niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Wielkie Się ma !!!!!

Łomżyński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potrzebuje wsparcia ludzi dobrego serca , przedsiębiorców , sponsorów do zorganizowania finału w grodzie nad Narwią.

Podczas finału zostanie zorganizowane wiele ciekawych imprez, przede wszystkim koncert finałowy, na który przyjadą kapele z całej Polski. Niestety, mimo tego, że zespoły grają za darmo charytatywnie ale nie do końca to jest takie za darmo , musimy pokryć koszty ich dojazdu do Łomży, a także musimy im zapewnić nocleg i posiłki. Sama scena to wydatek z rzędu kilkanaście tysięcy złotych. Co prawda 70% kosztów sceny pokrywa Urząd Miejski, ale pozostałe 30% musimy pokryć funduszami od sponsorów.
Podczas finału będą także liczne atrakcje. Odbędzie się miedzy innymi pierwszy w Łomży Bieg dla Cukrzyków oraz I Łomżyński Bieg Narciarski, na który serdecznie zapraszamy wszystkich kto posiada narty biegowe i kocha zimowy sport o szczegółach czytajcie na naszej stronie WWW.wosp.lomza.pl , ale by to zorganizować potrzebne są finanse. Musimy odpowiednio zabezpieczyć trasę biegu, oznakować tą trasę, a także oznakować uczestników. Podczas finału na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Ks. Anny 18 będzie odbywać się targ staroci i nie tylko. Będziemy sprzedawać wszystko to, co przyniesiecie do nas! 100% dochodów z tego targu zostanie przeznaczone na Fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Rzeczy na ten targ a także na aukcje można przynosić do sztabu WOŚP na ul. Dworną 1 stara księgarnia dla starszych Łomżan dawny Pewex , bardzo prosimy o przekazywanie tych rzeczy na naszej stronie podajemy szczegóły .

Odbędą się także różne pokazy np. pokaz jazdy samochód terenowych 4X4, pokaz Policji i Klubu Strzelec, Rajd samochodowy Automobilklubu Łomżyńskiego. Będzie także pokaz zjazdu na linach z wysokości to zaprezentuje 62 Harcerski Klub Polsurviwal .

Mamy także Sztab z prawdziwego zdarzenia przy ulicy Dwornej 1 w byłej Księgarni zapraszamy do odwiedzenia nas ten Sztab to dzięki Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i tu też nas czekają koszty woda , prąd ,centralne ogrzewanie . sztab to także materiały biurowe , mamy też samochód który zużywa paliwo .

O godzinie 20 00 tradycyjnie Światełko do nieba to koszt 4 tysięcy złotych chyba że zapalimy znicz za złotówkę i po krzyku bo po co w Łomży organizować takie atrakcję . Ale Łomżanie zasługują na te atrakcje bo nie jesteśmy biedakami i jeżeli w Ostrołęce , Białymstoku , Zambrowie mogą sobie na to pozwolić to dla czego my nie , czy w Łomży brakuje instytucji i przedsiębiorców gotowych wesprzeć nasz Łomżyński Finał .

Jednak, aby te atrakcje doszły do skutku, Sztab potrzebuje sponsorów. Bardzo was kochani Łomżyniacy prosimy o pomoc i wesprzyjcie nasze konto bankowe dzięki czemu zagramy dla was podczas tego XX Finału z rozmachem , pieniądze prosimy wpłacać na nr konta Alior Bank odd. Łomża: 18 2490 0005 0000 4500 8489 4551, z dopiskiem w tytule: Na Sztab WOŚP Łomża każda złotówka się przyda. Wszelkie pytania można kierować na sztabowy nr telefonu: 608-661-168, e-mail: sztab@wosp.lomza.pl lub bezpośrednio do Szefa Sztabu, Krzysztofa Pyczota: 604-284-106, e-mail: lesnyczlowiekszrek@wp.pl.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Liczymy na przychylne ustosunkowanie się do tej prośby. Mam nadzieję, iż część z Państwa czytających ten artykuł już loguje się na swoje konto w banku i wpłaca jakąś sumę na organizację , inni klikają już by nas krytykować to takie łatwe i nic nie kosztuje ale ja Pyczot Krzysztof nie zrażam się krytyką dla tego zajmuje się tym już kila naście lat . Za wpłaty bardzo dziękuje , bo właśnie dzięki tym wpłatom od kilku lat możemy w Łomży organizować wspaniałe Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

to juz wola o pomste do nieba ! tak zasponsoruje was !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

dajcie numer konta : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Biznesmeni sypnijcie groszem!

