wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PUP

godz. 7.00-otwarcie.
godz. 7.02-brak numerków do rejestracji.
Porażka. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

była jest i bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ciekawe o której godzinie przychodzi pierwsza osoba tez tam dzisiaj bylem. pomsta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ludzie ponoć od 3 w nocy czekaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

trzeba se chyba rozstawić namiot przed wejściem i koczować na miejscu... może tak się uda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ja pier..le co się porobiło....niezle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ja byłam dziś o godz 5 rano i dostalam 11 nr he , pierwsza osoba stała od 3, tragedia

W życiu piękne są tylko chwile ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

tak to jest tragedia po 20 latach niby wolnej polski.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

hmm, czyli trzeba bedzie sobie "nocke" zrobic....Dzisiaj bylem to mnie krew zalala, no ale... co ja sobie myslalem o 7:40:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ludzi dwa albo trzy razy tyle co numerków ja nie wiem co tam sie dzieje w tym urzedzie podobno teraz 50 nr daja juz nawet ten automat wylaczyli moze jutro sie uda ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Iśc o 12 i poprosić o załatwienie. Co oni tam robią cały dzień? Jak nie załątwią, to do kierownika jakiegoś czy gdzieś. Urząd jest dla petenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Oni specjalnie rejestrują mało osób gamonie, w statystykach nie może być dużego wzrostu bezrobocia…




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

tak tak a w dzienniku mówia że zarobki sie zwiekszyly. nie wiem dlaczego tak malo ludzi tam przyjmuja przeciez tam nie ma 1 stanowiska które przyjmuje tylko jest 5 czy 6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Przecież pisze że nie może być złych statystyk takie jest zalecenie z góry. W państwach zachodnich o dziwo można zarejestrować się on-line w PL nie bo źle władza wyglądała przy dużym oficjalnym bezrobociu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

To o której godzinie najlepiej być w PUP-ie,?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ale prędzej czy później ten co będzie chciał się zarejestrować i tak to zrobi dziś czy jutro nie ma różnicy a tak tylko ludzie się wk... że nie można w 1 dzień nic załatwić i nikt z tym nic nie robi dzisiaj facet od razu chciał iść do prezesa o 7 rano i robić tam z nim porządek ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Jak jest limit to prawdziwej statystyki nie może być. Masz w miesiącu ileś tam dni pracy i dziennie przyjmują max 50 osób wiec więcej nie ma prawa być niż to jest wyliczone.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

no niestety chyba trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość przyjść o tej 5 wziąć herbatę w termos i czekać na swoja kolej i tak aż do skutku :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 10-01-12 20:36

To o której godzinie najlepiej być w PUP-ie,?



....:D....może tak ciut świt najlepiej...podobno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

byłem dzisiaj. Do rejestracji są niby dwa stanowiska ale jedna pani tylko rejestruje a druga udaje że jej niema. Przy mnie stało ok 15 osób i ta jedna załatwiła 7 a tamta 1!!!! i jak ma być dobrze??? 50 osób dziennie to 1000 miesięcznie!!!!! Gdzie my żyjemy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Zielona,a wieczorem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

wieczorem też można _maly_ ale chyba najlepiej nad ranem...tak gdzieś 4-5 rano..mam racje..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

A i jeszcze poprawka na max to też nie do końca zapomnisz albo nie masz jakiegoś papierka no to nie załatwisz sprawy ale tu jest Polska i tak tu jest.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

green ma zawsze rację-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ale to się robi chore żeby od 4 rano stać pod tym urzędem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok hehehe... cwaniak to ty jesteś w necie czemu nie możesz prostej sprawy na gem be załatwić BOISZ SIĘ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Andy C nie musze na całe szczęście :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

już z 10 lat tam nie byłam ale z tego co tu wynika to faktycznie paranoja..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

a tak apropo _maly_ to od kiedy Cię interesuje o której najlepiej być w PUP-ie....? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Według PUP, w grudniu zarejestrowało się 640 osób bezrobotnych, w styczniu urząd pracy dalej nie może porejestrować wszystkich oczekujących, a co na to Prezydent Łomży, w obliczu zgarnięcia podwyżki za doskonałe sprawowanie swojej funkcji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok jesteś mało wiarygodny:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

A prezio na to jak na lato była wigilia ( kiełbasa wyborcza) wiec morda :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok dziecko szczęścia i miłości z wpadki uważaj na słówka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Hmm za Cienki jesteś żeby mówić mi co mogę a co nie, przekonałem się o tym w momencie jak łatwo dajesz się sprowokować Andy C




