wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smartfon

Witam, jaki byście mi polecili dobry smartfon ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

Napisz jakie masz wymagania odnośnie urządzenia, do czego będzie głównie używane oraz jaki przewidujesz budżet na zakup.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

Chce jakiś ala kombajn z dobrą baterią i żeby wszystkie aplikacje biurowe jak i multimedialne były obsługiwane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

Kombajn z dobrą baterią to raczej nie spotykane połączenie :) Każdy smartfon na dzień dzisiejszy obsłuży Ci pliki pakietu office oraz pdf, czasem tylko jest to kwestia pobrania odpowiedniej aplikacji jeśli nie ma jej od razu w telefonie. Nie napisałeś jaki system operacyjny Cię interesuje, czy telefon będzie Ci służył w pracy jako narzędzie, czy bardziej do rozrywki (muzyka,gry).
To wszystko ma znaczenie. No i ta cena... :)
Idź do sklepu niech Ci sprzedawca doradzi. Jeśli powiesz mu czego oczekujesz na pewno pomoże Ci coś wybrać. Jeśli nie...no cóż, wtedy sprzeda Ci to co zechce :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

należy zacząć od tego jaki system preferujesz symbian czy android, to znacznie zawęzi wybór fona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

SGII lub co najmniej SG S+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

a jeżeli coś na symbianie to n8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

Osobiscie polecam iPhone 4S.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

eeeee tam :):)
On miał być tylko dla lansu przy foczkach :):)

A wy sie produkujecie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

mam do sprzedania htc desire z gg 4088549

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smartfon

A ja proponuję Blackberry Bold 9780. Chyba jedyny niedotykowy, a ma wszystko co potrzeba.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org