/watch?v=gPq5EY1O09g&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

opinia baski ? nie cytat internauty.
"i 95% takich starych pryków chodzi na wybory i nasza polityka wygląda jak wygląda, a młodzi myślą nie ide bo co moj 1 glos zmieni ! pomyślała 1/4 polski, trzeba głosować albo obalić ten rząd jak w Libi bo inaczej to my sie nawet emerytur nie doczekamy w tym pierdolonym, zaśmierdziałym przez kurwy kaczory donaldy i smoleńskie kaczki. jednym słowem JEBAĆ PO PiS i moherowe babunie kościelne jebane w ... !"
finezjaSPoko 3 godz. te
Niech zyje wolnosc słowa. Nie tylko czytanego ale takze pisanego, Zadna encyklopedia nawet WIKI wysiada.
Dla tych co w temacie:
"Dla wszystkich 'obeznanych' w temacie pseudointeligentów: marihuana uzależnia, prawda, ale po 1 tylko psychicznie (brak fizycznych objaw uzależnienia; bierzesz kolejny raz bo chcesz bo to fajne, a nie dlatego, że musisz), po 2 uzależnia w baardzo małym stopniu. To prawda, że powoduje tzw. dziury w mózgu, ale są to o wiele łagodniejsze konsekwencje niż np. po długotrwałym piciu alkoholu. Poza tym to myślę, że ludzie znając konsekwencje palenia, sami decydują czy chcą się 'zabijać' czy nie."
Jeszcze lepsze prosze:
"ja nie palę , ale jestem za legalizacją, bo przecież sie zrobi akcyzę i może trochę jakoś sie poprawi gospodarka, poza tym nie rozumiem ludzi, którzy nie palą i są przeciwni legalizacji a tłumaczą to tak, że się inni uzależnią...tylko pytanie co was inni obchodzą? nawet jak jest to nielegalne to i tak sobie załatwią bez problemu, niech każdy odpowiada za siebie"
Wiec co ? palmy poprawi sie gospodarka. Pijmy i palmy co kto ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

ciąg dalsz ? zwoleników palikota. I ich madrosci.
"@Geebvs NASTĘPNY MĄDRY!aRGUMENT
1 PODSTAWOWY TO TAKI ,ŻE MAŁOLATY NIE BĘDĄ SIĘ TRUĆ DEZODORANTAMI,KLEJAMI I INNYMI WYNALAZKAMI PO KTÓRYCH PO ROKU BRTANIA CIAŁO IM ODPADA OD KOŚCI,DOPALACZAMI KTÓRE UZALEŻNIAJĄ NAWET PO PIERWSZYM RAZIE I INNE TAKIE WYNALAZKI I RYJĄ MÓZG.
Po 2 jeśli blanty będą legalne będą czyste ,wagowe i tanie.JESZCZE CHCESZ ARGUMENTÓW.
Po 3 skoro tak Polska bierze prykład z innych krajów i tak jest otwarta na to co mają inni...TO DLACZEGO NIE LEGALIZACJA MARICHUANY!!!
magkar81 6 dni temu"
. . jeszcze te i inne. Przyszli żadzacy Polska. Jeden juz palił. Sam sie przyznał. Teraz rzadzi POlska. Nastepcy jego juz czekaj w kolejce. Zostawiam bez poprawek. Co za styl. I lekkość pióra w wypowiedzi.