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Nie wiem czemu tak narzekacie, ludzie idą o godzinie 10-12 i bez problemu się rejestrują :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok małostkowy jesteś i płytki swoje kompleksy przypisujesz mojej osobie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Czyżby starczyło nazwanie gejem a już piane waliłeś, jak się mylę udowodnij mi to, a co do nie pamiętam jakich tam programów do zmiany ip nie korzystam z nich znam inne sposoby ale polewkę miałem przednio nie powiem :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

_mały_ dobranoc..
jak masz chęć być jutro w PUP-ie nad ranem to daj znać, bo nie wiem czy czekać, pa :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

szkoda, że tam nie dają ipadów....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok hahahha/// chłopcze dowartościowuj się w necie nadał bo w realu nie dosłyszysz poklasku"))))


green zielono oka wciąsz szukam zi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Po niedzieli mają ciepłą grochówkę z wkładką dawać dla oczekujących. A rejestrować będą dopiero od 10 żeby ranne kolejki zlikwidować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

czekaj,paa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Andy C no niestety prawda boli ale ucz się ucz może coś wydumasz w końcu. Nie łykaj wszystkiego co jest napisane jak młody pelikan to jest tylko Internet .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok hahahahah.. masz 70 że twierdzisz że jestem "młody pelikan " kolejna osoba idiotę z siebie robi:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Nie kumasz słów Łykasz wszystko jak młody Pelikan. Na dziś lekcji dla Ciebie starczy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

ajzynbaniok hahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahhahahahahahaahahhahahaahah >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

A kto pojawi się pod koniec stycznia tam ? : P i będzie na mnie czekał : D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

3 razy jedzilam do pupu alby sie zarejestrowac, o 6.00 bylam 39 w kolejce, facet, ktory dostal pierwszy numerek czekal od 3.00 to jest masakra jak za komuny. Malo tego ja musialam sie zarejestrowac aby dostac kuronia, kobieta w rejestracji probowala wcisnac mi kit, ze przepracowane 6 miesiecy nie da mi zasilku to ja jej na to, ze niech nie gada glkupot, bo urlop macierzynski tez sie wlicza do lat pracy i jak wol wychodzi po podsumowaniu wszystkiego rok i 2 tyg wywalila galy na wierzch i nawet nie jeknela wypelniajac formularz. Mendy jedne gdybym nie wiedziala to by mnie oszukala i zasilku bym nie dostala o swoje trzeba nie dosc, ze stac pol nocy to jeszcze sie kłócić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Jak dziś wyglądała kolejka

Jak dziś wyglądała kolejka. O której pierwsza osoba przyszła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Qwa mać--siedzi ich tam około 100 osób na wszystkich piętrach--PYTAM--CO ONI TAM DO CH... ROBIĄ ??? TO PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE !!!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Hmmm, napisze brzydko, bylem dzisiaj w Pup'ie, od 5 stalem...
Chyba juz te kolejki minely, mimo ze ludzie od 3 stali, jednak o 7 wszyscy ktorzy przyszli te numerki cale dostaly ;)
Moze cos sie zmienia? hah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

napiszcie do programu "Uwaga!", znowu łomża będzie słynna ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Byłem tam w środę stałem od 5.30 i przede mną było już 22 osoby, pół godziny później już i za mną był niezły ogon... ;// Zmarzłem na maxa, a Ci co stali wcześniej to nie wiem jak to wytrzymali ;P Kupili automat a numerki wydają ręcznie, chociaż to akurat nie największy problem....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

A wie ktos jak tam ze stazem w tym roku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

lauracrow1 za komuny nikt nie stał pod zatrudniakiem, bo wszyscy oficjalnie mieli pracę.
;o)
Od 3 rano to się stało ale za mięsem, papierem..... i tysiącem innych spraw, tylko nie po pracę ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

No ja dziś miałem się dowiedzieć lecz pech chciał ze 7:10 brak ***** numerków ... moze jutro sie uda cos napisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj nam wieczne oddychanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

Wafel wiem, ze za komuny po prace sie nie stalo moja wypowiedz tyczyla sie ogolnie do stania po kolejce od 3 rano...

F12 ja ci radze jechac o 6.00 a nie o 7.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP

M@ster dobry pomysł!Popieram!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReqq.com/?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org