piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/1188207,nastolatek-z-czeczeni-pchnal-nozem-taksowkarza,id,t.html Media jak zwykle nie chcą informować o tego typu przypadkach. Żadna gazeta o tym nie napisała. Zaraz pewnie cenzor z 4lomza skasuje temat.
A jak Polak pacnie po łbie spaślaka czeczeńskiego to zaraz się aferę robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

NIECH ŁOMŻA DALEJ WALI KASĘ NA TYCH ODMIEŃCÓW! WŁADZE APELUJĄ O TOLERANCJĘ DLA CZECZENÓW.CZYLI CZECZEŃCOM MOŻNA WSZYSTKO BO TO BOJOWNICY,A MY MILCZEĆ I TOLEROWAĆ ICH CHORE WYZNANIE! SKORO SĄ WOJOWNIKAMI TO NIECH WALĄ BO SIEBIE I TŁUKĄ RUSKICH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Zwykłe nieporozumienie na tle kulturowym, oczywiście z winy polskiej nietolerancji :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

chyba mamy tu czeczena

zawsze i wszędzie czeczen ****** bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Czeczeni to normalni ludzie - obcokrajowcy. Tak samo my - Polacy czujemy się za granicą. Wyobcowani i gorsi. Nie powinno być. Wszyscy mówią że Czeczeni biorą tylko kasę. A jak Polak za granicą też otrzymuje nie małe świadczenia to jest dobrze? Trochę tolerancji. A to, że akurat tu Czeczen popełnił przestępstwo to zaraz wielkie halo. A mało Polaków popełnia zbrodnie??

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

madzia, aj ja jestem za tym, że jak się Polak nie potrafi zachować za granicą, to won Go z powrotem do Jego kraju i z czeczenem tak samo powinno być!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Owszem, sporo. Dlatego też nie widzę powodu, żeby jeszcze dodatkowo obcych przestępców utrzymywać :)
Jak zwykle głupi argument, że Polacy popełniają przestępstwa za granicą i tam media o tym piszą. To dlaczego u nas nie wypada o tym mówić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Madzia ten pROTAkut to psychopata siedzi w Choroszczy widocznie kaftan się poluźnił i wpadł do pokoju pielęgniarek a tam był komp
Zresztą zobacz sama .......

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=467632&t=467632



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Tak to sa autentyczne fakty sam osobiście zostałem w Łomży zaczepiony w brutalny sposób przez grupę osób narodowości czeczeńskiej i niech mnie nikt nie opowiada głupot o ich spokojnej i kulturalnej naturze. Jak ktoś chce wiedziec gdzie to powiem ,ze oczywiście na Starym Rynku.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

madzia32323: nie ublizaj wlasnym Rodakom porownujac ich do Czeczenow. Polacy wyjezdzaja za granice i 99% z nich bardzo ciezko pracuje, placi podatki. Bylem w wielu krajach (nie tylko Europy) i wszedzie widzialem tysiace Polakow w pocie czola zarabiajacych na swoja rodzine. Badania wykazaly, ze w Wielkiej Brytanii tylko 2% Polakow uprawnionych do swiadczen socjalnych faktycznie je pobiera! Czeczeni w Polsce to sytuacja zupelnie odwrotna - 99% z nich udaje ofiary losu i nie ma zamiaru pracowac, oczekuja wylacznie swiadczen socjalnych.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

hahahhaahaa 99% polakow ciezko pracuje za granica hahahhahah.....
z tego co widze jak jezdze to z tych 99% odejmij 90% na legatow kombinatorow itd...tylko 9% polakow jest ciezko pracujacych....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

a co do czeczenow i innych nacji hmmmmmmmmm wiekszosc polakow to niestety rasisci haterzy itp rowniez potrafia ludzi bez powodu zaczepiac...wiec nie dziwcie sie atakom agresji z innych stron...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

mieszkałem za granicą 12 lat i jak tylko pokazała się jakaś grupka ludzi z browarem w ręce to z daleka wiedziałem że Polacy.
A jak się zbliżyli to potwierdzili magicznymi słowami "*******.... kur.... ja jeb...czego się kur gapisz..." teksty szły do obywateli tego kraju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Zbychu zgadzam sie z toba....polacy mieszkajacy za granica wcale nie sa lepsi od czeczenow czy innych mieszkajacych u nas.........(czasem wstyd sie przyznac skad sie jest)
ale jak to bywa...nikt nie widzi swoich bledow ale zeby czuc sie lepiej wola widziec i pieprzyc o innych i na innych..to jest zalosne

