wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dachowanie w Morgownikach

poslizgowa sroda w Lomzy i okolicy artykul na glownej stronie 4 lomza....... !

dachowanie w morgownikach!!!

odnosnie przyczyny kolizji to nie powiedzialabym ze byla to nadmierna predkosc, na tym odcinku drogi zdarzalo sie mnostwo wypadkow i kolizji, slyszalam, ze sa pisane skargi, bo drogi nie sa tam sypane piachem lub sola.
Takich pism jest malo, wiec problem tez wydaje sie wladzom maly.
czy ktos z forumowicz mial na tej drodze podobny przypadek? piszcie, moze ktos to zauwazy! chyba ze jak to zycie pokazuje dojdzie do wielkiej tragedii wtedy dojrza problem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

Ja czesto jezdze tą drogą i to jest jakaś tragedia szczególnie w tym lesie za morgownikami to nawet nie można nazwać drogą. Po ostatnich opadach śniegu było takie jajo że jednego dnia kilka samochodów wylądowało w rowie sam byłem świadkiem takiej sytuacji. Nawet opany zimowe nie wiele dają na tym lodowisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

O Paula11 masz rację jet tam bardzo ślsko jak i w całym mieście Nowogród,drogi są nie posypane, ludzie łamą ręce i nogi a na drogach są wypadki. Sam niewiem gdzie zgłosić ten problem bo na Nowogrodzkie władze nic nie działa tak jakby nie mieli samochodów i ten problem ich nie dotyczył!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

To wszystko przez Tuska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

Tusk musi odejść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

Jeśli chcecie pisać skargi na zdarzenia na drodze z Nowogrodu do Zbójnej to trzeba adresować na Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku ul. Elewatorska 6, 15-620 Białystok. Ta droga jest wojewódzka ma numer 645. To Białystok odpowiada za jej odśnieżanie i jakość. A że mają to w d.pie wszyscy widzimy i czujemy. Ja napisałem skargę i czekam co będzie dalej.

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

masz racje tez pisalam skarge ale do dzis mie mam odpowiedzi a akurat bialystok sie martwi z e mamy takie drogi i ze sa wypadki ich to nie obchodzi pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

a kto na prezydenta jak Tusk odejdzie ?
a czemu ty k""""""a za mną dziobasz ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

Hmm, ale w tym artykule nie chodzi o nadmierną prędkość, ale o taką prędkość, która jest niedostosowana do warunków na drodze.

"Asp. szt. Sławomir Runo zwraca uwagę, że wszystkie zdarzenia wynikały z niedostosowania prędkości do warunków ruchu."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

No tak, zla predkosc, bo jak jest nie posypane to nalezy wysiasc, wziac samochod na plecy i go po prostu przeniesc...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dachowanie w Morgownikach

walnij ze trzy wiadra wody przed wejściem do urzędu :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org