http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Ten e-mail lesnyczlowiekszrek@wp.pl. jest nieprawidłowy, nie działa !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Ok już działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Takie rzeczy załatwia się na 3/4 miesiące przed ,nie w ostatniej chwili. Jestem ciekaw co nie poszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

A po co tek koncert przeznaczcie te kilkanascie tys potrzebnych na organizacje na rzecz orkiestry lepiej to bedzie wydane niz jakis fajerwer za 4 klocki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Chodzi o to ,że to się zwróci qawqaz.Tylko ,że te pieniądze są potrzebne z góry ,a mało kto jest takim bohaterem by iść do banku po pożyczke.
Jestem pewny ,że pieniądze miały być oferowane przez sponsorów ,ale do skutku to nie doszło.Pare dni przed imprezą oferowanie się na publicznym forum nie świadczy dobrze o organizatorze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Fajny pomysł z targiem staroci. Światełko to dla mnie strata kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Widzisz Thomas ...dla mni swiatelko do nieba za 4klocki to sie nie widzi wole znicz za zlotowke a reszte przeznaczyc na WOSP.To co pisze pan Dabrowski w swym poscie oraz w sposob jaki pisze jest dla mnie nie do przyjecia. Jakie sa koszty organizacji koncertu w latach poprzednich do uzyskanych datkow?Zamiast pieniedzy zawsze firmy moga udostepnic uslugi np.hotel, restauracja etc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Sponsoruje Domy Dziecka, szkoły itd zasponsoruję i tu :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Do tego zmierzam.Nie wszystko jest darowizną jak wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

wszędzie żydzi i masoni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

O co w tej WOŚP chodzi, bo zaczynam się gubic.
Kiedys wolontariusze jak sama nazwa wskazuje zbierali za darmo, na koniec mogli sie napic goracej herbaty, ktos policzył pieniądze, też za darmo i ktoś społecznie odwiózl do sztabu w Warszawie.

Teraz to robi się impreza komercyjna. Nie ma znaczenia ile zbiara pieniędzy, ważne żeby było głośno. Głośno o WOŚP oczywiście. Pewnie koszta tak zwanego finału będą większe niż zbiórka.

Gdyby rzeczywiście chodziło o pieniądze na sprzęt do szpitala to zamiast organizowac ten finał prościej niech Ci sponsorzy wpłaca pieniądze na konto plus zbiórka to będzie spory zastrzyk, ale chyba już nie o to w tym wszystkim chodzi.

Kiedyś sam bawiłem się w wolontariusza bo widziałem w tym sens, ale teraz to już jest zupełnie inna bajka.

To taka moja refleksja na temat WOŚP.

Wesołych Świąt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

ja się już pod tym nie podpisuje:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Mam krótkie i zasadnicze pytanie. Jakie to wspaniałe zespoły z całej Polski przyjadą na koncerty w Łomży? Niestety na Waszej stronie nie znalazłem tego typu informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

To społdzielnia za kilka wieczorow bądzie rozliczac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!



Złoty Melon. Firma Jerzego Owsiaka

http://www.zlotymelon.pl/

www.krs-online.com.pl/zloty-melon-spolka-z-ograniczona-krs-150643.html

[1] Ze strony firmy Złoty Melon:

Spółka Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Wyodrębnienie spółki podyktowane było przepisami, a przede wszystkim chęcią wyraźnego oddzielenia działalności statutowej Fundacji WOŚP od dodatkowej (zarobkowej). Oddzielny podmiot gospodarczy oznacza bowiem czytelny i przejrzysty sposób prowadzenia działalności.

Firma Złoty Melon:
- prowadzi sprzedaż internetową produktów z logo Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z której dochód w całości przekazywany jest na realizację celów statutowych WOŚP;
- zajmuje się organizacją imprez - w tym jednego z większych plenerowych festiwali, jakie odbywają się w Europie - Przystanku Woodstock;
- jesteśmy największym wydawcą płyt DVDz polską muzyką rockową w wersji "live" - dotychczas wydaliśmy 31 albumów z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Przystanek Woodstock; - bierzemy aktywny udział w organizacji Finałów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy;
- i w końcu, we współpracy z Fundacją WOŚP oraz instruktorami certyfikowanymi przez American Heart Association, prowadzimy szkolenia z zakresu resuscytacji krążeniowo oddechowej, pierwszej pomocy i defibrylacji.