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Dokładnie ja zawsze mówię .... spójrz w lustro i zobacz czy jesteś ideałem za czym zaczniesz krytykować innych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

ja tez zawsze jestem tego zdania....
kto jest bez winy(dot.haterow rasistow itp) niech pierwszy rzuci kamien...
hmmmmmmmmmm ale tak czytajac posty to tu kazdy niewinny i kazdy dostaje za darmo....ludzie w polsce nawet wpierdol za darmo nie ma...a wiec....zawsze jest czyjas wina

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

A ja wiem jacy potrafią być Polacy za granicą, i wiem, że czasem wstyd, ale co z tego, czy już przez to nie mam prawa mówić o tym co mi się nie podoba u obcokrajowców w moim kraju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

oki algeroth...ale czytajac wiekszosc postow w stylu*czeczeni to,czeczeni tamto*...no to juz chyba lekka przesada...a jak ktos wspomni o pasozytach bez kultury za granica-dot.wiekszosci polakow zyjacych poza RP to juz oskarzaja cie o nienawisc do polakow wyzywaja od najgorszych...a w czym ***** polak za granica jest lepszy od czeczena araba turka itd...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

A protagoras to juz niestety wogle zieje taka nienawiscia ze az czlowiekowi normalnemu niedobrze sie robi....
tylko jestem ciekawa czy wiekszosc z tych pseudo rasistow umialaby powiedziec komus prosto w oczy to co pisza tu na forach..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

glupki wszyscy jestescie kazdy czlowiek jest inny nie wazne czy czeczen czy polak ten ma w bani to, a ten to, roznie sie zachowujemy tak?. wkurzaja mnie opowiesci ida z piwami w reku i przeklinaja... bo za rogiem mogles zobaczyc fajna rodzinke polsko ktora pomagala tamtejszej babci przejsc przez jezdnie, i tak pochwalisz sie o tym 1 zjawisku. wszystko w temacie polacy nie toleruja u siebie obcych ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

polacy to narod rasistow haterow i hmmmmmm kombinatorow....
tyle w tym temacie..tak kazdy czlowiek kazdy narod jest inny..kazdy ma swoje racje prawa itd...dlatego powinnismy nauczyc sie tolerowac innych i co wazniejsze nauczyc sie rozmawiac bez obrazania wysmiewania itd....
no ale po co lepiej jest wyjsc komu wpie****c wyzwac bez powodu...polak wtedy czuje sie lepiej...uwaza sie za rase wyzsza...
Gowno prawda...protagoras i inni jego typu to tacy sami ludzie jak czeczeni araby turcy i reszta narodowosci...nie jestescie lepsi od nikogo

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Nas też ponoć za granicą nikt nie lubi i piszą o nas same złe rzeczy. A idąc tym tokiem rozumowania, to należy uznać, że Anglików czy innych Iroli g... powinno obchodzić co Polacy wyrabiają w ich krajach, bo oni za granicą też robią bydło :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

nie kochany czytalam duzo zagranicznych artykulow chwalacych polakow...ale fakt wiecej jest niestety tych niepochlebnych...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

kiedyś tyle lat jeździliśmy na wyprawy krzyżowe żeby walić i uczyć że człowiek wieży w Boga i tylko w niego!
teraz daliśmy im parę lat oddechu i do nas przyjeżdżają
Pytam się Was po co to było przez tyle wieków z rzędu ich trzepać? żeby teraz mówić o tolerancji?!
Oni nas nigdy nie będą tolerować, bo im wiara nie pozwala!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

