piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gra telewizyjna PEGASUS

Witajcie!
Czy ktoś z Was posiada niepotrzebną i sprawną grę telewizyjną pegasus? Chętnie przyjmę lub odkupię za niewielkie pieniądze tą kultową konsolę. Wiem, że mogę kupić takie na rynku niedrogo, lecz ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Te rynkowe zwykle wytrzymywały tylko parę dni. Ja poszukuję przede wszystkim 2 modeli z poniższych zdjęć. Jeśli ktoś posiada coś takiego to proszę o ofertę i dane kontaktowe na maila pegasus_11@wp.pl lub tutaj na forum. Jeśli to możliwe to proszę również o przesłanie zdjęć.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

gra ktoś w to jeszcze juz lepsze gry masz na telefonie bardziej zaawansowana grafika ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Wiem, że są lepsze, ale małe dziecko będzie się cieszyło i z takiej konsoli, zwłaszcza gdy w zestawie jest pistolet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

a ja taka konsole kupilem w tym roku, kartridze sprzed 10lat i dla frajdy sie gra. Jak znajomi sie zejda i odpali sie contre albo mario to mozna grac i grac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Takiego sprzętu za niewielkie pieniądze to raczej nie kupisz.
Poza tym bzdura z telefonem. Liczy się klimat i wspomnienia z lat 90.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Dokładnie, kto wychował się z pegazordem wie o czym mowa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Za wielkie czy niewielkie, czekam na oferty. Póki co na mailu cisza :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Ja też bym z chęcią kupił he kozacka gra. Jak by ktoś chciał sprzedać to też jestem zainteresowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

sprzedam dwa sprawne pegazusy 10 zł szt.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

oj grało się kiedyś grało... mimo iż grafika kiepska ale to przecież klasyka.
mario, contra,

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

http://www.pegasus-gry.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

http://allegro.pl/kultowy-pegasus-iq-502-bez-ceny-minimalnej-i2010635437.html

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Legendarny_Obywatel możesz przesłać zdjęcia na podany mail? Jestem zainteresowany zakupem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

w takim razie zrobimy licytację skazany vs pegazus_11 niech wygra lepszy

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

legendarny to ściema troll internetowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Ja zakupiłam taką grę dla synka, na Alle... no i zonk :) przysłali nie taką jak trzeba i bez kadridżów nawet nie mam jak sprawdzić czy działa jeśli ktoś chciałby odsprzedać sprawną to proszę o kontakt synek może w końcu pogra.

Majeczka 27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

a ja ostatnio kupilam na rynku dla siebie i meza i pocinamy w mario kontre itp...a moje dzieci odstawily nawet kompa i playa zeby na pegasusie pograc :)))))))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

Majkus24 może kupiłaś takiego jak z tej aukcji?
http://allegro.pl/gra-telewizyjna-pegasus-pistolet-2x-pad-60-i2014101535.html
Ja kupiłem dokładnie z tej aukcji. W pamięci miały być gry, jednak nie było i musiałem zdobyć od znajomych kartridż z grami. W zestawie miał być również pistolet, lecz go nie było. Podejrzewam, że Twoja konsola jest sprawna, lecz tak samo jak ja musisz zdobyć kartridż.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gra telewizyjna PEGASUS

miałem pegazusa z 1 zdjecia sprawdził sie w 100%. Niezapomniane wspomnienia, cudowne gry, wspaniała kreatywność pobudzenia wyobraźni gracza (szczególnie w latach dwudziestego wieku bo to były lat 95/97 wiec nie '90--> 1981-1990). Moje najlpesze gry Mikro machines, Dizzy, Contra, Mario, Robin Hood;D

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org