"osobiscie nie pale ale jestem jak najbardziej za legalizacja. marihuana w porownaniu do alkoholu to maly pikus, juz nie mowiac o tym ze alko wytwarza agresje wsrod ludzi a marysia wrecz przeciwnie. wszystko i tak jest tak latwo dostepne. legalizacja po prostu pomoze zalatac dziure budzetowa a dzieci ktore chca byc fajne bo pala juz nie beda takie chetne bo jednak to nie bedzie nielegalne wiec nie bedzie czym sie popisywac. wszystko jest dla ludzi:)
podbloklbn 2 tygodnie temu
Kto od Lekkostroniczych? :D
SyriuszBlack13 2 tygodnie temu 157
babcie najwyraźniej w dupie były i gówno widziały
czarekkrzysztof 2 tygodnie temu 121
sam bym nie pozwolił zalegizować marihunaeny ale zalegalizować marihuanę oczywiście
karolkrz 2 tygodnie temu
Została ukazana OPINIA tych pań, więc nie macie żadnego prawa jej krytykować. Może są i niedoinformowane, ale to nie znaczy, że macie je wyzywać od hipokrytek i "Pisów".
looperkiller 2 tygodnie temu
@looperkiller skoro ktos w taki sposob wyraza swoja opinie to jak mozna tego nie skomentowac?
sutek1234532413 2 tygodnie temu
@sutek1234532413 Można komentować, wyrażając opinię o opinii, ale nie krytykować. Nie istnieje zła opinia. (zalążek opiniowej incepcji)
looperkiller 2 tygodnie temu
sirMaxioo stary ***** to porównanie jest zajebiste "mija się z prawdą jak tupolew z pasem do lądowania."
Majkello2431 2 tygodnie temu
cała, dosłownie cała, wypowiedź tych pań mija się z prawdą jak tupolew z pasem do lądowania... wszystko co mówią to kompletne bzdury. a niby mądrość z wiekiem przychodzi...
sirMaxioo 2 tygodnie temu
Co to za branża.... jaka firma???
DanceHolyk 2 tygodnie temu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

jeszcze jedno. Ja w ssprawie marychy. e - przepraszam odbilo mi sie. Znaczy sie beklo. Po 2 browarach jestem. Wiadomo jakich. Bez krypto reklamy. Wlasnego browaru. Chyba ze mi. Ha ha za to zaplaca.
Jesli powtarzam jesli czy mnie słyszycie Narodzie interpunkcja ludzie pisza takie rzeczy to internet jest wolny. WOLNY OD ACTA ! ! ! wiec do rzeczy bede sie streszczała obsiejmy cala Polske cała wzdłóz i wszeż ? wszerz ? albo na skos marycha. Beda do nas zjezdzac. Cala Europa. Caaaaaały swiat. Dym to z ksieżyca bedzie widac a może nawet z samego Marsa. Czy nie grozi nam w takim razie smog ? w koncu bedziemy mieli swoje pierwsze miejsce nie tylko w nie płaceniu abonamentu. Ale jak bedzie Weoło ? wESOŁo WYSIADaĆ ! o i Jankesi nawet zjada. Na swych hamerach i tomahawkach. Może nawet zostana na dłużej jak w afganisTanie. Może nawet Guanta namo nam założa ? W Gradach. Zniknie bezrobocie ? Co sie komunistom nie udało uda sie Palikotowi czy jak mu tam uza leżnić wszystkich tanim alkoholem to i marichuana jakas ? damy rade. Nami nie da my sie sterowac i swoj rozum mamy. Bonaparte nam powiedzial jak zwyciezac mamy. Wiadomo.
Pytanie do specjalistow czy z marychy da sie zrobic tanie paliwo po jakies 2 złote jesli tak to jestem za a nawet przeciw. Ale tak . . tylko Marycha bez akcyzy. Ale z vatem góra 7 %. Bo pusty mam zbiornik. Szalona to Wizja. I tylko Wizja. Ten swiat taki kolorowy.
No te lotnisko może w . . .koncu zrobia. I obwodnice. Już to widze. Tylko ide spale skreta.
Tyle mego bełkotu oj baska baska. Jesteś szalona. A kto mówił że nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

nie chcę mi się Ciebie czytać, a palikot ssie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: opinia spoleczenstwa na temat legalizacji marichuany

Baska widac ze mózg przeorany ostro tym zchemizowanym smierdzacym zielskiem!

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org