oremi co ty gadasz.....wiara nie pozwala im nas tolerowac????wez ty moze poznaj jakichs normalnych ludzi....mam znajomych wsrod roznych ras i narodowosci i jakos zaden z nich nigdy nie mowil takich glupot,a co niektorzy nawet nie zgadzaja sie ze swoja wiara ale nie zmienia jej ze wzgledu na rodzine...my spotykamy sie bawimy sie wyjezdzamy na weekedy...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

z dedykacją dla Protagorasa :-)

http://www.youtube.com/watch?v=foxURyaDipw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=ne7fPpxAnuM&feature=player_embedded#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

http://www.youtube.com/watch?v=ne7fPpxAnuM&feature=player_embedded#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Pomyslcie logicznie. To normalne, ze wiecej bedzie tych niepochlebnych, bo tylko takie wzbudzaja sensacje i wspomagaja sprzedaz. Nikt nie napisze przeciez o Polakach w Londynie, udzielajacych sie spolecznie od lat. Latwiej napisac o Polaku, ktory ukradl buty w sklepie. Przeciez to taka sensacja. Nie macie zielonego pojecia, ilu Rosjan, Ukraincow i Bialorusinow przebywa na zachodzie Europy uzywajac polskich dokumentow i udajac Polakow.

martuchnam: po Twoich wypowiedziach widac, jak "odkrywcze" byly Twoje wyjazdy za granice. Wypisujesz bzdury. Owszem, istnieje grupa Polakow, ktorzy nie przynosza nam dobrej slawy, ale jest to znakomita mniejszosc. Dlaczego Polak za granica jest lepszy od Czeczena, Araba i Turka? Z przyjemnoscia odpowiem na Twoje pytanie: JEST LEPSZY, BO NIE JEST LENIWYM SKUR****NEM, KTORY JEDZIE ZA GRANICE Z MYSLA O SOCJALU, jak robi to wiekszosc wymienionych. Mieszkam za granica od ladnych paru lat, w roznych krajach (Francja, Belgia, Holandia, aktualnie Wielka Brytania) i mam pewne informacje z pierwszej reki. Anglicy dopiero teraz zaczynaja doceniac Polakow. Kilka tygodni temu zostalem przywitany z otwartymi ramionami w jednej z wiekszych korporacji w Londynskim City, gdzie powiedziano mi, ze sa dumni z zatrudnienia Polaka na stanowisko managerskie, ze jako narod, jako pracownicy, mamy bardzo dobra opinie. To juz Twoja wina ze obracalas sie w towarzystwie ponizej poziomu mojego lewego buta.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

mieszkam obecnie w lomzy od 3 miesiecy kolego i za duzo polskiego syfu widzialam za granica...
co do anglii zrobie no comment....bylam na wczasach....zaluje....
ja nie wkladam wszystkich polakow do jednego worka...racz zauwazyc ze wkladam tam wiekszosc bo takie sa realia...malo jest pracodawcow zadowolonych z polakow oraz malo jest uczciwie pracujacych polakow za granica...
sama zatrudniam polakow ale sprawdzonych...reszta pojechala juz dawno do domu po klamstwach kradziezach piciu i kilku innych wybrykach...
a co do mojego towarzystwa to sa ludzie mniej wyksztalceni lub bardziej wyksztalceni...z kazdym potrafie pogadac posmiac sie i pobawic...
a co do artykulow to chyba nie doczytales uwaznie....w roznych krajach czytalam wiele dobrego o polakach..nie pomija sie ich jesli zasluza....ale i tak wiecej jest tego zlego...niestety sami pracujemy swoim zachowaniem na taka opinie(i to nie jest mala grupa) a co do rosjan bialorusinow itp nie znam niestety zadnego ktory poslugiwalby sie polski dowodem..normalnie uzywaja swoich...
nie cierpie ludzi wywyzszajacych sie takich jak ty...
wcale nie jestes lepszy od czeczena czy araba...nie roznich sie niczym..jeszcze nie poznalam araba ktory jest totalnym legatem.....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

ale widze ze co poniektorym nie warto tlumaczyc...macie zasady wyniesione z domu...totalna nienawisc do innych ras i narodowosci...polak rasa wyzsza....
totalna bzdura...na tym skonczylam dyskusje na ten temat...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Nigdzie nie napisalem, ze Polak to lepsza rasa. Nie jestem rasista - na codzien pracuje ze wszystkimi mozliwymi rasami i wyznaniami wystepujacymi na swiecie. Stwierdzam tylko, ze 99% Polakow to solidni i cenieni pracownicy a Ty bez zadnych podstaw ich oczerniasz.

