piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Domy energooszczędne

Witam!

Właśnie przeglądam tematy budowlane w sieci i trafiłem na taki temat: domy energooszczędne. Co o tym sądzicie? Czy to realne?

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

wg mnie osobiscie dom musi byc odrazu ocieplony- wielkie okna i drzwi nie spelniaja swojej roli ,poniewaz zalezy to od wspolczynnika przenikania ciepla (szklo) a szklo z czasem traci swoja spoistosc i zwartosc. Mozna sprawdzic w prosty sposob: dotknij szkla nowego i starego ( bedziesz czuc wiatr pomimo szyby i zamknietego okna) Po drugie nasza strefa klimatyczna - nie zaprzeczysz ,ze doswiadczenia tutaj sa ogromne i nie idioci projektowali. Zwracalam uwage bedac w Szwecji , tam nie uswiadczysz duzych okien - jest duzo otworow okiennych ale sa male.Napewno technologia idzie do przodu ale nie raz przekonalam sie ,ze to co zostalo zbudowane z tradycjami jest o wiele tansze i skuteczniejsze. pozdrawiam

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i przygotowaniu do życia w rodzinie zamiast religijnego spamu - śmieci wyznaniowej paranoi religijnie lansowanej obecnie nie tylko w szkole i nie tylko przez katechetów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Mr_Andrzej tobie pomylil sie temat czy odbilo??

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

hahaha

W odniesieniu jak wyżej.

Tematy się pomyliły tym którzy w szkołach nie uczą młodzieży tego co w życiu ważniejsze ale tego co wydaje się im sakramentalnie święte religijnie rzecz biorąc na pierwszym miejscu hamują w ten sposób rozwój nie tylko cywilizacji i nowych trendów w życiu społeczno ekonomicznym.


Powołując się na temat: "Domy energooszczędne" podtrzymuję swoje zdanie jak wyżej cytuję : "Takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i przygotowaniu do życia w rodzinie zamiast religijnego spamu".

Sadzę że takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach zamiast marnowania czasu i obciążania pamięci na lekcjach np. religii - to cywilizacyjnie korzystniejsze i przez to bliższe oryginalnej Ewangelii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Mr_Andrzej - sadzac po Twoich wypowiedziach. Nie tylko w tym temacie. Stwierdzam krotko, zes jehowy. Tylko po co piszesz o tym w kazdym temacie.?
Jest jak jest. Naucz sie z tym zyc, a nie na sile probojesz na sile cos zmienic.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27-12-11 13:32

Mr_Andrzej - sadzac po Twoich wypowiedziach. Nie tylko w tym temacie. Stwierdzam krotko, zes jehowy. Tylko po co piszesz o tym w kazdym temacie.?
Jest jak jest. Naucz sie z tym zyc, a nie na sile probojesz na sile cos zmienic.

___________________________________________________________

W wielu miejscach przedstawiałem się na forum - pewnie wszystkich nie czytałeś powtórzę :

Mam na imię Andrzej jestem chrześcijaninem pochodzenia rzymskokatolickiego.

Jestem chrześcijaninem zaszczutym przez katolików w parafii pw. Andrzeja Boboli w Łomży której mój proboszcz ks. Andrzej Popielski współżyjąc ze złem zachował się jak fałszywy prorok.

Owocem pracy mojego ks. proboszcza fałszywego proroka jest zakłamanie parafian którzy wraz z nim przyczynili się do mojego zaszczucia i ukrycia prawdy dotyczącej bezpośrednio nie tylko mojego życia.


Szanowny przedmówco dlaczego sądzisz że coś chcę zmieniać ?
Dlaczego sądzisz że jestem jehowy ? Skąd to pomówienie ?


Wielu Świadków Jehowy to autentyczni chrześcijanie na sposób ludzki i boski godni do naśladowania "apostołowie" w przeciwieństwie do partaczących Słowo Boże księży proboszczów kapłanów rzymskokatolickich - Panów na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Jestem nowa na forum ale już posty Mr_Andrzej zaczynają mnie troszkę drażnić;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :
Autor: Karolla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-12-11 10:10

Jestem nowa na forum ale już posty Mr_Andrzej zaczynają mnie troszkę drażnić;/
__________________________________________________________

Taa...

Czemu moje posty Cię drażnią szanowna Karolino ?
Czyżby osobiście Cię dotyczyły skoro Twoje emocje się odzywają o czym sama wspominasz ?

Czy w tych postach nadepnąłem Tobie na "pietę" jeśli nie to czemu się irytujesz skoro prawda o jakiej piszę w swoich postach Ciebie osobiście nie dotyczy bo przecież nawet Cię nie znam ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 28-12-11 10:34

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :
Autor: Karolla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28-12-11 10:10

Jestem nowa na forum ale już posty Mr_Andrzej zaczynają mnie troszkę drażnić;/
__________________________________________________________

Taa...

Czemu moje posty Cię drażnią szanowna Karolino ?
Czyżby osobiście Cię dotyczyły skoro Twoje emocje się odzywają o czym sama wspominasz ?

Czy w tych postach nadepnąłem Tobie na "pietę" jeśli nie to czemu się irytujesz skoro prawda o jakiej piszę w swoich postach Ciebie osobiście nie dotyczy bo przecież nawet Cię nie znam ?

?!;+)><>





albo wytlumacz o co tobie chodzi a jak nie to spier....j z tego watku albo lecz sie!!!!!!!!! A NAJLEPIEJ M ZALOZ OSOBNY WATEK!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 27-12-11 10:16

Wracając do tematu zepchniętego przez parafialnych przydupników i popleczników księży których drażnią moje wypowiedzi skierowane przeciw parafialnej obłudzie kapłanów i parafialnemu zakłamaniu wtłaczanemu młodzieży do głów już od kołyski a przecież wiadomo - czym skorupka nasiąknie tym na starość trąci.


Pan Korneliusz założyciel tematu podaje link uwagi i polecenia.

http://www.archeton.pl/projekty-domow-energooszczednych

Takich rzeczy powinno się uczyć w szkołach na lekcjach wiedzy o społeczeństwie i przygotowaniu do życia w rodzinie zamiast religijnego spamu - śmieci wyznaniowej paranoi religijnie lansowanej obecnie nie tylko w szkole i nie tylko przez katechetów.


Czym skorupka nasiąknie tym na starość trąci.
Jeśli nasiąknie religijnym zakłamaniem będzie tylko cywilizacyjnym hamulcem postępu wielu dobrych rzeczy tak samo jak religijne zaszczucie przez księży "szatańskich" wynalazków Galileusza takich jak teleskop optyczny.

Galileusz zaszczuty i więziony przez duchownych rzymskokatolickich jest motorem postępu z którego dziś obficie korzystamy również przy budowie domów energooszczędnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Mr_Andrzej twoje posty drażnią bo:
-nie wnosisz nic do tematu (co mają domy energooszczędne do religii w szkołach),
-używasz niepotrzebnie pogrubień,
-p*erdolisz ciągle o tym samym.

P.S. Każdy rodzic może wypisać dziecko z lekcji religii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domy energooszczędne

Oto domy niedalekiej przyszłości: tańsze, wygodne i energooszczędne jak żadne z dzisiejszych


http://www.sergiel.pl/ekonomia-domu-kopuy.html

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org