Co znaczy dodatkowej zarobkowej czy pieniądze zarobione ze szkoleń i innych rzeczy są przeznaczane na WOŚP czy na co? Czy Prezes Firmy Złoty Melon - Jurek Owsiak ma jakieś wynagrodzenie z tytułu piastowanego stanowiska prezesa tej firmy?

Ponownie ze strony Firmy Złoty Melon:
Nasze Centrum zapewnia doskonałe warunki nie tylko na szkolenia ale również na sympozja, narady , konferencje, spotkania firmowe a także imprezy integracyjne. Ośrodek posiada salę konferencyjną, salę kominkową o niepowtarzalnym klimacie, jadalnię oraz parking.


http://acontrario.nowyekran.pl/post/5131,wosp-biznes-sie-kreci-cz-1-zloty-melon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Jerzy Owsiak przyznaje, że należał do grupy mazowieckich hippisów, zapatrzonych na swoich '"amerykańskich braci", a jego Przystanek Woodstock wyrósł z legendy Woodstock 1969. :))))))))))

http://wiadomosci.wp.tv/i,Z-Wiejskiej-Jurek-Owsiak-o-swoich-marzeniach,mid,738096,index.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE FRAJERÓW!


Jak wygląda socjalistyczna działalność Owsiaka?

Urzędy miast i gmin organizują cały ten owsiakowy cyrk za pieniądze podatników nawet nie pytając czy ludzie-podatnicy sobie tego życzą.

Koszt zorganizowania imprezy wielokrotnie przewyższa kwoty zebrane przez frajerów od innych frajerów.

Czyli mówiąc kapitalistycznie - przynosi stratę, albo jak to ładnie ktoś ujął - ZYSK UJEMNY.


Zgodnie ze statutem Fundacji WOŚP - jego prywatna fundacja zabiera 10 procent aby zapewnić godne życie Owsiakowi.

Za resztę kupuje on jakieś badziewie dla szpitali, tak aby hołota miał radochę. Show musi trwać.

Zauważ, że Owsiak nigdzie nie pracuje, ani nie robi nic innego poza byciem "redaktorem Owsiakiem" oraz prezesem Owsiakiem. W końcu frajerzy go utrzymują, to czemu nie.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Lepiej na tym wyjdziecie jak zapalicie jednak ten znicz za złotówkę a 4 tysiące to lepiej można zagospodarować np. przekazać na schronisko ,a nie na bez sensowne strzelanie petardami które nic nie znaczą , patrze ten cały sztab to jedne wielkie nie porozumienie , i z roku na rok to WOŚP robią się wielką instytucją masowego ogłupienia polaków żeby wyciągnąć kasę żeby się dobrze bawić i robić huczne imprezy ,"zeszli z drogi ..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

jak poważny organizator tego typu imprezy może posługiwać się mailem:
lesnyczlowiekszrek@....

i na takiego maila oczekujesz ze poważne osoby będą pisać o sponsoringu?

Rozumie luz, cool itp. ale jakieś ramy zachowania chyba powinny występować jak się innych prosi o pieniądze.
Przynajmniej ja po człowieku z takim adresem mailowym nie spodziewam się poważnego organizatora tylko kogoś kto chce sobie jakieś jaja zrobić.

To taka mała uwaga.

Jak ze wszystkim tak poważnie postępujecie to wcale nie dziwię się problemami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Czytam i zal mi niektorych Was. Sprobujcie sami zorganizowac cos. A umiecie tylko krytykowac. W calej Polsce podczas finalu sa koncerty. m.in. od tego jest finał.

A my na zorganizowanie finału nie bierzemy z puszek, 100% funduszy zebranych w puszki trafia na wosp.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

A my na zorganizowanie finału nie bierzemy z puszek, 100% funduszy zebranych w puszki trafia na wosp.No właśnie Wy nie bierzecie a Owsiak niech legat wreszcie weźmie się do roboty miotła szczotka łopata niech wreszcie się wykaże:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Zorientujcie sie najpierw z czego zyje Owsiak a potem sie wypowiadajcie. Owsiak wraz z zona utrzymuja sie z pracy w firmie jego zony MROWKA CALA (zajmuja sie produkcja tv).

