wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niania

Ile w łomży trzeba zapłacić niani za 8 godzinną opiekę nad niemowlakiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

5 000 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

a ile byś chciała sama zarabiać, wykonując taką pracę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

600 zł. to minimum jeśli chce się mieć dobrą opiekę nad dzieckiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania


http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=opiekunka%20do%20dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

jak coś piszecie to cos mądrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

marek12 , aby cię chudy byk wziął na rogi, pies cię jeb.ał , gównozjadzie , jak cię dziadu nie stać na serwis, to dupku , nie szukaj głupszych od siebie,
z chama nigdy nie będzie Pana,
- 8h/dobę , za 600zł/mc , popaprańcu szanuj ludzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

: zezowate szczęscie
dobrze powiedziane , popieram ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

dokladnie, to praca jak kazda inna 8h/dobe 5 razy w tyg toc to caly etat? Ja nie chcialabym pracowac nigdzie za mniej niz najnizsza krajowa...tez niedlugo bede musiala cos zrobic z dzieckiem, nie stac mnie na tysiac zl za opieke wiec nie bede robic ludzi w wala i posle dziecko do zlobka, chociaz znajoma miala kiedys nianie za 700zl ale nie wiem czy to caly etat byl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

za 450 8hx5 + wydatki słodycze itp. płaci dobra koleżanka dobrej koleżance a że dzieci są w podobnym wieku i jej pasuje to jej sprawa. 800zl to minimum dla obcej osoby oczywiście opieka nad samym dzieckiem bo trafiają się ludzie co chcą mieć opiekunkę ,kucharkę ,sprzątaczka w jednej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

róznie znajomi płacą 600-800 złotych, a jeśli umawiają się na odpłatnośc za godzinę to też jest różnie stawka od 6 do 8 złotych, nie słyszałam by ktoś płacił więcej niż 800 złotych a mam dużo znajomych, którzy zatrudniaja opiekunki, także nie słuchaj głupot

placek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

To daj ni tego bacha i te 800zł to już ja go odpowiednio przypilnuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

dżak :)
Zatrudniają czy płacą opiekunkom ????
Bo to zasadnicza różnica ,i to ty nie piernicz głupot:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Autor: dżak (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 21-01-12 16:04

róznie znajomi płacą 600-800 złotych, a jeśli umawiają się na odpłatnośc za godzinę to też jest różnie stawka od 6 do 8 złotych, nie słyszałam by ktoś płacił więcej niż 800 złotych a mam dużo znajomych, którzy zatrudniaja opiekunki, także nie słuchaj głupot

placek

hmmmm , ciekaw jestem zły człowieku czy ty za takie marne pieniądze chciałbyś pracować i użerać się z bachorami co ???
WĄTPIE !!!!!
WIĘC NIE ******* H...U JE...NY ŻE TO GŁUPOTY TO TACY JAK WY I TWOI ZNAJOMI DO TEGO DOPROWADZAJĄ ŻE TAK NISKO DOCENIACIE TYCH CO POWINNIŚCIE SZANOWAĆ BO WAS ZASTĘPUJĄ ..... !!!!!!
WIĘC PAŁUJ SIĘ GOŚCIU BO JA STAJE W OBRONIE TYCH NIE WINNYCH NIAŃ :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Jak kogoś nie stać zapłacić uczciwie komuś za pełen etat, to niech szuka po rodzinie pomocy (babcie itp) albo wyśle do żłobka. Pracę trzeba szanować, a ta z dziećmi do lekkich nie należy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

za 600 zł. to sam swojego dziecka pilnuj , po co do pracy chodzisz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Opiekunkami najczęściej są panie na emeryturze, które tylko dorabiają. W dodatku nie są odpowiednio wykwalifikowane, tylko lubią opiekować się dziećmi albo nie nadają się do niczego innego. W dodatku same zgadzają się na taką stawkę, więc po co się narzucać?
Ja płacę 5zł/h i to w większym mieście, więc nie pier*olcie głupot. Za 800 - 900zł dziecko posyła się do prywatnego żłobka, a nie opiekunki.
Dobrze jest umówić się z opiekunką tak, żeby zajmowała się dzieckiem u siebie w domu, wtedy odpadają koszty dojazdu itd, więc wychodzi tanio.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

