piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Endokrynolog

Witam,
orientuje się ktoś może, kto jest najlepszym endokrynologiem w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Ja chodzę od ponad roku do Koniecko w Szpitalu i nie narzekam a czy najlepsza to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Pani Olszewska na Senatorskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

a jaki jest nr. telefonu do Olszewskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Moja żona leczyła się u pani Olszewskiej. Bardzo fachowo i sympatycznie. Bardzo się baliśmy, ponieważ żona była w ciąży. Wiem, że przyjmuje na Senatorskiej, adresu nie pamiętam. Mam tylko tel. 862162459/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

kiedyś leczyłem się u Pana K dopóki mnie nie wysłał na biopsje tarczycy konowały tylko tyle mogę o nich powiedzieć///

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

To sobie już nie pochodzisz bo szpital nie ma umowy z NFZ i wszystkie wizyty są anulowane.... ;//////// Porrrażka..... Umawiałem pół roku wcześniej wizyte, przychodzę a tu nic nieczynne..... **** it !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Właśnie też byłem zapisany do Pani Olszewskiej przed likwidacją poradni, bo moja żona była z niej bardzo zadowolona, ale nie wiedziałem, że przyjmuje również prywatnie. Tyle chciałem widzieć, dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Doktor Olszewska ma fachowe podejscie do pacjenta. Tylko radze dzwonic wczesniej bo czasem na wizyte prywatna trzeba dlugo czekac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Poradnie: endokrynologiczna , kardiologiczna, urologiczna, nefrologiczna maja byc czynne od 8 lutego prawdopodobnie. Taka informacja wisi na drzwiach por . kardiologicznej. Zobaczymy jak skonczy sie ta walka szpitala z NFZ. A wszystko to z wielkiej troski o nas , pacjentow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Jaka dyrekcja - taki szpital.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Jaka dyrekcja - taki szpital.....

i to jest racja:)

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Jaki rozum takie pisanie dyrekcja jest ok. tylko sejmik a szczególnie vce marszałek z Suwałk jest do wymiany gdyż szpitale są własnością Samorządu Wojewódzkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Czy jakiś endokrynolog przyjmuje na NFZ czy wszyscy teraz tylko prywatnie? Mam skierowanie z poradni na USG tarczycy i niechcą mi zrobić bo poradnia nie istnieje........!!!!!!!!!!!!!
Gdzie zrobię prywatnie i ile to wyniesie.
Czy lekarz rodzinny moze wypisac mi leki czy tylko endokrynolog?
No i czy jak wizyta prywatna to recepty są refundowane czy na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Endokrynolog

Czy jakiś endokrynolog przyjmuje na NFZ czy wszyscy teraz tylko prywatnie? Mam skierowanie z poradni na USG tarczycy i niechcą mi zrobić bo poradnia nie istnieje........!!!!!!!!!!!!!
Gdzie zrobię prywatnie i ile to wyniesie.
Czy lekarz rodzinny moze wypisac mi leki czy tylko endokrynolog?
No i czy jak wizyta prywatna to recepty są refundowane czy na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org