piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skradziono telefon

Dnia 12.01.12 między godziną 16-17 skradziono mi taki oto telefon http://www.play.pl/pl/telefony/zteblade/index.html

Jeżeli złodziej czyta ten temat to mam trochę informacji dla niego.

Telefon ukradłeś na poczcie przy ulicy Małachowskiego i dla twojej wiadomości obiekt ten jest monitorowany i mam dostęp do tego nagrania.

Następnego dnia udałeś się do komisu na dworcu (po ładowarkę) w którym pani powiedziała Ci że telefon jest kradziony. Ze sklepu też mam nagranie.


Na Policji jeszcze nie byłem i na razie tego nie zrobię, masz mój numer telefonu który dostałeś w komisie. Jeżeli nie chcesz żebym poszedł z tym nagraniem na policję to czekam na telefon. zadzwoń dogadamy się bez policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Zlodziej sie nie zglosi.
Skad tak szybko pozyskales informacje ze byl w tym komisie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

a moze zostawiles go na poczcie i ktos poprostu sobie go wziol twoj blad i nie mow ze ktos zlodziej zgubiles ktos znalazl jeden czlowiek traci a drugi sie bogaci lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

i dobra rada chcac odzyskac tel.mogles napisac ze zostawiles tel.na poczcie i uczciwego znalazce prosze o kontakt bedzie nagroda a nie odrazu wyzywasz od zlodziei bo z kieszonki nikt ci go nie wziol i tym samym straciles szanse odzyskania telefonu a szkoda a taki byl fajny amerykanski hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

podoba mi się tekst: "(...)w którym pani powiedziała Ci że telefon jest kradziony. " może powinna w policji pracować ;-)

Zlodziej lamus i dureń na taki slaby tel sie skusił , takie mamy poszanowanie własności innych Powodzenia w śledztwie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

kasia1986
Kradzież pozostaje kradzieżą choćbyś nie wiem w jak ładne, i Twoim zdaniem mądre, słowa to ubrała. Jakim trzeba być niedołęgą żeby nie móc inaczej sobie poradzić w życiu i zabierać to co należy do innych.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

dla mnie to zadna kradziez zycze powodzenia i jesli chodzi o mnie to zebym znalazla tel na poczcie to tez bym go wziela bez wachania mamy takie czasy dzisiaj a paliwko drozeje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

To jest właśnie najbardziej zabawne, że ludzie swój brak jakiejkolwiek moralności, a czasem po prostu zwykłe skurwy*stwo uzasadniają tak jak Ty. Nie będę nawet tego komentował, mam tylko nadzieję, że los obdarzy takich ludzi tym samym :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

znasz takie przysłowie ? znalezione , nie kradzione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Jezeli zgubił i ten ktoś znalazł to powinien zostawić go na poczcie lub oddac na policję bo jezeli postąpił inaczej to jest przestępstwo.
A tak czytając niektóre komentarze to wychodzi pazernośc ludzka jakby to coś dotyczyło ich krzyczeli by w niebo głosy ze złodzieje,na policję,do więzienia gdzie jest prawo? Ale jak się nadarzy okazja to wychodzi złodziejskie nasienie ot takie mamy społeczeństwo.
A ty telefon123 jak masz takie dowody to wal od razu na policję niech szumowiny znają swoje miejsce. I nieważne czy ci ukradł czy zgubiłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

kasiu1986 już widzę jak twoi znajomi gdy gdzieś wychodzicie chowają wszystko przed tobą, w obawie, że sobie to przywłaszczysz bo przecież to gdzieś zostawili więc ich strata ahahaha dobrze że nie wszyscy mają takie podejście, bo by było strach wychodzić z domu normalnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Znalezione przywłaszczone;) i będzie odpowiadane:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Tak na pewno ten kto ma tego złoma to się cieszy bo może mu się uda sprzedać go za 4 paka corony ,a ty jak masz takie dowody to idź na policje jak ci tak na prawde okradli pobili i zgwałcili na poczcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

ale was pogielo wszystkich zgubil i po ptakach a czy odda czy nie to jego sprawa a ty od tego telefonu nie wyzywaj od zlodziei skoro go zgubiles czy zostawiles a jesli chodzi o kwestie prawne to zadnej odpowiedzialnosci za to nie ma bo kradziezy nie bylo a znalazca jak mu sie znudzi tel.to odda bo sprzedac raczej nie sprzeda bez pudelka i papierow i tu zamyka sie kolo kasia ma racje z jednej strony kazdy teraz pisze zeby oddal ale jesli znalazl by sie w takiej sytuacji prawdopodobnie postapil by tak samo.druga sprawa to taka ze po tym wszystkim co tu zescie powypisywali myslicie ze znalazca przyniesie teraz telefon zeby potraktowac go jak zlodzieja watpie wolalby napewno go wyrzucic i miec swiety spokoj i tu rowniez podziele kasi zdanie gosc od tel powinien napisac informacje o zostawionym przez niego telefonie na poczcie i poprosic znalazce o oddanie a nie odrazu wyzywac od zlodziei i straszyc policja skoro sam go zostawil
pozdro dla wszystkich

