piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zagubiony ratlerek

Dziś do schroniska trafiła sunia ratlerek maści brązowej. Czeka na właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Suczkę można będzie odebrać w niedzielę między 11 a 14 tą. Dzisiaj już schronisko będzie nieczynne. Suczka ma zapewnione dobre warunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

ile ma na oko lat ?

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

i czy mogłaby pani wysłac zdjecia na e-mila , zdaje mi się ze to moze byc mój piesek

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

To podjedz jutro i zobacz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

wolałabym zdjecia bo po co jechac jesli to nie ten , a nie lubie jezdzic do schronisk bo szkoda mi sie tych psiaków robi

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

To i tak Ci dziecko na tym piesku zależy. Normalny właściciel to by bramkę sforsował, żeby tylko zobaczyć, czy to czasem nie jego zwierzak się odnalazł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

bez przesady morusek, myśle, że nikt nie bedzie specjalnie dla ciebie zdjec robic, co za wygodna panna, serce ją boli na psiaki w schronisku patrzeć, byłaś tam kiedykolwiek (???), nie, to rusz dupe jutro i sprawdź czy to nie twój piesek, bo nikt ci go ze schroniska do domu nie przywiezie abys mogla upewnić się czy to twój czy nie, mnie serce boli, jak pomyśle co z ciebie za pindowata właścicielka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

ona chce zobaczyć czy jej się spodoba i to na pewno nie jest jej piesek, ja to bym gumę palił i już bym tam był



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

ale Twoje nie uciekną Zbychu, żaden psiak nie zrezygnuje z kości po włosku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Piesek widać że był starszy, tęsknił za domem. I sierść ciemno brązowa troszkę miał ciałka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Sunia jest cudna i tęskni za domem, czy naprawdę właściciele już jej nie chcą :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

;((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

to napewno nie mój piesek , mój został dziś znaleziony

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Rozejrzyjcie się po domu, może komuś jednak brakuje pieska ? Ona taka delikatna, nie na schroniskowe warunki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

debi40 czy jest w schronisku ten piesek ?

Szukałam mu domu,ale bezskutecznie :( .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

i czy taki nie trafił ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Ten pierwszy jest, nazywa się Amor, tego drugiego nie było, ale podobnego widziałam na ul. Śniadeckiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

ten drugi piesek widziałam na ulicy prusa , szedł za mną i chciałam go wziac do siostry na wies dac tam by miał dobrze , jednak w pewnym momencie pobiegł za jakimś młodym chlopakiem

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

morusek678 jeśli warunki u Twojej siostry są naprawdę dobre mogę pomóc w schwytaniu tego psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

debi40 a ten pierwszy to piesek czy suczka bo jak jeden będzie biegał po chałupie też będzie git.
Moje psiaki mają budę ocieplaną i lubią być na zewnątrz ale w chałupie będzie weselej z takim kudłatym :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Piesek z kręconą sierścią to pies.Wysokością do kolana,waży ok. 20 kg.Ma 4 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

elina,ja mogę sprawdzić warunki u siostry moruska678.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

zajmujesz się adopcją psów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Panie ze schroniska? Pamiętaja Remika? 7 lat temu wziety ze schroniska

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

A to ja chcę mniejszego pieska :-(( Moje mają chyba już po 25 kg i ciągle rosną na kościach i makaronie :-))
Jestem kucharzem od kiedy mam pieski haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

W schronisku byłam już dość dawno,ale widziałam tam małe pieski,czasami zdjęcia są na nk (na profilu schroniska arka).debi40 na pewno będzie wiedzieć,jak jest obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Jest dużo małych kudłaczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Schronisko poszukuje domu dla tej malutkiej suni, o ile do końca następnego tygodnia nie zgłosi się właściciel. Suczka ma kilka lat i jest bardzo delikatna, typowy łóżkowiec. Chcemy żeby trafiła na kanapę, a nie na podwórko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Może ją zgłosić do mikropsów na dogomanii.Tam takie pieski szybko znajdują domki.Szkoda takiej malizny w schronisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

wstawi pani fotke suczki

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

to pinczer miniaturka czy sarenka

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Nie odróżniam tych ras, dla mnie jest to maleńkie cudo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

debi40 jeśli możesz to daj zdjęcie suni i chociaż krótki jej opis,mogę zrobić jej ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Nie chcę na razie za silnie szukać dla niej domu, bo według przepisów musi pobyć jeszcze tydzień w schronisku, a jak ukażę jej zdjęcie to na pewno będzie dużo emocji i nie przemyślanych decyzji, a dla schroniska nalot potencjalnych właścicieli. Kto od dłuższego czasu marzy o małym piesku na pewno mu się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Rozumiem.Jak minie okres kwarantanny to może wyślesz mi zdjęcie mailem.Ja nie będę potencjalnym właścicielem bo mam psa i na razie mi wystarczy.Ale postaram się pomóc w szukaniu domku.
Na południu biega duży,młody biały pies w czarne łaty.Podbiega do ludzi i wyraźnie szuka kogoś,a widziałam go już przed świętami.Mogę go zgłosić do schroniska ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zagubiony ratlerek

Też go raz widziałam, zgłoś do Urzędu Miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org