piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prxzyjedzie burak do miasta .

i na widok pogotowia neiw ie jak się ma zachować. Mnie nie raz szlag trafia jak pogotowie jedzie a potomkowie roztrzasaczy gnoju blokuja karetce przejazd

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

a ty pajacu pierwszy raz do Łomży przyjechałeś w koszu od kartofli i zostałeś i wielki mieszczuch jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

przyjedzie burak do miasta i jak słyszy sygnał karetki to mysli ,że to na remizie strażaki syrene włączyli.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

naucz się najpierw pisać a potem zakładaj temat :)
a tak wgl to ci za miasta nie wiedzą jak mają się zachować ostatnio BL wymusiło pierwszeństwo i każdy klaksonu użył a ona oczy zakryła rękami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

Autor: ziomek09 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 21-01-12 18:07

naucz się najpierw pisać a potem zakładaj temat :)
a tak wgl to ci za miasta nie wiedzą jak mają się zachować ostatnio BL wymusiło pierwszeństwo i każdy klaksonu użył a ona oczy zakryła rękami :)


SAM SIĘ NAUCZ PISAĆ I CZYTAĆ HE HE HE HEEEE




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

gość w beemce miał zielone, jechał normalnie, tylko nie zauważył karetki, nie przesadzajmy i nie róbmy z tego miasteczka jakiejś metropolii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

"Jechałem aleją Legionów na zielonym świetle w kierunku centrum i w ostatniej chwili po minięciu połowy skrzyżowania zauważyłem wystający przód karetki – powiedział nam kierowca BMW, 20-latek z okolic Jedwabnego."


OjciecR. - nie jechał, tylko zapie***ał, wyobraź sobie, że jedziesz w stronę centrum, tam już na 50-80 metrów przed skrzyżowaniem wyraźnie widać wszystko z prawej i lewej, karetka jest wysoka, kogut wysoko, więc tym bardziej bez kłopotu ją można zobaczyć! Bo rozumiem, że nie usłyszał jej z powodu głośnej muzyki we wnętrzu jego BMW...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

Dziwnym trafem ze BLM "kierowca BMW, 20-latek z okolic Jedwabnego." hehe nie dawno w Ostrołęce również kierowca BLM wymusił pierwszeństwo i boom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

czytam_i_nie_wierzę, zgłoś się na policję jako świadek, bo zapewne wszystko widziałeś to opiszesz im jak było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

jedzie burak w BeMce , ,,umca, umca" daje aż dach do góry podnosi to i sygnału karetki nie słyszy :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

Autor: santreo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-12 17:04

i na widok pogotowia neiw ie jak się ma zachować. Mnie nie raz szlag trafia jak pogotowie jedzie a potomkowie roztrzasaczy gnoju blokuja karetce przejazd

Potomkowie roztrząsaczy gnoju?? Mogę się założyć, że masz kumpli na wioskach powiedz im, że są burakami i potomkami roztrząsaczy gnoju. Na forum to każdy głupi tak może ale powiedz to ludziom w twarz...
A i naucz się pisać, bo nie wiem kogo jesteś potomkiem ale chyba jakiegoś analfabety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prxzyjedzie burak do miasta .

maruda wpłaciles?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org