A fundacja WOŚP dużo pomaga.
Ja sam znam dwie osoby, które żyją dzięki WOŚP (11 letnia Julia i 18 letnia Karolina).

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

"Ja sam znam dwie osoby, które żyją dzięki WOŚP (11 letnia Julia i 18 letnia Karolina)." Kolego zapominasz się nie dzięki Owsiakowi tylko dzięki ludziom co dają kasę.
Wole pomagać bezpośrednio niz przez jakieś fundacje. A dla czego sam odpowiedz sobie na to pytanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

I co z tym odkurzaczem jest czy go jeszcze nie ma ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

do FANKI BOCIANKA: tak. pożyczamy :)



do ANDY C: owszem, że nie dzięki Owsiakowi. Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Wyraznie napisalem: DZIĘKI WOŚP. Może lepiej zrozumiesz jak sformułuje tak ten moj poprzedni post:

<b>
A fundacja WOŚP dużo pomaga.
Ja sam znam dwie osoby, które żyją dzięki temu, że podczas finałów WOŚP są zbierane fundusze na zakup urządzeń ratowania życia (11 letnia Julia i 18 letnia Karolina).
</b>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Jak sądze wypowiadają sie tu osoby, które nie posiadaja dzieci, złamanej złotówki nie przekazuja na żadne cele, zazdrość, zawiść, zaglądanie do kieszeni innych jest domeną wielu tu wypowiadających się.
Każda inicjatywa odbierana jako podstęp lub oszustwo,krytykowana szeroko nim dojdzie do organizacji.
Światełko jest tradycją orkiestry, bez sporych nakładów nie ma zysków, ale pamiętajcie zaden z Was, lub niewielu wrzuciłoby do puszki pare groszy bez tej pompy, rozgłosu.
Mam gdzies ile Owsiak na tym zarabia, ważne ze kazdego roku od wielu lat, udaje sie mu sie stworzyc cos co łączy, wspólny cel, taki jeden mały a wielki człowieczek.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!


przerabiałem ten temat , ciężka sprawa w naszym mieście heh
a jak coś się zorganizuje za własne to i zaraz sępy się podpinają heh
ogółem nie warto i tak ludzie nie docenią heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

megan myślę że w 100% określiłaś genezę myślenia Tego "miasta".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Panie druhu Pawle Dąbrowski.
Ponawiam moje pytanie, bo zostało zignorowane:

"Mam krótkie i zasadnicze pytanie. Jakie to wspaniałe zespoły z całej Polski przyjadą na koncerty w Łomży? Niestety na Waszej stronie nie znalazłem tego typu informacji."


Od odpowiedzi na to pytanie uzależniam moją ewentualną bytność na koncertach w Łomży i czy wrzucę do puszki 10 złotych czy może mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

PO pierwsze -odkurzacz niech pan wezmie z domu jest? jest!!!!!!m po drugie -dosc dziadowania !!!!!!! mniej armat ,napadow na inne panstwa jako kundel przy USA i kasa jest!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

no czytam i czytam i to jest nieprawdopodobne żeby ludzie tak się wypowiadali, chłopak się wypowiedział w celu całego sztabu że szukają pomocy a wszyscy zaczęli krytykować cel na który ta pomoc jest przeznaczona. Łomżyniacy!! przeglądałam wcześniejsze posty i było coś tam wspomniane że w Łomży powinno być więcej tego typu imprez, jak ktoś chce coś takiego zorganizować to wam to nie odpowiada. Ludzie zastanówcie się co chcecie od Łomży. Ciesze się że jest ktoś taki że chce coś takiego organizować. A wy powinniście się w końcu zamknąć i nie krytykować ich.
Paweł jestem za tym że wam się uda i życzę wam szczescia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

