środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TUSK

wierzycie w to że może mieć coś wspólnego z rosyjskim wywiadem?

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

ja mam to dla czego on nie może??
a co gorszy jest odemnie???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

http://wiadomosci.wp.pl/title,Zginal-rosyjski-prokurator-To-ma-zwiazek-z-aresztowaniem-w-Polsce,wid,14153703,wiadomosc.html TERAZ PYTANIE, KTO NASTĘPNY ?

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

eeeeeee tam...dajcie spokoj....ludziom sie nudzi i wymyslaja cuda...
lepiej by zrobili zeby sie wzieli za pomoc komus a nie z tuska szpiega robic....
to tak samo jak uslyszalam ze katastrofa pod smolenskiem to byl zamach terrorystyczny bo takie plotki tez chodzily a teraz kaczynskiego chca zamordowac i to pewnie tez na tuska zrzuci...dlatego wiadomosci ogladam rzadko bo ci ludzie coraz glupsi

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

SAMOBÓJSTWA TO TEŻ PRZYPADEK? PYTANIE TYLKO KTO POCIĄGA ZA SZNURKI

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

kolejna zagadka którą muszę rozwiązać osobiście

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

oooo no to zycze powodzenia detektywie:P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

Jedno mnie dziwi, dlaczego nie mówili w telewizji że samolot prezydencki co ostatnio leciał do i z chin , lądował kilka razy w ROSJI!!!!CO JEST GRANE. Był o tym artykuł na nizależna.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

Dolewali benzyny tańszej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

img]http://img.hopaj.pl/images/3/0/30f0fae5b417fe80ea06ed84c9ec90b8.gif




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

Donald przesadza ostro, ale co to mnie obchodzi jak to pojb... kraj

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TUSK

pogrzebałem trochę w IPN-ie i znalazłem coś co może zainteresować naszych obywateli. MAM TECZKĘ NA PANA DONALDA TUSKA, SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELĘ POTEM

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org