To płaćcie tyle ile płacicie za prywatny żłobek a nie oszczędzacie na starych osobach :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

wyzyskiwacze !!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude Klub Malucha to 650-700 zł, niania 800 zł.. w Olsztynie jest 250 miejsc w państwowych placówkach a chętnych ponad 800. Tak nie każdy chce i musi posyłać swoje dziecko do żłobka czy przedszkola. Nie będę Tobie dawał przykładów co gdzie i za ile bo Ty wszystko wiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude ,

to co Ty zatrudniasz do dziecka osoby, które " nie są odpowiednio wykwalifikowane, tylko lubią opiekować się dziećmi albo nie nadają się do niczego innego " ? - wychodzi tanio?

wg. Ciebie to są jakieś gorsze i głupsze osoby niż Ty ?
wg. mnie , to są osoby, które nie mają możliwości zarobić na życie w inny sposób i zmuszone są przyjąć taką ofertę, a Ty DZIADU ! wykorzystujesz cynicznie sytuację ,

jak cię dziadu nie stać na serwis, to dupku , nie szukaj głupszych od siebie,
z chama nigdy nie będzie Pana,

I NIE PODCIERAJ DU.PY SZKŁEM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Myślę, że nikt nie odda większości swoich zarobków opiekunce. To się jakoś nie kalkuluje... Za żłobek można tyle płacić- tam pracują osoby z kwalifikacjami, doświadczeniem, dzieci mają różne zajęcia. Opiekunka tylko pilnuje dziecka, karmi i przewija. Poza tym dzieci nie wymagają opieki bez przerwy. Np. moje śpi jakiś czas w ciągu dnia, więc część pieniędzy opiekunka dostaje za nic.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

"więc część pieniędzy opiekunka dostaje za nic." więc na ten czas jak dziecko śpi niech wychodzi z domu . Co za ludzie zgroza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

zezowate-szczescie

Ja tyle płaciłam wszystkim opiekunkom, każdej to odpowiadało. Opiekując się u siebie w domu, taka Pani może ugotować obiad dla rodziny, posprzątać, zrobić pranie, czy co tam chce. Emerytkom odpowiada taki układ, dostają emeryturę i tylko dorabiają.
Roznosząc ulotki, czy pracując w jakimś fast-foodzie więcej nie zarobisz. Takie czasy.
Zresztą, masz kasę- płać i 100zł/h, g*wno mnie to obchodzi.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

I nie twierdzę, że te kobiety są jakieś głupsze czy gorsze, ale same tak wybrały, więc to ich problem.
Poza tym, co was obchodzi, ile ktoś zarabia? Pilnujcie swoich zarobków.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Andy C - w tym czasie może rozwalić się przed telewizorem. W innych branżach nieczęsto masz możliwość zajęcia się sobą przez 3 godziny, za które ci płacą.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude weź qurwa przestań pierdolić bo się żygać chce ok? schowaj się bo na małpy polują ' żebyś blać po wodzie chodziło i pić prosiło !!!!!!!!!!!!!!!!!!



JEBAĆ TAKICH WYZYSKIWACZY , DOROBKOWICZÓW ..... SZLACHTA HMMMM PLUĆ NA TAKĄ SZLACHTE !!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

to z Ciebie jest "dobra" matka, jak uważasz, że Twoje dziecko może pozostawać 3 godz bez opieki,

kobieta, która kiedyś u mnie sprzątała, wyjechała teraz do swoich dzieci do W-wy i pracuje w miejskim szalecie, jak chcesz to dam Ci namiary, a na pewno za 5 zł/godz , będzie chciała sobie dorobić i zgodzi się odbierać Twoje dziecko rano i przetrzymać je u siebie w robocie, te kilka godzin dziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

tO TY PSYCHO-JUDE ROZWAL SWOJA DUPĘ PRZED TELEWIZOREM !!!!
A nie wykozystuj starszej Pani do pilnowania swoich dzieci :):)

Emerytke też mozna zarejestować .