mieszkam obecnie w lomzy od 3 miesiecy kolego i za duzo polskiego syfu widzialam za granica...
co do anglii zrobie no comment....bylam na wczasach....zaluje....
ja nie wkladam wszystkich polakow do jednego worka...racz zauwazyc ze wkladam tam wiekszosc bo takie sa realia...malo jest pracodawcow zadowolonych z polakow oraz malo jest uczciwie pracujacych polakow za granica...


Sama przyznalas, ze bylas na wczasach. Co mozesz wiedziec o realiach? NIC. Widzialas kilku podchmielonych idiotow i na tym konczy sie Twoja wiedza. Pracowalem przez 2 lata jako manager/koordynator/opiekun polskich pracownikow w Holandii. W pewnym okresie, mialem pod opieka prawie 3000 naszych rodakow. Ilu z nich sprawialo problemy? Na te 3000 doliczyl bym sie moze 100. Byli to ludzie, ktorzy wyjechali z Polski z problemami i nie potrafili sobie z nimi poradzic za granica. Pozostale 2900 codziennie rano wstawalo do pracy i ciezko pracowalo przez caly dzien, czesto 6 lub nawet 7 dni w tygodniu. Solidni, dobrzy ludzie, ktorzy wyjechali z Polski w okreslonym celu, na okreslonych zasadach.

Na koniec 2010 roku, wedlug OFICJALNYCH danych, w Wielkiej Brytanii bylo zatrudnionych okolo 500000 polakow. Po doliczeniu tych, ktorzy pracuja na czarno lub bez rejestracji, jest nas okolo 750000. Wedlug statystyk, w 2010 roku o popelnienie przestepstw PODEJRZEWANO okolo 6700 Polakow (dane Metropolitan Police). Ilu z nich tylko udawalo Polakow? Nawet jesli wszyscy byli faktycznie Polakami, to 6700 stanowi mniej niz 1% z 750000 ktorzy w UK mieszkaja. Podkreslam, ze 6700 to liczba podejrzanych. Ilu z nich skazano? Zapewne duzo mniej, ale takich statystyk nikt nie prowadzi.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

W bardzo duzym skrocie, W DUPIE BYLAS, GOWNO WIDZIALAS.

a co do rosjan bialorusinow itp nie znam niestety zadnego ktory poslugiwalby sie polski dowodem..normalnie uzywaja swoich...

Nastepna bzdura. Nie moga uzywac swoich bo przebywaja na zachodzie Europy nielegalnie! Wiekszosc z nich, jeszcze przed wyjazdem ze swojego kraju ma zalatwione polskie papiery (5000 EUR kosztuje oryginalny polski paszport z podlozonym zdjeciem i danymi jakiegos nieswiadomego polaka, druga opcja to rowniez oryginalny polski dowod osobisty za 2000EUR) do przekroczenia granicy. Widzialem dziesiatki z nich. Bardzo popularne sa tez papierowe malzenstwa z obywatelami Polski (to juz drozszy interes, kosztuje delikwenta okolo 10000 EUR).

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

99% naszych Rodakow jedzie za granice aby pracowac i utrzymywac rodziny. Sa to odpowiedzialni, normalni ludzie, ktorzy wiedza ze tylko ciezka praca przyniesie efekt i z takim nastawieniem wyjezdzaja. Poznalem tez tych kombinujacych, ale wszyscy wiedza, ze takie zycie jest mozliwe tylko na krotka mete. Na zachodzie wszystkie kombinacje sa juz dobrze znane i wychodza od razu.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Po zachowaniu naszych czeczenskich gosci nie widac ich poczucia odpowiedzialnosci. Przyjechali tylko dlatego, ze wiedzieli, co ich czeka w Polsce. Status uchodzcy, zapomogi, darmowe mieszkania. Czego wiecej chciec? Polak za granica nie dostaje zadnego z w/w.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

fakt, mamy z tym problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

GlosRozsadku i tu się mylisz bo w kraju w którym byłem Polacy dostawali kase i mieszkanie a do pracy niet tylko browarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Zbychu, jaki to kraj?

