piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łatwy numer

Witam. Posiadam łatwy do zapamiętania numer tel. nowy i chce go sprzedać. Mam pytanie ile może być wart numer : 880 660 300. Chce wiedzieć ile mogę za niego dostać czy opłaca się sprzedać czy może zatrzymać. Bo przynajmniej wszyscy szybko go zapamiętają. Nie mam firmy więc to lekkie marnotrawstwo by było używać go prywatnie. Zapomniałem dodać jest to nr na kartę i szybko można go przenieść do dowolnej sieci i taryfy. i ważny jest jeszcze rok czyli może poleżeć nieodpakowany jeszcze rok. Proszę o poważne opinie a nie ceny typu kilka tys bo wiem że za tyle nikt nie kupi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

numer jak numer, dla mnie bez wartości niestety

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Szczerze? Nie wiem czy ktoś będzie chciał kupić to za 10zł. Bo po co komu chłopie? Każdy może iść w każdej chwili kupić sobie starter, a jeśli chodzi Ci o ten "łatwy" numer, kupując tel. na abonament masz możliwość wyboru numeru, zresztą ja np nie przywiązuję wagi do takich pierdół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Teraz to możesz go wyrzucić bo i tak nikt go nie kupi a podanie swojego numeru telefonu na publicznym forum to nie najlepszy pomysł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Do numeru tel przykładają wagę te osoby, które reklamują się w radiu. bo numer musi wpaść w ucho i łatwo się wymawiać dlatego 880 660 wymawia sie krócej niż 888 666 choć wizualnie ten drugi jest łatwiejszy do zapamiętania. A co do wyboru numeru gdy się bierze na abonament to wiem że większość numerów jest przebrana i nie tak łatwo dostać dobry numer. No nic puszcze na allegro na licytacje i zobaczymy ile jest wart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

eee takie przekonywanie na siłę, ten numer nie ma żadnej wartości

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Bardzo niewiele będzie warty ten numer.

Ale zobacz sobie tutaj po ile są takie numery http://dobrenumery.pl/kategorie,21,0.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Kto ustala ceny na tej stronie? one są z kosmosu na allegro o wiele taniej można kupić. A co to podawania numeru publicznie to ja swojego nie podałem. Starter jest nowy nie otwierany dlatego nikt się nie dodzwoni na ten nr teraz. A osoba kupująca łątwy numer chce by ludzie go znali po to się przecież reklamuje w radio i robi wizytówki. Chyba tylko <kxxn> poważnie potraktował temat. Reszta to chyba nawet wizytówki własnej nie ma a sie wypowiada. Bo tekst typu ze teraz numer można wyrzucić bo podany publicznie to śmiech. A jak na allegro sie sprzedaje złote numery? Na chybił trafił? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

5 to łatwy numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Chłopie takich numerów na pęczki sam posiadam w sprzedaży ok 15 szt. 913-913 , 666-777, 096-096,097-097. koszt takich numerów to od100-300zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

No i konkretna odp. Wystawie na allegro może za 100zł poleci. Ja chce za niego tylko troche więcej niż ma na koncie. Nie powiedziałem że licze na ceny w tyś zł. Dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

nie liczysz na tysiące, tylko na setki :) a kolega wyżej napisał, jest nic niewarty, ewentualnie tyle warty co każdy starter, i taka jest prawda, ani to złoty numer, ani srebrny, ba nawet brązowy nie jest, ot zwykły numer jakich miliony :D

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Dokładnie, po prostu zwykły starter ze zwykłym numerem. Każdy Ci to powtarza a nie przyjmujesz tego do wiadomości. Piszesz, że chcesz tylko trochę więcej niż jest na koncie, a na koncie jest 5zł Ty chcesz za niego 100 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

dobry zarobek, trafiasz na okazjonalnie łatwy numer za 5 zeta i sprzedajesz za 100 xD

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Bot mam o wiele latwiejszy numer do zapamietania i jakos nie kwapi mi sie go sprzedac a starter kupilam w kiosku za 5 zl..
i niestety ten twoj jakos nie wpada latwo w ucho..wiec zastanow sie dobrze nie sadze zebys za niego dostal chociaz 20 zl..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łatwy numer

Za 25 zł może sprzedasz tylko napisz na aukcji że numer był podany na publicznym forum bo później człowiek będzie na ciebie wkurzony jak mu zaczną dzwonić jasiu stremowana albo inni tego pokroju , a numer żadna rewelka żebyś miał np 515696969 to rozumiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org