Skoro chce kobieta dorobić do emerytury niech dorobi, ale legalnie zarejestruj ją opłać składki , wtedy zobaczysz ile taka opiekunka naprawdę kosztuje twoja kieszeń .

Ale po co prawda??
Kobiecinie dasz kilka groszy i masz wszystko w dupie a jal sie oparzy podczas gotowania zupki dla twojego zaśrańca to powie że w domu sie oparzyła bo ty byś ją od razu wypierdzieliła na zbity pysk :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Jak ja nie nawidzę skur...ństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

ja teżżżżżżż !!!!!!!
zgadzam się z tobą marudo :):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Nie oparzy się - sama przygotowuję jedzenie dla mojego dziecka.
Nie jestem dorobkowiczem- studiuję dziennie,więc potrzebuję opiekunki, do tego nie zarabiam milionów.
Trudno, może to i skurwysyństwo, ale nie oddam wszystkich swoich pieniędzy opiekunce.

Łatwo oceniać. Ciekawe, co byście zrobili bez miejsca w żłobku, bez płynących z nieba pieniędzy.
W dupie mam takich hipokrytów. Sami robicie na czarno albo żyjecie na garnuszku rodziców i kantujecie na lewo i prawo, żeby mieć jak najwięcej dla siebie. Trochę uczciwości, samokrytyki i wyobraźni.
Nie zamierzam się spierać, każdy wie swoje. A jak wam tak zależy na losie ,,uciskanych" opiekunek, to załóżcie jakąś fundacje i zbierajcie dla nich datki, a nie pierdolicie głupoty na forum.
Nikomu nie jest łatwo.
Żegnam.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

bo to jest tak, jak się z dziada " pan" zrobi, drzewiej to na służbę stać było tylko Pana, a teraz byle ciul ma aspiracje, a tu słoma z butów wystaje i pusta kieszeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Jakoś nie mam aspiracji do zostania członkiem wyższych sfer.
Masz szczęście, skoro stać Cię na drogą opiekunkę albo masz tyle pieniędzy, że możesz siedzieć z dzieckiem w domu (przy okazji nie rozwijając się w ogóle).
Nieważne.
To wszystko, temat został wyczerpany, przynajmniej z mojej strony, bo jako ciul i dziad nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Poza tym nie mam czasu na głupie gadki, bo muszę słomę w butach wymienić na świeżą, gdyż ta już obornikiem zalatuje.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-judeta aty na tym skorzystasz ****** mać ha ha ha ********** dziadu !!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Psycho-jude nie deneruj się. Jak sami będą potrzebować, to niech swoje słowa sobie wspominają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho, nie masz wiele pojęcia o pracy opiekunki, widzę z Twoich postów. Nie będę nawet próbował Ciebie naprowadzać. Bez urazy, powtórzę się, jeżeli wydatek na opiekunkę to dla Ciebie za dużo to zrezygnuj. Opiekunka do dziecka była i jest wygodą, za którą powinno się płacić. Nie wiem w jakim większym mieście tyle płacisz, ale w większych miastach ludzie znają specyfikę tego zawodu i płace zaczynają się od 8-10zł/h opieki nad jednym dzieckiem. Płaca rośnie wraz z obowiązkami, dlatego niejedna niania zarabia po 1,5-2tyś zł, są i takie, które zarobią więcej. Całe szczęście, że zawód niani też wychodzi z cienia i kończą się zatrudniania na czarno m.in. po to powstała umowa uaktywniająca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

