wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo Rodzinne

Szukam kogoś kto zna się na prawie rodzinnym i karnym jestem po rozwodzie sam wychowuje dzieci jestem szantażowany przez bezdzietne małżeństwo które opiekuje się moją byłą żoną moja była żona na widzenia dzieci nie zabiera do siebie zabiera je do swoich przyjaciół bezdzietnego małżeństwa i to oni zajmują się dziećmi syn ma widzenia z matką tego dnia kiedy w szkole jest choinka postawili mi warunek albo będą dzieci zabierać tak jak oni chcą albo syna nie puszczą na na zabawę szkolną nie chce żeby obcy mi ludzie wykorzystywali moje dzieci do manipulowania mną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Niestety nie mogę pomóc,ale mam nadzieję że sprawa rozstrzygnie się szybko na korzyść dzieci.
Pozdrawiam ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

w tym cały problem że obcy dla nas ludzie zdeptali dzieciństwo moim dzieciom miesiąc przetrzymywali ich w ośrodku adopcyjnym na to wszystko godzi się moja była żona nie za darmo oczywiście 3-lata jest na utrzymaniu swoich przyjaciuł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Utnij łeb i po krzyku. W MOPSIE mają prawników co udzielają porad bezpłatnie więc się z nimi skontaktuj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

zgłoś się tutaj

http://www.pcpr.powiatlomzynski.pl/index.php?k=20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

nie P.C.P.R tam pracuje osoba która zamieniła mi normalne życie na piekło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne



http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=429351&t=429351

http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=adwokat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Karolinka szaleje?
Nie ma na nią bata?Co na to sąd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Witam.Złóż wniosek do sadu rodzinnego o ustalenie wizyt,znaczy czasu i miejsca,napisz gdzie chcesz aby matka widywala dzieci.Jesli ona nie sprawuje opieki nad dziecmi podczas widzen mozesz oganiczyc jej prawa rodzicielskie,musisz udowodnic ze tamci ludzie maca ci w zyciu,np,zeznania dzieci itp,albo wogle zabronic jej widywania dzieci,ze np,zle to wplywa na ich psychikeitp.jak cos to pisz.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

ile lat mają dzieci ? Zrób to co napisał myśliciel80. To będzie najlepsze wyjście. Staraj się ograniczyć lub pozbawić praw matke dzieci. Czy łoży ona na ich utrzymanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Ciężki temat
Powodzenia życzę jednak maniek.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Jak nie lozy wystap o alimenty,wszystko mozesz zalatwic w jednym wniosku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne


Fundacja Centrum Praw Ojca i Dziecka
Adres korespondencyjny:

00-820 Warszawa

ul.Sienna 61/73
kontakt
e-mail: biuro.cpoid@gmail.com
Fundacja Centrum Praw Ojca i Dziecka jest organizacją ojcowską, non profit, pożytku publicznego. Została powołana by bezpłatnie pomagać ojcom i dzieciom, przez ojców dla ojców.




Fundacja Ojców Pokrzywdzonych Przez Sądy
FOPPS

Ochrona interesu społecznego w zakresie dyskryminacji praw rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem praw ojców i dzieci. Wspieranie ojców i dzieci pokrzywdzonych przez Sądy orzekające w sprawach rodzinnych.
poczta@fundacjaojcow.org.pl

Prezes Fundacji: tel.(022) 6727859, 606738301

Wiceprezes Fundacji: tel. kom. 660794110 w godz.19-21

Pełnomocnik Fundacji Warszawa tel: 509464944




Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka
CSOPOiD

Prezes Stowarzyszenia: 698262232 w godz. 20-22

Wice-Prezes Stowarzyszenia: -ze względu na wyjazd zagraniczny proszę o SMS z numerem telefonu stacjonarnego - oddzwonię

512118658 w godz. 20-22

Członek Zarządu Stowarzyszenia Warszawa: 502654321 w godz.18-21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

do diego-------jestem kobieta,tylko nick mam taki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

nie pracuje ale płaci chodzi oto że obcy ludzie weszli mi w życie szantażują a wszystko kosztem dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Rozumiem, ze szantażują Ciebie w kwestii ewentualnego odbioru dzieci?
Nasuwa mi się pytanie, jakie relacje maja Twoje z tymi ludźmi..., to istotna kwestia.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

unikam kontaktu z nimi obrzydliwi są a jak dochodzi do kontaktu to zapewniają że to są ich dzieci i odbiorą mi prawa i tak jest 3 lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Dyktafon/mikrofon w kieszonke i idz do tych obcych. Powiedz ze dzieci juz wiecej nie zobacza, ze nie pozwolisz zeby byla zona je zabierala do nich. SPROWOKUJ ich do tego by powiedzieli cos co potem Ci posluzy jako dowod w sadzie na ich nie korzysc i bylej zony. :) powodzenia i pozdrowionka

