niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Torty, cukiernie

Gdzie można zamówić dobry tort? Czy cukiernia Rafaello robi dobre torty? Jaka cena mniej więcej? Z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

ja polecam torty z abc na al.legionow cena ok.35zl/kg sa bardzo smaczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

Ja polecam cukiernie na Nowogrodzkiej 77 cena 25zł/kg są pyszne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

Ja również polecam cukiernię na Nowogrodzkiej 77

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

na Nowogrodzkiej .o.k -a oprócz tego jeszcze u Cendrowskich na Al.Legionów-tez polecam-a Raffaello?-takie sobie a dość drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

sklep osiedlak na prusa przy ulicy zawadzkiej.z tej samej cukierni co w abc na al.legionow czyli cukiernia anna w zambrowie cena ok 33zl za kg polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

Cukiernia Weronika za CPN na Wojska Polskiego kolo Biedronki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

Wielkie dzięki , czytam właśnie opinie na temat cukierni i są baaardzoo różne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

nie nie tylko nie rafaello
zamowilam kiedys tam tort czekoladowy z truskawkami i mialam go odebrac w dzien chlopaka. przyszlam i zrobili mi waniliowy z wisniami z niewidocznym napisem. :(
i kazdy trot jest podobny :(
ale na bernatowicza w sklepie widzialam torty ktore robia na rozne okazje typu postaci z bajek samochdziki. z napisami itp ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

wczoraj właśnie odebrałam z rafaello i zjadłam . Był pyszny ... :) Ale dzięki za porady :D przydadzą się :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torty, cukiernie

zrob sama!!!!!!!!!! przynajmniej cukier pomiedzy zebami nie bedzie zgrzytaL!!!!!!!!!!!!synowala zakupila za 60 zl - NIEJADALNY!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org