poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
silkon sanitarny

czym usunąć skutecznie silikon z glazury ,wanny ,umywalki ? zna ktoś sprawdzone metody?.........wiem wiem najlepiej nie kłaść tego dziadostwa co zrobić majster się pospieszył.....ech

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

spróbuj acetonem, znajdziesz w sklepach z farbami np Farmal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

co za szczęście ! nie istotne jakie.......

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

dzięki szczęście !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

są do tego specjalne ostrza które kupisz praktycznie wszędzie z narzędziami...Żadna chemia ci nie pomoże.Są to specjalne ostrza i uchwyt do tego kupisz też...Bardzo szybko i skutecznie sie tego pozbędziesz...Pozdrowionka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

jak nie wierzysz, pożycz odrobinę zmywacza do paznokci od płci pięknej i zrób próbkę ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

to czym innym uszczelnisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

To jest makabryczna praca i smród nie do zniesienia tym bardziej ze gość mówi o takiej ilości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

goldenboy36, chłopczyku, co Ty bredzisz ?
tak, są ostrza - stalowe nożyki ( wymienne) osadzone w plastikowych uchwytach, jedno ale, ale nie usuwają dokładnie wszystkiego, a i jest ryzyko porysowania powierzchni ,
- aceton załatwi silikon, trochę starych szmat i raz acetonem, raz szmatą , a cierpliwość zostanie nagrodzona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

zezowaty szczęściarzu nie bądz przykry dla innych i staraj się mieć troszkię więcej kultury....Nagradzaj innych acetonem albo walnij se setkię to może więcej ogłady nabierzesz.Prawdopodobnie dla ciebie to nie robi wrażenia bo ćpasz to gówno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

złotymalczyku, najpierw użyłem zwrotu per TY , teraz to cię pier.dolę i SE nie pozwalaj kulturalny ignorancie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

Autor: kawosz

idź człowieku do sklepu spytaj tam o taki specjalny specyfik do usuwania sylikonu i po problemie trochę to kosztuje ale skuteczne na 100%




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

zgoda robciu, ale to też na bazie acetonu, a kosztuje jak specyfik, wg mnie masz to samo taniej, o,5l acetonu ok. 5 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

: zezowate szczęscie
no przecież można i tak , ja nie przeczę twoim słowom tylko tak napisałem jak ktoś zapytał to odpowiedziałem :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

jedno pewne: śmierdzi i się rozmazuje, ale cóż liczy się efekt końcowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

a aceton nie rozpuszcza emalii ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

nie , zrób najpierw próbkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

zezowate szczęscie to pedał a w dodatku wącha ćpun.....Kiedyś w 90tych latach takie temaciki się z tego gów..a czyściło a teraz prosze jaki wyrafinowany kut.s....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

Imię (nazwa) użytkownika: goldenboy36
E-mail: goldenboy34@wp.pl

"nie bądz przykry dla innych i staraj się mieć troszkię więcej kultury.."

ch ci w d cwelu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

ale ty jesteś poje..any zezowaty ćpunku...myslisz że wklejając moj mail pokjazesz swoja madrość??Ty naprawde ćpasz pedale,a i powiem ci tak po cichu że cwel to tylko ty jesteś.Takie jeba..e frajerstwo jak ty to zjadałem na miękko ci.o....Pewnie gdzies tam moderator się zakręci popaprańcu za tobą za wklejanie czyichś emaili....Ale z ciebie to jednak popaprany ćpun....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

Nie próbuj acetonem bo to jest bardzo agresywny rozcięczalnik i odbarwi Ci wszystko wkoło gdzie go naniesiesz nożykiem jest ryzyko zarysowania powierzchni na której znajduje się usuwany sylikon . W sklepie TĘCZA na Pl.Niepodległości jest preparat do usuwania silikonu w cenie 15zł. aceton 6zł.


pozdrawiam Zbyszek P.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

może i macie rację, spróbuj tego preparatu, niewielka różnica w cenie , a ryzyko mniejsze,
ja osobiście używałem acetonu : uszczelnienie połączenia kabiny prysznicowej z PORCELANOWYM brodzikiem, uszczelnienie połączenia wpuszczanej umywalki w blat z NATURALNEGO MARMURU, uszczelnienie połączenia wewnątrz, pomiędzy PLASTIKOWYMI oknami z OKLEINĄ złoty dąb a parapetem z NATURALNEGO MARMURU - wyszło czysto i bez żadnych plam - te materiały nie reagują z acetonem.

PS: nie wiem jak zachowa się AKRYLOWA wanna, z tyłu, z boku można zrobić próbkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: silkon sanitarny

zezol ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org