poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie są???

Prezydencie i panowie bez (radni) Gdzie są miejsca pracy w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie są???

daj spokój, oni mają poważniejsze i bardziej istotne dla Łomży, sprawy na głowie :
"Mówimy stanowcze „nie” wobec prób pozbawiania katolickiej rozgłośni o zasięgu ogólnopolskim statusu nadawcy społecznego” - oto fragment stanowiska Rady Miejskiej Łomży przeciwko decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o nieprzyznaniu Telewizji Trwam koncesji na nadawanie programu z platformy cyfrowej. "

nie potrafią rozwiązać żadnego problemu , a na posiedzeniach Rady muszą coś klepać, by dietę skasować, to i pianę biją ,

a co z uchwałą o „alkoholu na starówce” ???
" Jedynym przeciwnym zdjęcia z porządku obrad punktu dotyczącego przyjęcia uchwały o „alkoholu na starówce” był przewodniczący Rady Miasta Maciej Borysewicz.
- Przeciwnicy i zwolennicy mniejszej odległości lokali gastronomicznych od obiektów chronionych mieliby wreszcie okazję zagłosować „za” albo „przeciw” – uzasadniał. - Głosowanie nad tą uchwałą wprowadzę po raz piąty na następnej sesji, bo chcę uniknąć zarzutu bezczynności, a do tego jestem zdecydowanym zwolennikiem liberalizacji w tej sprawie. Przykład Warszawy, Gdańska czy wielu miast za granicą pokazuje, że restauracje z koncesją na alkohol mogą bez problemu działać w sąsiedztwie kościołów – mówił Borysewicz."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org