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

maniek, to są Twoje dzieci i jeżeli zapewniasz im niezbędne minimum, radzisz sobie w opiece nad Nimi, w szkole posiadają opinię dobrą jak i Ty również, to jakie mają podstawy do wyżej wymienionych zamiarów?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

zrob tak jak radzilam,nie maja zadnych praw do twoich dzieci,pamietaj nie masz obowiazku a nawet prawa dawac dzieci matce bez ustalen sadowych,jesli cos im sie stanie to ty za to odpowiesz bo sprawujesz nad nimi opieke,nie potrzeba zadnych mikrofonow,ani nic z tych rzeczy,nie znizaj sie do ich poziomu,oni nie maja praw do dzieci,a w razie problemow wezwij policje,bedziesz mial dowod i pewnego swiadka,a im utrzesz nosa.i zrob to jak najszybciej,w razie klopotow sluze pomoca.od razu pisz o alimenty,dzieci powinni utrzymywac oboje rodzice,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

mysliciel, pamietaj że relacje dzieci kontra obcy nawet ludzie są ważne, a tu maniek nic o tym nie pisze.
Byc może "przekupują" je, a dla dziecka( nie znamy ich wieku) to pokusa i jednocześnie uwielbienie.
Sądy biorą pod uwagę kwity, badania psychologiczne dzieci, milion opinii i etc...






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

megan zgadzam sie to jest wazne,ale najwazniejsze jest dobro dzieci i to najbardziej liczy sie w sadzie,badania psychologiczne dotycza tylko dzieci i rodzicow,a dzieci nie moga byc karta przetargowa miedzy doroslymi i jezeli maniek nic nie zrobi to nic dobrego z tego nie wyniknie,troche przeszlam wiec wiem co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Wystarczy być człowiekiem mysliciel, nie znam wszystkich procedur, opinii, badań, mi to było zbędne.
Nie krytykuje jednak takich działań gdy są ku temu przesłanki, niezdrowe rozgrywki. Nie wyprę się zasady jednak, że zagrywki pomiędzy rodzicami nie maja prawa odbijać się na dzieciaczkach.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

megan masz racje ale ta sytuacja odbija sie na dzieciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

i co najwazniejsze jakie te dzieci beda mialy zdanie o doroslych skoro cos takiego przechodza,czytalas megan co napisal maniek,ze dziecko mialoby nie isc na choinke bo cos tam,no zlituj sie,czym te dzieci zawinily,maniek musi to przerwac dla ich dobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Zdecydowanie nie rozumiem o czym maniek tu piszesz, co w tym miejscu robił ośrodek adopcyjny hmm?
mysliciel
Nie wypowiem się, zbyt ogólnikowo "ogarnął" to maniek.

Trzy latka szantaży to dość długi czas by coś z tym zrobić.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

Przy Katedrze jest Centrum Pomocy Rodzinie tel 086 473 55 14.
Tam BEZPŁATNYCH porad udziela Pani sędzina i chyba prawnik, nie pamiętam dokładnie.
Naprawdę polecam, odpowiedzą na każde pytanie i nawet oferują swoją pomoc w prowadzeniu sprawy/pisaniu wniosków (w wyjątkowych sytuacjach:).
A Twoja Maniek jest wyjątkowa.
Zgłoś się do nich, na pewno Ci pomogą!

POWODZENIA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

troche to dziwne,tez niewiem o co chodzi z tym osrodkiem co sie tam dzialo,tak czy inaczej to jest temat rzeka,a decyzja nalezy do ojca-manka,tylko on zna cala prawde,i to on pownen cos zrobic,pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

sprawa jest prosta mam problem bezdzietne małżeństwo sfinansowało byłej żonie 3 lata życia adwokata płacą mi alimenty sprawa trwała 2 lata dzieci przeszły ośrodek adopcyjny najazd policji kryminalnej o 6 rano na mój dom R.D.K Łomża Białystok Ostrołęka i inne sprawy na ostatniej sprawie była żono zmieniła zdanie co do dzieci stwierdziła że niema czasu zajmować się dziećmi dzieci zostały zemną widzenia zamiast z matką dzieci mają z bezdzietnym małżeństwem stawiają mi warunki albo będzie tak jak oni chcą albo dzieci będą ukarane są namolni obleśni można pluć im w twarz nic nie pomaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

to pisz pozew do sadu i to jak najszybciej,opisz wszystko dokladnie,dobrze jakbys mial dowody,swiadkow,jesli beda dzieci u nich a beda jakies problemy dzwon na policje,bo nie maja prawa decydowac o dzieciach ani ich karac.dzieci dajesz i odbierasz kiedy tobie pasuje,a jezeli matka nie ma czasu zajmowac sie dziecmi juz masz podstawe do ograniczenia jej praw,moge duzo pisac bo wiele w zyciu przeszlam i wiem co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Rodzinne

maniek12 zapoznaj sie z tym http://bgoczynski.wordpress.com/

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org