niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w TMT

Czy ktos może mi udzielić wskazówek na temat pracy w TMT Lomza? Czy jest szansa na rozwoj zawodowy i dobre zarobki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

niee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

NIE

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

A slyszalem,ze firma sie rozwija, wiec myslalem,ze jest szansa na dobrze platna prace. A wiec sie mylilem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

Mam tam kolegę pracującego jako mechanik i nie narzeka. Bardzo szybko awansował ze zwykłego pracownika, zauważyli, że ma do tego papiery to go przebranżowili. Wnioskuje z jego opowieści, że nie jest tam znowu najgorzej a firma faktycznie rozbudowuje się i zdobywa pozycję. Popytaj starszych pracowników, ale nie takich którzy zostali zwolnieni za kradzież serków czy coś w tym stylu;P

Loża Szyderców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

nie,nie nie polecam!!!

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

tam pracuje znajomy i ma sie dobrze duzo serków wcina jak to niedzwiadki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

Masz rację rozwija się i trzeba jeszcze poczekać aż się rozwinie. ( pewnie serki lubisz?)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

ta jak to budowane na kredyt, 4 mln mają długu, to zaNIM to odrobią ... A wiem, że tam sprzątaczka szefom samochody myje xD. Zwykły pracownik utłucze 1 tys zł. Jak byŚ był brygadzistą, to byś zarabiał 1300 xD.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

lepiej niz w czesci innych firm.bhp i kodeks pracy jest tam przestrzegany z tego co wiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

Zarobki maks 1600zł na rękę po wielu latach pracy... Ale to chyba standard. Zależy na jakim stanowisku będziesz pracował, ja na produkcji nawet za 4 tysiące bym nie chciała pracować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w TMT

ta byś polala poleciała raz dwa, jakby zwykły robol miał 4 tys a szefostwo bo 1,5 tys hehe

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org