niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tarcze hamulcowe

gdzie w Łomży można przetoczyć tarcze i jaki to koszt? pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Przetoczyć tarcze, a co to średniowiecze i sklepów z tarczami nie ma. Układ hamulcowy się wymienia a nie regeneruje, zycie wam nie miłe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

jak ate krzywi się po tygodniu , to nie będę kupował nowych , a reklamacja nie ma sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Przy ul. sikorskieg, na odcinuku do zawadzkiej do ronda. Jadądz od zawadzkiej, po prawej stronie. Wiecej jak 20 zł nie weźmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

sory nie do zawadzkiej tylko od

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

dzięki , pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Jaki samochód, że ATE Ci skręciło po tygodniu?

BTW: wentyli się nie powinno toczyć...

PS: Reklamacje nie mają sensu przez takich ludzi jak Ty... jak by do ATE poszła partia tarcz to by im to dało coś do myślenia, że może coś muszą poprawić... a tak to myślą, że wszystko jest pięknie ładnie i dalej robią to samo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

ATE to dobre tarcze coś nie tak jest z resztą i przetoczenie nic nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

jedz do kempistego na zawadzką tam to ronią bez demontażu tylko odkręcają koło






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

ja ATE oddawałem na gwarancji sprawdzili że bicie jest od tarczy i dali mi nowe nie toczyłem bo mam nacinane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

audi a3, ja wcześniej też oddawałem na gwarancje i odpowiedzieli mi że wjechałem w kałuże , mojemu znajomemu również podobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Wjazd w kałużę nie może być powodem odmowy uznania reklamacji. Nigdzie na tarczach nie jest napisane, żebyużywać tylko w suche dni :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Jadac na ,nowy most' za wieza cisnien u Choinowskiego dobrze przetoczysz tarcze.Warsztat pod patronatem Castrol-a po lewej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

kto to tarcze toczy co za idiotyczny pomysl jak Ci peknie podczas hamowania dopiero sie zdziwisz ale moze na innym swiecie juz jak sie krzywia trzeba szukac przyczyny albo lepsze kupic ja kiedys kupilem do mondka w serwisie forda po 159 za sztuke i do dzis kaluza nie kaluza nawet rozgrzane nic sie nie dzieje zadnych drgan na kierownicy przy hamowaniu nawet przy 200 pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Jak ci ma pęknąc to i nowa pęknie. Żeby tak pękały to żaden mechanik by ci nie zaproponował przetoczenia a tokarz nie przetoczył. Mi mechanik jak chciałem wyminic to powiedział żeby lepiej te oryginalne przetoczyc niż zamienniki kupic. Oczywiście samochód był przyprowadzony z Niemiec. Żeby był od nas to juz by siedziały tam zamiennniki i lepieł by było wymienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Autor: Andre695 (---.play-internet.pl)
Data: 24-01-12 08:42
To przepłaciłeś za te tarcze w Nieczech można ponad 20% taniej kupic. Jak biorę wszystkie oryginalne rzeczy z Niemiec. Nawet głupie wycieraczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

a ja kupiłem najpierw brembo z klockami zapłaciłem 400 zł , pokrzywiły się oddałem na gwarancje , nie uznana. teraz kupiłem ate również cały zestaw , 530 zł i pogięte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

długo jeździłeś na brembo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

ja mam ten sam problem gnie bez końca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

na brembo problem wystąpił po miesiącu ale jeździłem na nich parę miesięcy z racji braku czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

To nie przyczyna tarcz, coś nie tak z zawieszeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Lub zaciskami hamulcowymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Autor: the_end (---.play-internet.pl)
Data: 24-01-12 13:23
Jak rozbujasz auto i wrzucisz na luz. Nie masz wrażenia, jak by za szybko zwalniało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

nie normalnie wszystko działa cylinderki czyste prowadnice suwaja sie dobrze i nie wiem co to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

zawieszenie jest ok , zaciski też , wszystko sprawdzone , więc chyba to wina tarcz , w dodatku powyzej 100 cały przód bije , jak nacisne lekko hamulec to wali kierownicą a jak wcisne mocniej to jakby mniej ale dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

wiesz sprwadz opony moze maja guzy kiedys w Audi podobnie mialem niby nic nie bylo widac a po zmianie na nowki problem zginal czasem to mazna szalu dostac z tymi autami wymieniasz a efekty mizerne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Koła to masz wyważone że przy dużej predkości bez chamowania ci trzęsie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

edi a gdzie kupujesz z niemiec te czesci orginalne jak tak ja teraz wiekszosc kupuje o ostrolece w salonie forda a pierwszej jakosci i znizke mam 10%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

opony wyważane , efekt taki sam i na zimówkach i na letnich , szkoda gadać :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Sam nie kupuje, mam paru handlarzy autami w rodzinie i oni mnie zaopatruja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

Jedyne wyjscie to przetoczenie tarcz i pogonienie tego samochodu jak dalej to samo bedzie sie działo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

nie sprzedam auta dlatego że tarcze sie gną , bo auto jest doinwestowane :D
pomyslałem teraz że może piasta jest krzywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

witam a kolega sprawdzał czy półośki nie pokręciło bądź też przeciwwaga gdzieś uciekła.Objawia się to biciem kierownicy w zakresie różnych prędkości oraz gdy zwalniamy bicie jest bardziej odczuwalne,co do toczenia to u pana Chrostoskiego obok wieży ciśnień polecam a.
Co do starych tarczy to były wyważane? Czy widać ze są krzywe?


pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

półosi nie sprawdzałem, bicie jest raczej odczuwalne ze wzrostem prędkości, co do starych tarcz , mam je na stole nie widzę żeby były krzywe, mechanik podniósł mnie na podnośniku kazał rozpędzić się do prędkości przy jakiej mi bije zajrzał i powiedział że tarcze do wymiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tarcze hamulcowe

sprawdź dokładnie koła,wyważone nie znaczy proste hehe hamownie(mocowania cylinderków ale raczej by było słychać czasami) ewentualnie zostaną półosie ,łożyska piast bądź też przeguby wewnętrzne, co do kręcenia tarcz to tylko poprzez przegrzanie ale w to wątpię (jeżeli już po takim czasie wada materiału i podstawa gwarancji) mechaniczne uszkodzenie dostrzegłbyś wzrokowo.Skontroluj czy któreś z kół nadmiernie się nie nagrzewa po jeździe

powodzenia i pozdrawiam

"Jeśli wydaje Ci się że wszystko wiesz masz racje,WYDAJE CI SIĘ"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org