sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zespół z saksofonem

Witam:)
Poszukuję dobrego zespołu na wesele z saksofonem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Prawie każdy zespół ma w swojej ofercie saksofon. Ja ostatnio byłam na weselu, gdzie grał zespół Boss- rewelacyjnie grał Pan na saksofonie.
Zespół na wesele to rzecz gustu i upodobań. Poszukaj stron z zespołami, posłuchaj i zobaczysz co Ci się podoba. Było już wiele postów na temat
Poczytasz i na pewno coś wybierzesz co Ci się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Witam, polecam zespół Waders. Super grają i dobrze bawią na weselu: biesiada itp. też są. Graja też na saksofonie. Możesz zajrzeć na ich stronę: www.waders.internetdsl.pl.Warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Boss może być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

no prosze:) moj kolega gra w zespole i wlasnie na saksofonie:)http://www.youtube.com/watch?v=nc3MAtCozCM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

u mnie grał BOSS i było ok. Goście zachwyceni, ja troche mniej, ale w sumie to głownie chodzi o to, żeby weselnicy byli zadowoleni. Fajnie prowadzą imprezę, dynamicznie, kontrolują sytuację. POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

a dlaczego nie byłaś zachwycona??
A może znacie jakiś zespół z saksofonem z poza Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

No wlasnie o to kontrolowanie sytuacji mi chodzilo - takiego konkursu to nie, pierwszy taniec proponujemy tak a jeśli inny to już jakieś ale, 50 zl za dedykacje od gosci... Ogolnie wszystko na bardzo wysokim poziomie, ale wymarzony zespół dla mnie powinien być bardziej elastyczny.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Polecam zespół Sonetic ,Świetnie grają a goście przy ich muzyce świetnie się bawią:-).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Witam gram w jednym z zespołów łomżyńskich osobiście nie gramy na saxie ale mogę ci dać namiar na braci rożków a jest nim znany i lubiany zespół TOP ja osobiście mogę ci go polecić Andrzej-502516883.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Polecam TOP!!! Na moim weselu grali i było suuuperrrr!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Miałam możliwość bawić się na weselu gdzie grał zespół TOP i nie byłam zachwycona...Mogę dowiedzieć się coś więcej na temat zespołu Sonetic? mają jakoś stronkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

BOSS nie polecam.są sztywni i tak naprawdę nie umieją grac są tylko" obkuci wszystkiego na blache" nie wiedziałem że z muzyką tak się da?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Da się da i nie tylko z muzyką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

lilla Proszę:http://www.youtube.com/watch?v=yUtOF6tONn8&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Zdążyłam już posłuchać repertuaru zespołu Boss na ich stronie;) Tylko co innego posłuchać a zobaczyć na żywo jak grają i prowadzą wesele...
Znalazłam stronę zespołu Atlantik z Łomży- może ktoś wypowie się na temat tego zespołu?
Dziękuje za wszelkie propozycje i komentarze dotyczące zespołów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Kapela Es to zespół grający na żywo. Damskie i męskie głosy, instrumenty akustyczne i elektroniczne. Szeroki repertuar utworów tanecznych. Muzyka energetyczna z brzmieniem gitary, akordeonu, saksofonu, instrumentów klawiszowych i perkusji. Wieloletnie doświadczenie na scenie. Szybkie info na tel. 510 066 338 strona http://www.kapelaes.pl/ Zapraszamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Na moim weselu graŁ Atlantik z Łomży. Polecam :P

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zespół z saksofonem

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://www.musicaudio.pl/gitary-akustyczne/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego sklepu muzycznego Music Audio. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org