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

kasia skad wiesz że zostawił?? znalazłaś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

a co mnie to obchodzi ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

mariusz26 na kwestiach prawnych widzę się znasz jak świnia na grzmotach. Spróbuj używać takiego telefonu(oczywiście z kartą imienną na abonament) tylko się nie zdziw jak któregos dnia dostaniesz wezwanie na KMP a tam najpierw zarzut kradzieży a jak powiesz że znalazłeś to przywłaszczenia jeszcze jakbyś go sprzedał wtedy i paserka.
A co do właściciela jeszcze raz mówię masz takie dowody to na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Się mariuszek nakręcił jak by to on znalazł :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Autor: kasia1986 (---.elomza.pl)
Data: 14-01-12 12:37

dla mnie to zadna kradziez zycze powodzenia i jesli chodzi o mnie to zebym znalazla tel na poczcie to tez bym go wziela bez wachania mamy takie czasy dzisiaj a paliwko drozeje!
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Ciekawe czy byś tak rozumowała i liczyła paliwko jak to ty byś zostawiła na poczcie swój telefon :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

po pierwsze do wlasciciela teefonu..pani w komisie nie mogla stwierdzic czy teefon jest kradziony po zapytaniu o ladowarke do tegoz telefonu..do spr takich info potrzebny jest numer IMEI a tego akurat sie nie podaje przy kupnie ladowarki a wiec nie masz pewnosci czy to akurat byl zlodziej i czy to byl twoj telefon

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

a po drugie majac tak *mocne dowody* policja by go szybko znalazla i odzyskala twoj telefon...
wiec podejrzewam ze to tylko kit i to tak h******y ze nawet szyb nie trzyma:))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

a po 3 drogi wlascicielu *skradzionego telefonu* to w komisie na dworcu stoi przewaznie facet(laska bardzo rzadko)...hmmmmm....i dalej bedziesz twierdzil ze ktos ci ukradl tela??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Można na was liczyć pocieszyciele. H.. wam obok .upy bo w .upe to za wielka przyjemność!!!

Będę tępił złodziejstwo i prostactwo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

hehehh niezłe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

tu nie chodzi o pocieszenie tylko o fakty...przy nagraniach z kamer klient powienien isc na policje i sie nie pier.....c...mi jak ukradli telefon poszlam na policje a nie wylewalam zale na forum...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Ale założyciel tematu nie wylewa żalów tylko poszukuje tel i informuje o informacjach jakie posiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

omania oki...ale majac tak mocne dowody jak podono nagrania z kamer powinien to zglosic..ja nie toleruje kradziezy itp...sama poszlam na psy jak mi ukradli a nie szukalam info i dodam nie mialam nagran z kamer ani nic takiego...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Dla mnie psy to już konieczna ewentualność,najpierw próbowałabym własnymi siłami to załatwić.No ale są różni ludzie tak samo jak ich poglądy na niektóre sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

omania ale to co nawet napisal ten klient sie kupy nie trzyma..bo jak juz wspomnialam wczesniej pani w komisie niestety nie moze stwierdzic czy telefon jest kradziony czy nie nie majac numeru IMEI tegoz telefonu a niestety do kupna ladowarki tenze numer nie jest potrzebny...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Może zrobił podpuchę ,nie wiem.Celowo napisał aby kogoś przestraszyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

byc moze albo moze jest tak jak wyzej kasia pisala..moze zgubil czy zostawil gdzies...ale napewno ten kit z komisem nie przejdzie....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Rzeczywiście coś pięknego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Sprzedam telefon za nie drogo używany bez ładowarki ale można dokupić ją u pani w komisie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

hahahhahahahahhahaa................ja wezme kilka sztuk :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

martuchnam na dziś mam tylko jeden ale jutro idę na pocztę może coś się trafi siedź na forum i czekaj aż napiszę ile sztuk i jakie modele.
Oczywiście telefony bez ładowarek i używane :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

oki moze byc...ja za to mam multum ladowarek ale bez telefonow...moze akurat beda pasowac:))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

mam ładowarkę .... jak by co




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Zakładamy spółkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Dobry pomysł z tą spółka, jak ktoś chce pogadać przez komórkę to niech wrzuca mayla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

ok , a kto będzie szefem to znaczy prezesem ?




dziobie i dziobie nooooooo !!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

weźcie pozmieniajcie to obrazki ,bo są brzydkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Honorowym prezesem to powinien zostać założyciel tego wątku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

brawoooooooooo :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

chyba masz racje : fanka bocianka
popieram kandydaturę .. :)
a co na to reszta ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

z tego co ja wiem to żadna instytucja nie wydaje zwykłemu człowiekowi nagrań z jakiegos tam dnia eh, wydawane to bedzie tylko policji badz firmiek, która chroni dany obiekt więc troche chyba koloryzujesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Dokładnie. I dlatego jak będzie chciał pogadać przez komórkę to musi prezesem zostać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

http://www.play.pl/pl/telefony/zteblade/img/gal/big/big_01.png

Sztywny chłopak? ;) A jak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

prezesie fanka bocianka czy ja mogę zostać portierem ??? tylko nie piszcie mi że to cieć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

oddaj mu ten telefon ty podły zły złodzieju :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

Nie lubię zlodziejow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skradziono telefon

ja tylko pracuje, wiecie ile musiałem się napocić żeby go ukraść non stop muzyczke puszczał nie zostawiał go na chwile ..... no ale ma się te zdolności i telefono haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org