P.A. - Tu wszyscy płacą 4,5- 6/h, a nianie są na to przygotowane. Sama też byłam opiekunką, więc wiem. A Ty mówisz chyba o zarobkach wykwalifikowanych opiekunek, a nie studentek i emerytek, które chcą dorobić. Same unikają umowy o pracę, żeby się z tego nie rozliczać.
Mniejsza o to. Nikt wam nie broni żyć w swoim świecie fantazji, gdzie każdy zarabia krocie bez kwalifikacji,a konkurencja nie istnieje.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude kiedyś czytałem Twoje posty sadziłem że jesteś kulturalna inteligentna dojrzałą kobieto. Chyba ktoś podszywa się pod Twój nick bo oczom nie wierze bo treść i forma wypowiedzi nie pasuje mi do tej psycho-jude co "znałem wcześniej". To ja wole żyć w świcie fantazji bo rzeczywistość mnie przeraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude daj sobie spokoj ze szczeroscia na tym forum bo i tak tym cwaniaczkom drobnym nie przetlumaczysz ze czasami zycie zmusza do pewnych rzeczy mimo ze by sie chcialo zaplacic takiej niani i 3000 pln. Sadze ze oni tez by wiecej jak 800 pln nie zaplacili jak by musieli zatrudnic nianie bo takie sa prawa rynku - popyt i podaz. Oczywiscie sie do tego nie przyznaja bo na takim forum trzeba sie dowartosciowac. Takie cwaniaki duzo pewnie jeszcze latek nie przezyli i nie zdaja sobie sprawy ze zycie jest przewrotne i ich tez moze nie stac byc na na nianie za 2000-3000 PLN. Ciekawe czy siebie bedziecie wtedy tak wyzywac jak ta niewinna dziewczyne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

automatyzacja - trafiłaś/eś w sedno.
Andy C - kultura i dojrzałość nie mają nic wspólnego z koniecznością wynajmowania niani. Będziesz kiedyś w potrzebie, trzeba będzie poszukać opiekunki, to sam zobaczysz, że Twoje idealistyczne podejście do życia, które zakłada, że wszystkim powinno żyć się dostatnio, nie ma prawa bytu.
Dziękuję.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Psycho...Tobą też jakaś niewykwalifiwana niana się zajmowała, której matka płaciła z 50zl,wulgarna dziewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Najgorzej jest wtedy jak niwykwalifikowany tłumok urodzi dziecko i szuka opiekunki za połowe swego wynagrodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Ja chodziłam do żłobka. Wówczas nie było jeszcze problemów z miejscami w takich placówkach. Teraz owszem- mogę zapisać dziecko na listę rezerwową - na 280te miejsce.
Może kiedyś jakaś kobieta zechce mieć z Tobą dziecko. Ciekawe, co zrobisz, kiedy będziecie musieli iść do pracy/na studia/gdziekolwiek. Ile zarobisz? 2000?3000? Wyobraź sobie, że 1500 z tego będziesz musiał oddać opiekunce. A gdzie opłaty za mieszkanie, pieniądze na jedzenie, na transport,pampersy?W Łomży, to jeszcze pół biedy,ale tu gdzie mieszkam, samo mieszkanie, o śmiesznym metrażu kosztuje tyle, że można się za głowę złapać. Nie mówię o przyjemnościach, bo o tym nawet nie sposób myśleć, mając tyle wydatków.
Śmieszni jesteście, forumowi bohaterowie. Jestem spokojna, ale do czasu. Nie mogę wytrzymać, kiedy ktoś opowiada takie głupoty. Nic nie przeżyli, nie mają o niczym pojęcia, za to zawsze gotowi są służyć jakąś złotą radą i objechać każdego, kto myśli inaczej (bardziej życiowo, zresztą).
Póki żyjesz z rodzicami albo nie sprawujesz nad nikim pieczy, to jest ok. Sama tak kiedyś myślałam. Ale z czasem myślenie się zmienia. Trzeba się dopasować do rzeczywistości, a nie żyć ideałami.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Prywatna, osobista niania, to wygodnictwo, a za luksus to Pan płaci, tym bardziej w dużym mieście można się zorganizować z partnerem i pracować w systemie zmianowym, ewentualnie studiować zaocznie, a Ty chciałabyś dwie sroki za ogon złapać ,
jakiś czas temu, przerwałem studia dzienne i kończyłem zaocznie, bo nie było nas stać na dodatkowy wydatek, teraz jest zupełnie inaczej, a wszystko do czego doszedłem w życiu, to zawdzięczam tylko ciężkiej, często po 12godz/dobę pracy