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Nie powiem bo wolę być anonimowy co do niektórych a jak napiszę to można mnie szybko skojarzyć haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Czy nie przerażają was komentarze politycznie poprawnych idiotów - człowiek dostał nożem. Może umrzeć. Pewnie ma dzieci, rodzinę. Uczciwie pracował. A te durnie piszą jacy to biedni ci Czeczeni, jaki to zły ten taksówkarz.

Zaden nie napisał "szkoda człowieka" - wszyscy idioci piszą, że Czeczeni są fajni, a Polacy są źli. Typowe wypierdki co to rodakowi nóż w plecy by wbiły a Czeczenowi loda zrobiły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Zbychu, jesli nie zamierzales pisac jaki to kraj, to po co wtracasz takie informacje do dyskusji? Nie czyni Cie to wiarygodnym...


Protagoras: nie popadajmy w skrajnosci, ale jest wiele racji w tym co mowisz. Niektorym poprawnosc polityczna przyslonila swiat realny.

Czemu nie mozemy uczyc sie na bledach krajow zachodnich, ktore w pore nie powstrzymaly naplywu tzw. dzikiej emigracji, ktora wykorzystujac dobra wole tych krajow, postanowila z tej dobrej woli zyc, nie martwiac sie o prace.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Przepraszam już nie będę pisał ..... moja wina.....moja wina ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Moje wina, moje wina, moje bardzo slodkie wina...

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

ja tylko Chianti wytrawne pije ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

głos rozsądku ma rację, no jakby nie było to jest Polska mieszkają tu Polacy, katolicy nie jacyś inni, a do nas niech przyjeżdżają, ale na krótko a nie status uchodźcy i tak całe życie, Polacy z pokolenia na pokolenie tu żyją i nie mają za co a oni? no jak?
i jeszcze awantury i problemy nam przynoszą, a taka prawda że nic tu nie wnoszą, nic nam nie dają
no bo powiedzcie pracował ktoś kiedyś z jakimś Czeczenem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Ja również przez wiele lat widziałam polakow za granicą i nieprawdą jest, ze to nieroby. Wiekszość cięzko pracuje. A to ze wypija w weekend? pobawią się? Widzieliście jak chlają anglicy? irlandczycy? amerykanie albo mexyki? to jest horror dopiero !!!
Kazdy w USA mając do wyboru : mexyka, ruskiego czy irlandczyka ...przyjmie w pierwszej kolejnosci do pracy polaka . To o czymś świadczy!
Nie twierdzę , ze wszyscy są idealni ... widzę tez innych , ale to normalka . Nawet wsrod księzy, nauczycieli , czy zakonnic znajdzie się zawsze <czarna owca.> ....
Pozdrawiam Wszystkich

<...mam tylko jedną wadę ...brak zalet...> ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

lilo bo do stanów nie każdy może polecieć.Potrzebna jest wiza.Polskim kryminalistom wizy nie dają.
W europie 80% Polaków to najgorsze śmiecie zmiecione z Polski.
Tam się przejedź i zobacz co wyprawiają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

tam czyli gdzie? Europa to trochę duża jest...wiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Ja proponuję zawczasu wytyczyć miejsce pod meczet dla naszych podopiecznych.
Likwidują jednostkę to może tam ?


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Thomas: sam jestes smieciem, na dodatek imbecylem i ignorantem.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

Thomas Tobie się udało bo wyjechałeś jeszcze jak było stare prawo kiedy śmiecie dostawali wizę ......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny przypadek czeczeńskiej agrsji

jakie to dziwne, z tą tolerancją... meczet ci wybudują u Ciebie ale jakbyś chciał kościół katolicki postawić u nich ( w arabskich krajach) to by cie ukamienowali, oczywiście zgody by nie było

takie mają zasady

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org