poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DVB-T Ostrołęka

Czy ktoś odbiera MUX-2 z Ostrołęki na kanale 41????Podobno już działa ale ja jakoś nie mogę odebrać.Moc jest podobno 5,0kw więc teoretycznie możliwy jest odbiór w Łomży...

Rychu:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

Masz rcję rychu-WO, emisja z nadajnika w Ostrołęce ruszyła. Niestety moc jest trochę słaba i może być problem z odbiorem. W dodatku emisja jest kierunkowa a to chyba znaczy, że nadajnik wysyła sygnał w konkretnym kierunku (ciekawe czy w stronę Łomży).
http://satkurier.pl/news/71243/mux-2-z-6-nowych-nadajnikow-przed-swietami.html




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

Co to oznacza dla mieszkańców Łomży czyżby był niemożliwy odbiór z nadajnika z Ostrołęce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

skręć antenę na Białystok i bedziesz miał kanały
TVN, Polsat, TV4, TV Puls, TVN7, Polsat Sport News, TV6 i Puls 2 (test).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

A jak będzie wyglądać sprawa z TVP 1 i TVP 2 czy zmiana położenia anteny nie wpłynie na wspomniane kanały ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

I z Ostrołeki i z Białego nie będziesz miał 1,2 z DVB-T z Białego słaby nadajnik maja na Cieszyńskiej i do nas nie dociera sygnał dopiero w maju uruchomia MUX1 w Krynicach pod Białymstokiem gdzie obecnie działa już MUX2 i można odbierać bezproblemowo TVN, Polsat, TV4, TV Puls, TVN7, Polsat Sport News, TV6 i Puls 2 sygnał ja mam 90% .Natomiast jak mówiłem wcześniej u nas 1,2 Tvp Info ,Polonia i inne kanały dopiero w maju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

ja odbieram z Białego i mam sygnał 100/98 % z anteny http://www.televes.com/pl/catalogo/producto/antena-dat-hd-opak-pojedy%C5%84cze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

kozik z Białego czy z Krynic?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

z krynic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

od czerwca podobno będzie nadajnik w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

kozik w twoim przypadku jak masz antenę skierowana na Białystok jak wygląda sprawa z analogowo 1 i 2 czy w takim położeniu jest możliwość odbioru. Co do nadajnika w Łomży do ma ruszyć plan 1 czerwca 2012 z MUX 1 w miejscu obecnego na szosy zambrowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DVB-T Ostrołęka

analogowe programy które mam z tej anteny to 2 TVP i TVP INFO,jedynki nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org