szanuj ludzi i ich pracę, przynajmniej minimum krajowe i może jakieś ubezpieczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Pracowałam na cały etat, kiedy dziecko było mniejsze. Ale postanowiłam iść na dzienne studia, żeby kiedyś miało wszystko, czego potrzebuje. Studia zaoczne są nic nie warte. Zapewniają tylko papier, żadnego wykształcenia. Zresztą, są płatne, więc na jedno by nam wyszło. Na początku wszyscy ledwo wiążą koniec z końcem, oszczędzają, jak mogą i nie ma w tym nic dziwnego. Takie są realia i głupie komentarze nic nie zmienią.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Amen :):):)

I w temacie studia zaoczne całkowicie się z tobą psycho-jude zgadzam :):)

A nad resztą to się jeszcze zastanowię i dam znac :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

:)

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

tyle że wysyłając dziecko do żłobka trzeba się liczyć, że maluch będzie chorował, nie każdy może sobie pozwolić na L4 czy ma babcię do pomocy, niania do pewnego okresu to najlepsze rozwiązanie, a jak nie to przynajmniej trzeba znać kogoś kto zostanie z dzieckiem w razie choroby na godziny. Zdarza się że 2 latki są w żłobku tydzień a w domu chorują kolejne 2. No chyba, że placówka zgadza się na przyprowadzanie przeziębionych czy niedoleczonych dzieciaków co dopiero dla mnie jest nonsensem bo inne dzieci zarażają.
W Łomży koleżanka za półroczniaka za cały etat płaci 800zł, w Warszawie za dziecko w tym samym wieku trzeba zapłacić minimum 2tys (bo o żłobku można pomarzyć)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Za 800 zł. to i ja bym popilnował :):):)
Bo za 600, to wolę przed kompem siedzieć :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Zobacz maruda co się teraz dzieję? Najpierw się dupco,a potem na studia idą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

takie czasy mały:):)
Swiat idzie do przodu :):)

Kiedyś się uczyli a później zakładali rodziny a teraz odwrotnie :)

Że też kary boskiej to tę Sodomę nie ma to ja pojąć nie mogę :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Moja żona jest opiekunką i zarabia 600 zł. za 9 godzin pracy, co z tego że ma wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi jak i tak nikt w Łomży nie zapłaci więcej niż 800 zł. za opiekę nad dzieckiem bo ludzi jest nie stać na więcej , a co ma siedzieć w domu na bezrobociu to i 6 stów dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

A ci co się mądrzą że za 600 zł. to się dzieckiem nie zajmą to pewnie mieszkają z mamusią i się nie martwią o rachunki czy o jedzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

marek12 , zgoda, ale to nie Twoja czy żony wina, po prostu dziady podcierają du.pę szkłem i szukają wygody za bezcen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

macie rację szukają wygód a jak mogli by to by za darmo chcieli żeby usługiwać a sami wtedy imprezki ,goście itp.mam przykład znajoma opiekuje się dwojga dziećmi i dostaje tylko 700zł,a po za tym jeszcze wymuszane gotowanie i sprzątanie i co ma zrobić ....takie wykorzystywanie szkoda mówić pozdrawiam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

Ja nie imprezuję w ogóle, szkoda pieniędzy i czasu. Dziecko jest u opiekunki, kiedy NAPRAWDĘ nie ma kto się nim zająć.
A to, że każdy chciałby za darmo, to chyba żadna nowość. Też byś wolał nie płacić za usługi. Hipokryzja, jak się patrzy.
Nie wymagam sprzątania, gotowania,ani niczego, nie związanego z podstawową opieką nad dzieckiem.
marek12- zgadzam się.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niania

psycho-jude:)

Jak nie imprezujesz to też jestem po twojej stronie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org