poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozjechal na pasach!!

Zdarzenie wygląda inaczej niż przedstawiała to policja.

cholera czy ci policjanci coraz glupsi???kogo do diabla wyslali na to zdarzenie ??? CYMBALA!!!!!!!!!!! PANIE KOMENDANCIE!!!http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=19788

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Ja jestem ofiarą policjantów lekceważąco podchodzących do zdarzenia w którym z powodu prostackich zaniedbań i policyjnego pójścia na łatwiznę w trosce o własny czas funkcjonariusza i jego umiarkowany wysiłek ofiara stawiana jest w pozycji sprawcy ponoszącego konsekwencje niesprawiedliwego działania organów ścigania pomnażających krzywdę uczynioną przez bezkarnego sprawcę.

Policja zasłanie się stwierdzeniem że Sąd jest od rozstrzygania kto jest sprawcą a kto ofiarą - Sąd działa na podstawie zebranego przez policje materiału który jest często niepełny i stronniczy nieraz specjalnie aby sprawcę uratować. Najczęściej jednak aby Policjant nie musiał się uczciwie napracować i przepracować w pracy za którą i tak mu zapłacą.

Jakie są koszty - owoce społeczne takich nieuczciwych działań oprócz zwielokrotnionego zgnębienia ofiary w tym Rzymskokatolickim parafialnym bagnie na religijnej Ziemi Łomżyńskiej ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

a wiesz ?? szkoda ,ze nie bylo tego cymbala ,watek powyzej!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Mr_Andrzej ja również stałam się taką ofiarą nieudolnych działań policji i kłamstw sprawcy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Obudziłaś się dopiero?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Klasycznie mu się wpier..dolił pod koła. Dużo jeżdzę i śmiało mogę powiedzieć że piesi to jak święte krowy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Ja też miałem wątpliwą przyjemność z tymi delikwentami.Po zdarzeniu przyjechała jedna ekipa radiowozem i stwierdziła winę drugiej strony po chwili po uprzednim wykonaniu telefonu przez ów sprawcę zjawiła się druga ekipa i stwierdziła moja winę.Sprawa poszła do sądu i oczywiście przybyli dumnie policjanci jednym churem stwierdzili że była tylko jedna wersja tj. o mojej winie.Jak się później okazało prawdziwy sprawca był spowinowacony z jednym z przedstawicieli władzy i na dodatek za świadka postawił gościa który zjawił się na miejscu zdarzenia pijany jak "świnia" i proponował pomoc w zeznaniach. W sądzie tez zjawił się pijany.Ze swojego doświadczenia wiem że nasza policja i sądy to wielka porażka!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Jedni to porażka, inni są w porządku. Nie można tak generalizować. Mi, akurat, bardzo pomogła policja.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

"Jedni to porażka, inni są w porządku.' zgadzam się z tym. Dziś brakuje około 3ysiecy policjantów wiec przyjmują do policji byle głąba:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Nie mogą przyjmować inteligentnych i asertywnych ludzi bo kim by manipulowali dowódcy i władza ? W ciągu ostatniego pół roku miałem przyjemność być 3 razy przesłuchiwany i za każdym razem próbowali ze mnie zrobić idiotę i narzucić mi swoje zdanie...

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozjechal na pasach!!

Nie mogą .... jak to nie mogą kiedyś mogli dziś nie mogą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org