wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki program do nagrywania płyt CD ?

Jak w temacie,jaki program polecacie do nagrywania płyt CD ?Może macie jakieś linki do programów?

... (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

NERO, od dawna używam tego programu ,jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

Nero,nero,nero.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

do płyt audio wcale nero nie jest dobry

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

jak nie jest to podaj nazwę tego co jest dobry...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

ashampoo burning studio polecam http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Burning-Studio-Elements,Program,Windows,12487.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

popieram ashampo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

Zgadzam się że Nero jest najlepszy,bo go miałam kilka lat,ale dałam laptopa do wyczyszczenia i usunęli mi go a jak ściągnęłam z neta Nero to muszę za niego zapłacić by skorzystać..;/A kiedyś właśnie miałam orginalny na płycie.

... (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

nero jest dobry ale: płatny,duży,rozbudowany,90%jego możliwości jest niewykorzystywanych zazwyczaj. ashampo free,mały ale dobry wszystko co potrzebne ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

Dzięki za pomoc,właśnie ściągnęłam Ashampoo,jest gites ;D Dziękówka wszystkim ;)

... (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

nero jest też darmowy i to full wersja :) wystarczy porozglądać się nad obejściem tego :). Myślę, że kryminalni już do mnie nie jadą, bo oświadczam, że takiego Nero nie posiadam, a jednocześnie słyszałem o tym na mieście od nieznanych mi osób.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

dvw masz rację tak było kiedyś bo przy zakupie stacji dysków był dołączany nero(nie wszystkich oczywiście) ale takie wersje były i są do dzisiaj.(w większości sporo okrojone)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki program do nagrywania płyt CD ?

zdecydowanie polecam CDBurnerXP ... jest on tym, czym kiedyś było Nero - programem do nagrywania płyt (nie tylko CD jakby wynikało z nazwy) a nie ogromniastym kombajnem multimedialnym zajmującym dużo zasobów komputera a wykorzystywanym może w 5%. CDBurner XP oprócz nagrywania płyt (CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM, BD i HD-DVD) umożliwia także nagrywanie danych z obrazu ISO (również z innych programów), zgrywanie płyt do obrazu ISO, tworzenie i kontynuowanie wielosesyjnych kompilacji, bootowalnych dysków i zgrywanie płyt CD-Audio do plików w formatach MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC.
Podstawowe zalety programu to (według mnie):
- lekki, nie obciążający systemu;
- zawiera wszystko, co program do nagrywania zawierać powinien;
- całkowicie darmowy[/]

Można pobrać ze strony producenta lub http://www.dobreprogramy.pl/CDBurnerXP,Program,Windows,13218.html
Dostępna jest również wersja bezinstalacyjna (portable), którą ja preferuję.

Spróbuj a nie wrócisz już do Nero.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org