To są jakieś jaja...
Pawel_Dabrowski":,, Czytam i zal mi niektorych Was. Sprobujcie sami zorganizowac cos. A umiecie tylko krytykowac. " W takim razie zorganizujcie coś SAMI, a nie tylko pożyczacie, naciągacie, szukacie sponsorów. A skoro, do tej pory, nikt nie zechciał wam pomóc, to znaczy, że wasze imprezy w Łomży nie są dużo warte.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Pawel_Dabrowski pomagam ludziom cały rok a nie w jedna noc propagowaną przez Owsiaka . Jeśli mam mięć fałszywe poczucie własnej wartości wpłacając kilka groszy na fundacji a przez rok mieć wszystkich potrzebujących w 4 literach .... to niech Owsiak zabierze się za łopatę i niech pokarze jakim wartościowym jest człowiekiem nie przez jeden wieczór tylko przez cały rok...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Czy Owsiak grając z piwnym koncernem gra fair? "Cała akcja to sugestia, że bycie na luzie i bycie fajnym wiąże się z piciem alkoholu"


Wieczór to w telewizjach reklamowy atak piwa. To już norma. Ale ostatnio w dość banalne zazwyczaj filmiki wbija się donośny i dobrze znany głos Jerzego Owsiaka. Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy występuje w... reklamie jednej z marek (Carlsberg) i przekonuje, że gra fair i przygotował Zieloną Kartkę.

Zadziwiające. Uderzające. Poszperałem w sieci i znalazłem o co chodzi. W powielanych przez większość portali materiałach reklamowych producenta napoju i WOŚP czytam:

Carlsberg i Jurek Owsiak wspólnie promują ideę fair play

Marka Carlsberg angażuje się wspólnie z Jurkiem Owsiakiem w promowanie idei fair play. Podczas Przystanku Woodstock symbolem takiego zachowania będzie Zielona Kartka stworzona przez markę Carlsberg. Już teraz w najnowszym spocie telewizyjnym Carlsberg promuje ideę fair play popieraną przez Jurka Owsiaka.

Powodem, dla którego Jurek Owsiak zdecydował się wziąć udział w spocie promującym festiwal Przystanek Woodstock oraz Zieloną Kartkę Carlsberga, jest stojąca za nią idea fair play. Wartość ta jest bliska Jurkowi Owsiakowi od wielu lat, stąd jego zaangażowanie w działania marki.

Idea Zielonej Kartki zostanie wprowadzona w życie na Przystanku Woodstock, którego nowym głównym sponsorem został Carlsberg. Na terenie imprezy powstanie boisko do gry w piłkę nożną, na którym zostaną rozegrane Woodstockowe Mistrzostwa Europy. Mecze rozgrywane będą według nowych reguł. Każdy zawodnik za zachowanie fair play nagrodzony będzie właśnie zieloną kartką.

Dodatkowo, aby wyrazić poparcie dla idei, na festiwalu planowane jest ustanowienie rekordu świata. Na umówiony sygnał dany przez Jurka Owsiaka uczestnicy festiwalu podniosą zieloną kartkę, w geście poparcia dla idei fair play.

Zadziwiające. Do tej pory rozumiałem, że Przystanek Woodstock to sposób na wynagrodzenie młodych ludzi, którzy zbierają w czasie styczniowego finału. Ludzi dających coś z siebie innym. Była w tym jakaś wewnętrzna logika, chociaż jest kwestią gustu pytanie czy tego rodzaju zjazdy młodzieży to najlepsze miejsce dla nastolatków.

Ale teraz, tak to wygląda, mamy jakieś spięcie gigantycznego uderzenia reklamowego koncernu piwnego z wielkim koncertem muzycznym. Nagrodą ma być muza i piwko. Po prostu. I po prostu reklamuje to wszystko, a wraz z tym alkohol, Jerzy Owsiak. Już słyszę te śmiechy, że o co chodzi, że piwko mi przeszkadza... Nie przeszkadza, ale tabuny pijanych polskich nastolatków, niestety częsty widok, nie budzą mojej wesołości.

Z zewnątrz wygląda to w ten sposób, że Owsiak zachwala jedną z marek piwa. Sugeruje, taka jest narracja spotów, że bycie fair, bycie na luzie i bycie fajnym, wiąże się z piciem alkoholu. Ja takiego związku nie widzę. Widzę coś przeciwnego - alkohol zazwyczaj prowadzi do głupoty.

Nie mam poczucia, żeby to co robi autor WOŚP było fair. To jest nie fair wobec rodziców i wobec młodych ludzi. Do tej pory Jerzy Owsiak deklarował, że inne wartości niż dobra zabawa przy piwku są mu bliskie. Widać zmienił zdanie.

