wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

Jak w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

Chcesz ich na wesele czy jakąś inną imprezę?
Magdę znam osobiście i z paru koncertów i szło jej na prawdę dobrze, jak wygląda wesele z ich udziałem, nie wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

Na wesele. Piszcie wszystko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

Chcesz dobry zespół to nie pakuj się w zespoły samo reklamujące się na forum !!!!!
Celuj w Cool , Ronix , TOP , takie co reklamę zrobiły sobie dobrym graniem a samo reklama na forum. Przejrzyj sobie teamty na naszym forum na temat wesel. Czysta samo reklama . Nowe zespoły teraz nie maja prawa bytu , nie maja nawet kilku wesel na rok .

Wybieraj ze znanych uznanych zespołów , tam gdzie jakość jest pewna !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

@cxz3

Z doświadczenia wiem, że te "dobre zespoły", gdy mają zapełniony grafik i pewność, że do końca sezonu wpadnie im grosz, często odstawiają fuszerkę.
Ci co walczą dopiero o klienta, a ustępują tym "dobrym" tylko rozpoznawalnością (lokalną "sławą", hehe ) starają się na 200%.

Nawet Madonna czy Lady Pank czasem grali słabe koncerty :).


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

sranie w banie cabanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

odnośnie zespołu Top-nie polecam,robią taaaaaaaaak dłuuuuuuuugie przerwy,że goście usypiają.

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

haha cxz a Ty co zrobiles wlasnie jak nie reklame? Haha dokladnie to samo co w innych tematach. Dobre zespoly z Lomzy i okolic mozna zliczyc na palcach jednej reki, ale do tego biora tyle tysiecy ile palcow masz u tej reki, a nie kazdego na to stac. Wiecznie narzekacie o te reklamy, ale nie kazdy ma mozliwosc poznania opinii i po to jest forum, zeby ich zasiegnac. Nie bede pisal jakie zespoly sa warte uwagi, bo o reklame mnie posadza? :) wiem, ze pare ma wolne terminy, bo sam szukalem zespolu na wesele, takze na bierzaco jestem.
Co do zespolow wymienionych, bylem na weselach z udzialem dwoch z nich i w porownaniu z mniej znanymi wypadli kiepsko. Nie bede pisal dokladnie ktorzy, zeby nie bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie opinie o zespole MAGDA BAND ?

będę w lipcu na weselu z ich udziałem to się wypowiem ;p a tematy o zespołach to już nie "lezą" ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org