wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
awaria???

hej macie ciepla wode? ok. rycerskiej i ks. anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

ja teraz sprawdzałem i jest ale mogą to być resztki w rurach bo mieszkam w BLM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

u mnie niema ciepłej wody ;/;/;/ co jest????

...Czasami lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

Informujemy, że w komorze ciepłowniczej w rejonie ul. Piłsudskiego (przy Hotelu Pielęgniarek) nastąpiło rozszczelnienie rury ciepłowniczej. Przeciek jest niewielki i niegroźny, jednak wymaga usunięcia. Usuwanie awarii potrwa dziś do godz. 15. Aktualnie jest przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody w części Osiedla Mazowieckie od strony ul. Szosa Zambrowska w następujących budynkach:

• ul. Ks. Anny nr 18, 22, 22a, 23, 23a, 25, 25a, 27, 29, 31
• ul. Rycerska nr 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 16, 16a, 18, 20
• ul. Ks. Janusza nr 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a, 20, 21, 21a, 22, 23, 23a
• ul. Kasztelańska nr 1, 2, 4, 6, 8

Mieszkańców ww. obiektów oraz nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 przepraszamy za niedogodności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

to sie nazywa szybka reakcja :) suuper

...Czasami lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

hmm, w radiu od paru dni informują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

nie słucham radiaaaaaaaaa :D

...Czasami lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: awaria???

Informujemy, że awaria w komorze ciepłowniczej przy ul. Piłsudskiego (przy Hotelu Pielęgniarek) została usuniętą. Podawanie czynnika grzewczego na wyłączoną sieć rozpoczęło się o godz. 13.20. Do mieszkań ciepła woda i ciepło do kaloryferów powinno dotrzeć w ciągu kilkudziesięciu minut od włączenia. Przy dużym rozbiorze ciepłej wody w poszczególnych obiektach ciepła woda może docierać z opóźnieniem. Również ciepło w centralnym ogrzewaniu na wyższych kondygnacjach może pojawić się z opóźnieniem, szczególnie, że temperatura zewnętrzna jest dodatnia (plus 2,10C) i co za tym idzie automatyka pogodowa węzłów cieplnych na poszczególnych obiektach nie pozwala na przesłanie w instalacjach wewnętrznych wyższej temperatury czynnika grzewczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org