A Zielona Kartka? Z logo piwnego producenta? Ktoś to - oprócz koncernowych prawników omijających w ten sposób zakaz reklamy skierowanej do nieletnich - bierze na serio? Powtarzam - to nie fair. Wobec rodziców i młodzieży.

I jeszcze jeden fragment pijarowskiego komunikatu:

Carlsberg zaangażuje się także w promowanie odpowiedzialnego spożywania alkoholu. (...) Dla bezpieczeństwa imprezy wyznaczone zostaną także „Strefy wolne od procentów", czyli miejsca, w których obowiązywać będzie całkowity zakaz konsumpcji alkoholu.

Hmm... To ile będzie sfer z procentami? I co się w nich będzie działo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

To ja proponuje tym którzy tak krytykują całą sytuacje żeby ruszyli swoje zadki i spróbowali cos sami zrobić i zobaczyć czy to jest takie łatwe. Moim zdaniem nie ma tych sponsorów bo te negatywne komentarze ich zniechęcają. Ludzie zacznijcie trochę myśleć o innych!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

"Ludzie zacznijcie trochę myśleć o innych!!!" Ja myślę cały rok anie w jeden wieczór... I tym się rożnie od Owsiaka.

Owsiak kontra kler
Moje spostrzeżenia. Nie znam się. Nie mam jakiegoś pełnego obrazu, co między nimi się dzieje. Tak po prostu subiektywnie opowiem, co mi się wydaje.

Jeszcze jak chodziłem do gimnazjum to miałem religię. Na religii miałem księdza, który próbował nas uczyć. Był styczeń. Pora taka jak tak. Spytaliśmy się go ile da w niedzielę, dla Jurka, dla WOŚP. Odpowiedział, że nic. Ale jak to? Przecież, to dla chorych dzieci, przecież to pomaganie innym, bezinteresowne zresztą. Przecież to jest szansa żeby te dzieci mogły żyć normalnie, mogły wyzdrowieć.

Dlaczego? Bo nie. Bo Owsiak to złodziej, bo kasę bierze dla siebie, bo ma burdel w papierach.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Pan Jurek ma zapewne wokół siebie dobrych prawników, którzy jego sprawy finansowe czynią czyste jak łza. To już jest któryśtam finał. Jeśli byłyby jakieś wątpliwości, co do skuteczności tej fundacji, to wyszłyby one na jaw kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Wierzę w to, że sprawdzali go na wszystkie możliwe sposoby, czy sobie w łapę nie wziął. Jak widać nic nie wykryli. Albo jest czysty, albo taki dobry z niego złodziej.

No i ja nie rozumiem. Katolicki Caritas i owsiakowy WOŚP to dwie konkurencyjne fundacje. Obie jednak pomagają biednym ludziom, dzieciom, tym, którzy tego potrzebują. Nie rozumiem skąd ta zawiść.Przecież obie strony chcą tego samego.

Dla tych, którzy pomoc otrzymują nie liczy się to, kto podpisał się pod czekiem.

Tym bardziej dla tych, którzy ten czek wypisują nie powinno liczyć to, że to właśnie oni są jego autarami.

Po co ta zawiść. Prziecież pismo mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

MEN ściga Orkiestrę Owsiaka
źródło: Gazeta.pl [podsumowanie dla źródła]; opublikowano: 4 lata 9 miesięcy 5 dni 22 godziny 5 minut temu

Ministerstwo Edukacji Naukowej nakazało kuratorom oświaty, żeby sprawdzili, czy uczniowie, nauczyciele i rodzice są zmuszani do udziału w akcjach Jerzego Owsiaka. Przypadki wywierania takiej presji dyrektorzy szkół mają zgłaszać w kuratorium do końca tygodnia.


http://www.trendomierz.net/show/1096758/men-sciga-orkiestre-owsiaka.html


http://razzack.blox.pl/2011/01/Owsiak-kontra-kler.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Cholera hipokryzja co poniektórych nie zna granic :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

I co znalazł MEN 4 lata 9 miesięcy 5 dni 22 godziny 5 minut temu???

To sprawa dla Ziobrystów :))






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Powołać Sejmową komisje śledczą!!!!!!!!!!!! Przewodniczącym komisji należało by się wybrać Krzysztof Kononowicz!!!!!!!

