niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
orangeee. !

Znow nie moge wysylac sms co te orange ae mysli no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !b

No najlepiej ale orange mnie dobija. ?!!!!!! Ciagle jakies problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

Tylko czasami jest problem bo nie ma z kim pisac hehee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

moze i acta orange przejąć chce !
ale tak serio to i mi się coś z orange dzieje ...
po 10 razy te same sms'y dochodzą .

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

Ja mam podobny problem...smsy nie chcą się wysyłać. Po jakimś czasie problem znika..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

a mojemu mezowi orange juz 2 miesiac z rzedu przyslalo rachunek i w tym az 40zl za uzywanie internetu w telefonie, tylko, ze on wogole internetu nie uzywal w grudniu...zlodzieje je**ne czekam tlyko do konca umowy i koniec z orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

Ja czekam az znow rozmowy zacznie urywac po minucie, licznik bije a nic nie slysze ani ja, ani drugi rozmowca. W koncu zrobie uzytek z funkcji nagrywania rozmow i uwolnie się od naciągaczy z obu abonamentów. Chwilami nie wiem za co ja płacę te 200zł. Za grudzień tez mnie naciągneli na 30zł za internet mimo iż mam wykupiony pakiet "gwarantujący" darmowy, acz powolny internet po wykorzystaniu limitu. Kpina.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

Trzeba isc do orange zalatwic to bo sa istne jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

tez przez jakiś czas nie mogłem wysyłać smsow, ale potem się zorientowałem że to przez brak zasięgu... co do "naciągania" za internet to niektóre telefony muszą łączyć się z internetem żeby bajery takie jak pogoda działały i nie da się tego zmienić.
nie lepiej pójść do salonu i dopytać dlaczego tak się dzieje i jak można temu zapobiec? jestem w orange już prawie cztery i pół roku i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: orangeee. !

Już byłam w Orange w sprawie problemów z zasięgiem i podobno ma się to poprawić... kiedyś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org