sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wiatrówka

witam, gdzie można w Łomży kupić wiatrówkę krótką (pistolet)? tak do 150zł, w sumie to może być nawet używana, ale wolałbym nową. Byłem w sportowym na bernatowicza ale tam najtańsza jest za 200zł. Ewentualnie jeśli ktoś może podać dobrą stronę na której można takową kupić (chodzi mi o wypróbowaną, bo szukać w google umiem) lub podać jakiś model który wg was jest dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

za 150 to nie warto szkoda kasy, kup sobie na kulki na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Za 150zł kupisz chiński szajs, przez który stracisz palce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

I w stope sobie strzelisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

w Zambrowie na rynku po 120zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

W Łomży też widziałem takie "cuda" po 150 czy nawet taniej. Nie ma co tracić tych pieniędzy, mało tego, że niebezpieczne to i za miesiąc - dwa się rozsypie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Wiem, bo w/w cudo kiedyś kupiłem na Łomżyńskim ryneczku, zapłaciłem właśnie coś około 150, za jakiś czas znalazłem w sieci fotki i opis dokładnie tego sprzętu jak i również kolesia, który stracił opuszki palców ładując tę "wiatrówkę". Po prostu, gdy wkładał śrut do komory, sprężyna zabezpieczająca odmówiła posłuszeństwa przycinając mu palce. Moja również ale miałem szczęście, bo urwała się podczas oddawania strzału i nic nikomu się nie stało, teraz już wiem, że lepiej odłożyć trochę pieniędzy i kupić konkretny sprzęt, bo naprawdę zabawa jest fajna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Na ulicy Kaktusowej

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

ja mam już ją 3 lata i sporo strzelam jeszcze nic się nie zepsuło ani nie szwankuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Czyli masz szczęście, ale mimo wszystko uważaj przy ładowaniu śrutu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

http://allegro.pl/rewolwer-na-ostry-srut-crosman-3576-ups-gratis-i2008695319.html

jak dla mnie chyba najlepsza z tych najtańszych i na ostry śrut, a nie na BB co fruwają ch*j wie gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Radzę szukać w sieci - jest dużo taniej, przy droższych wiatrówkach różnica na tym samym modelu może wynosić nawet kilkaset złotych. A od razu kupujesz śrut i akcesoria. Nie ma sensu kupowanie na mieście. Najlepiej po prostu porównaj sobie ceny z Bron.pl I też poczytaj wcześniej co konkretnie kupujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

150 to dużo ja bym w sieci szukał tez

be cool

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

A na początek radzę wiatrówkę LIDER, jedną z najtańszych. Kupujecie nawet poniżej 200 zeta.
Na początek jest to rozwiązanie w sam raz. Zakładam, że chcecie strzelać do puszek/butelek, ewentualnie tarczy z niewielkiej odległości.
Bo żemyy myśleć o strzelaniu na poważnie, potrzebujecie czegoś więcej.Np. Hatsana, którego kupi się już za 5 stówek.
I to dobra wiatrówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

150 zeta to dużo na wiatrówkę? Ogarnij się. Porządne wiatrówki kosztują nawet po kilka tysięcy. Powiedzmy, że wiatrówkę pod własne potrzeby kupicie za kilak stówek i to już będzie dobry sprzęt. Hatsan - ok, Crossman również. W Hobby4men mają dużo fajnych wiatrówek - kwestia doboru odpowiedniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Porządna wiatrówka, np. Hammerli, kosztuje ponad 4 tysiące. Porządne wersje Hatsana to również nawet kilka tysięcy.
Zresztą przejrzyj sobie Bron.pl - porządne wiatrówki kosztują. Owszem, da się kupić wiatrówkę za 150 złotych, ale to dla kogoś kto dopiero zaczyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

To już dajesz ekstremalne przykłady ;-) Też bym chciał mieć tak wypasioną wiatrówkę, ale to jednak nie ten budżet. Zresztą mój Hatsan mnie aktualnie zadowala. Kiedy będę chciał przejść na poważniejsze strzelanie na zawodach, to wtedy zainwestuję w coś lepszego, ale to też na pewno nie będzie aż taka kwota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

Najlepiej zamawiać przez internet. Sklepy w sieci mają naprawdę ogromny wybór. Dzięki temu można zrobić tanie i dobre zakupy. Nie warto podejmować decyzji pochopnie. Tutaj http://www.protarget.com.pl jest duży wybór tego typu sprzętu. Ceny są różne. Zazwyczaj zależą od jakości i marki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiatrówka

A nie lepiej kupic na ostra amunicje prawdziwego gnata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org