Byłem w Łomży, na spotkaniu z Giertychem. Przywitał się, ale potem uciekł, jak ten myszka zwiał
Opis: cytat ze spotkania z młodzieżą w Kielcach w czerwcu 2006

Bez telewizji byłbym jak dziad pod kościołem.
Źródło: „Wprost”, 20 styczeń 2002

Jerzy Owsiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Twoja wiedza to cytaty zaczerpniete na "cito" z sieci, wiedza której nie pobierasz cyklicznie, lecz na potrzeby chwili, zabłyśniecia w każdym temacie.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Nie ustosunkuje się do Twojej wypowiedzi ponieważ ja nie znam Ciebie a Ty nie znasz mnie. Więc nie rozumiem twych intencji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Ewy Błaszczyk nie robi takiego splendoru wokół siebie i jest dla mnie bardziej wiarygodna niż Owsiak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Kiedy zostaniesz szczęśliwym posiadaczem dziecka, kiedy dojdzie do pierwszego badania słuchu dziecka tuż po porodzie, odmów tego badania, bo uważaj bo sprzęt jest opieczetowany serduszkiem, serduszkiem fundacji Owsiaka, to tylko takie małe nic..., ułamek tego co trafia.
Fundacji o charakterze akogo jest wiele, których zalążkiem jest nieszczęscie jakie dotknęło osoby bezpośrednio związane z przedsięwzięciem.
Każda przez duże K fundacja opobiera %-ty na utrzymanie, jak wyżej mam gdzieś, co ile i dla kogo, ważne są efekty, mam gdzies odbiegając od tematu ile zarabia prezydentl, premier, to są ich srodki ich wynagrodzenie, radny czy też wózkarz.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Po pierwsze to ja nie chce mieć dzieci . Jak mnie znasz to powinnaś o tym wiedzieć?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!


Panie druhu Pawle Dąbrowski.
Panie druhu Krzysztofie Pyczocie
Ponawiam moje pytanie, bo zostało zignorowane:

"Mam krótkie i zasadnicze pytanie. Jakie to wspaniałe zespoły z całej Polski przyjadą na koncerty w Łomży? Niestety na Waszej stronie nie znalazłem tego typu informacji."


Od odpowiedzi na to pytanie uzależniam moją ewentualną bytność na koncertach w Łomży i czy wrzucę do puszki 10 złotych czy może mniej.


Szukałem na Waszej stronie, na stronie Super Łomża, MyLomza, MMLomza, ale wszędzie wklejacie ten sam tekst, a ja chcę wiedzieć kto zagra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Przepraszam, przeoczyłem Twoje pytanie.
Wszystkie propozycje programowe umieściłem dzisiaj na stronie: http://wosp.lomza.pl/index.php?strona=podstrona&id=2


Wystąpią m.in.:

- Stasiek Wiszowaty
- Łukasz Szyłkowski
- Holy Water
- Błękitny Nosorożec.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Oj Andy, Andy nie martw się chłopino, nieznana mi jest Twoja osoba.

Japoniec współczuję Tobie dylematu!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Megan czy zawsze i wszystkim dajesz pieniążki ? Na pewno nie jeśli dziecko prosi Cie żebyś coś tam kupiła do jedzenia na pewno mu kupujesz a jeśli ktoś cie prosi bo mu brakuje do kupna alkoholu! Na pewno się zastanawiasz Czy warto temu komuś dać. Jeśli bym wyczytał w necie że na prawdę Owsiak wydaje każdą złotówkę na szczytny cel to bym się nie zastanawiał czy dać.

Jak się znajdzie kilku nastu takich Owsiaków to państwo umyje ręce bo poco się starać o zdrowie społeczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Myślę, że znacznie uwierzytelniłoby wasze działania w Naszym Mieście gdyby na czele sztabu WOŚP stanął nowo wybrany bp Stepnowski, choćby per procura. Czcigodny senior bp Stefanek mógłby zająć się finansową stroną przedsięwzięcia. Zaś proboszcz Godlewski uświetniłby występy kilkoma gitarowymi solówkami. Taki WOŚP znalazłby szerszą aprobatę w Naszym Mieście. Warto się zastanowić.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZTAB WOŚP ŁOMŻA POSZUKUJE SPONSORÓW!

Taaak gwarancja nietykalności grosza.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org