czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusz do drukarki

cześć nie wiecie gdzie mogę w łomży kupić niedrogi czarny tusz do drukarki EPSON SX130??????? dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

na mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

no ja nie wiem czy na Mazowieckiej jest tak tani raczej zdecydowanie nie. Najtaniej mozna tusz kupic przez internet.

Przy okazji wspomne ,że producent drukarki nei może odmówic naprawy gwarnacyjnej tlumaczać ,że w drukarce używano tuszy nieorginalnych czyli tych zalecanych przez producenta drukarki - takie są nowe w tym wzgledzie przepisy unijne oraz krajowe , więc nie dajciee serwisom nabierac na takie numery.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

na dwornej w speed

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Na Mazowieckiej mogą nabić kartridż. Cena gdzieś ok 15-20 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

XEROMAX
SKLEP SERWIS
ul. Mazowiecka 1/5
18-400 Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Też niedawno szukałem tuszu do Epsona z serii SX i od ręki nigdzie nie było, jedynie w mediaexpercie (T1281 czyli mniejsza pojemność za 50PLN). Ja sobie zamówiłem T1291 (pojemność x2) w tej samej cenie plus parę groszy za przesyłkę z allegro. Zamienniki to już w ogóle są tam jak barszcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

zamienniki ActiveJet jesli to jest taki sam jak do mojej to na ul.Broniewskiego w Expercie chyba 19 zł płaciłem

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Sklep Expert na broniewskiego ;DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

ja zamienniki zamawiam w sklepie bestprint24.pl przy zamiennikach wazna jest ich dobra jakośc, by nie popsuły nam drukarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Jak coś to możesz zadzwonic do Asarto, tam powiedzą Ci gdzie można kupić ich zamienniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

w unitechniku na starym rynku


--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Na allegro są tanie tusze. Jak się kupi kilka na raz, to można wiele zyskać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

Właściwie to wszędzie można kupić tanie tusze, choć też przyznam, że allegro najbardziej mi odpawiada ;3 Choć i tak staram się jednak dbać o mój sprzęt drukujący i inwestuje te pare złotych więcej w zamienniki Asarto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

właściwie to macie rację, że tanio wszędzie, ale ja np. korzystam ze sklepu avans.pl tam kupiłam swoją drukarkę i tan dokupuję tusz. Szybko wysyłają i jest także tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusz do drukarki

A ja nie kupuję tuszu, tam gdzie kupiłem drukarkę.
Akurat w moim przypadku jest tak, że drukuję dużo i gdym miał zaopatrywać się w tusz ze sklepu gdzie kupowałem sprzęt, to by się to kompletnie nie kalkulowało. Akurat mam swój sklep, internetowy, wysyłkowy, gdzie zamawiając więcej mogę liczyć na konkretne produkty.
Dlatego polecam zapoznać się Tobie z tą ofertą, dotyczącą właśnie EPSONA https://atramentowka.com/Wieczne-kartridze-Epson Poszukaj co dokładnie Cię interesuje i co najważniejsze porównaj cenę, bo mogę iść o zakład, że wyjdzie Tobie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org