piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się dzieje z naszymi rodakami???

Zakładam nowy temat, bo chcę zwrócić uwagę normalnych ludzi na bardzo poważny problem:
Czy nie przerażają was komentarze politycznie poprawnych idiotów - człowiek dostał nożem. Może umrzeć. Pewnie ma dzieci, rodzinę. Uczciwie pracował. A te durnie piszą jacy to biedni ci Czeczeni, jaki to zły ten taksówkarz.

Zaden nie napisał "szkoda człowieka" - wszyscy idioci piszą, że Czeczeni są fajni, a Polacy są źli. Typowe wypierdki co to rodakowi nóż w plecy by wbiły a Czeczenowi loda zrobiły
Ja rozumiem, że można mieć różne poglądy, można być ślepym na fakty, można pałać miłością do śniadych leni i nierobów.
ALE TU CHODZI O ŻYCIE CZŁOWIEKA!

Nie sądzicie, że to przesada, żeby bronić tych nożowników? Polacy za granicą z całą pewnością nie popełniają tylu przestępstw.
Polaków za granicą jest z milion. Czeczenów (facetów) w Polsce jest nie więcej jak 1000. A ciągle kogoś nożem dziurawią. O ilu przestępstwach nie wiemy, bo media nie napisały?
Czeczeni popełniają 100 razy więcej przestępstw niż Polacy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje z naszymi rodakami???

Lepiej sie ujac tego nie da. Nie powinno byc czeczenow w Polsce.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje z naszymi rodakami???

Zgadzam się... Rasistką nie jestem, ale jeżeli cały czas utrudniają nam życie to powinno się ich zamykać, a nie jeszcze zasiłki dawać z naszych podatków.
Ja muszę ciężko pracować na parę groszy a oni dostają je za nic.
Jak nie mogą znależć wymarzonej, godnej dla siebie pracy to niech chodniki zamiatają, jak to robią również Polacy.
A moim zdanie Ci co tak ich chwalą i bronią są tacy sami... Z jakim przystajesz takim się stajesz... Szkoda tylko że to zawsze głupotą się ludzie zarażają, a nie uczą się od mądrych ludzi.
Niedługo Ci co ich bronią zaczną noże wkładać między żebra, strach na ulicę wychodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje z naszymi rodakami???

Szkoda, ze nie rozumieja tego "dobroczyncy", ktorzy ich do Polski sciagaja. Na nic tlumaczenia, ze oni potrzebuja czasu zeby sie zaklimatyzowac. Ten narod, o tej wierze, nie klimatyzuje sie nigdzie i nigdy. To jedna z fundamentalnych podstaw ich kultury i wiary. Czy tak trudno to zrozumiec? Czeczen jest jaki jest i taki pozostanie. Nie zmieni go zycie w Polsce. Moze sie tylko stac jeszcze bardziej leniwy dostajac pieniadze i nie dajac nic w zamian.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org