poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do kobiet

mam takie pytanko do kobiet mających zalozona spiralke, kogo z ginow polecacie ktory najlepiej sie na tym zna i ile biora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Kazdy ginekolog sie zna na tym co nalezy do jego obowiazkow. Poza tym , po co w wsadzac w macice takie rzeczy, jest tyle innych sposobow anty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Spirali nie polecam

A od zakladania chwala Ściane

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Tak o ścianę się właśnie opierają przy zakładaniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Spirala to zabytek, lepiej chłopu jajka uciąć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

ta wklada taka jedna z druga zelazne dziadostwo, przez ktore i tak dochodzi do zaplodnienia, a potem albo poronienia albo rozwijaja sie uszkodzone plody. Nie lepiej tabletki, zastrzyk? Spirala ma wiecej wad jak zalet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Ot, znalazła się grupa ekspertów.
Z drugiej strony, fajne miejsce na takie pytanie ;-). Dzieci mają pojęcie? No, ale pewnie też dzieciak pyta, skoro tutaj szuka pomocy :-D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

A JEZELI KTOS NIE MOZE stosowac anty hormonalnej... nie jestem dzieciakiem tylko dojrzala kobietą i chyba forum to nie jest tylko do 18 lat chyba ze ty FROTKA tyle jeszcze nie masz i nie wiesz co to jest sex albo stosujesz niezawodne prezerwatywy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Oj, chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, dziecko drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

gipsem się zapchaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

tak jak twoja kobieta czesio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

hahahaha :) dobre dobre berta :):)
czesio przefarbuj się bo żółte w oczy razi !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Fachowcy od siedmiu boleści... To najtańsza i najbardziej skuteczna forma antykoncepcji.
berta- polecam Ścianę.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

za założenie spirali rok temu płaciłam 350 zł i wymienia sie ją od 3 do 5 lat jak narazie nie narzekam to czy sie zajdzie w ciąże czy nie zależy od tego jak założona jest, jak ginekolog zle to zrobi to na pewno ciąża będzie choć też słyszałam o pozamacicznej najlepiej bedzie jak wszystkiego dowiesz sie od ginekologa on ci powinien wyjasnic wszystko na temat spirali czy jest zagrożeniem i w jakim stopniu bo zauważyłam że wiekszość na tym forum jest przeciw tego typu antykoncepcjii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Spiralka to tak naprawdę środek wczesnoporonny taki jak pigułka "po".Także jak nie jesteś za aborcją płodu to nie polecałbym Ci takiego rozwiązania(zabijasz już płód,a nie dopuszczasz do zapłodnienia).Po za tym chyba to nie naturalne pchać jakieś tam żelastwo w ci...pę(za przeproszeniem).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

każda antykoncepcja szkodzi i nie ma co tu dyskutować nad tym. Mojej żonie ginekolog sam zaproponował spiralkę i jest to super rozwiązanie na kilka lat. Jeżeli się ktoś zdecyduje na pigułki i myśli że gdy je odstawi to w przeciągu miesiąca zajdzie w ciąże to się grubo myli. Ludzie pomyślcie trochę w organiżmie kobiety jeszcze przez długi czas znajduje sie ta chemia a potem nic dziwnego że rodzą się chore dzieci. Prezerwatywy to jest coś czego nie znoszę dlatego zdecydowaliśmy się na spiralkę mając świadomość że gdy ją wyjmiemy to także żona może mieć problemy z zajściem w ciążę gdyż nigdy nic nie wiadomo ale to nasza decyzja. Nosi ją już piąty rok i wszystko jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

berta7farek78 :) spytaj koleżanek z trasy jak one to robią ty głupia cip0

a tobie marudna degeneratko o ch*j chodzi z tym żółtym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

ja nie z tych co stoją przy trasie:) a ty czesio jestes kobieta ? mezczyzna? czy obojniakiem? DZIEKI WSZYSTKIM (TYM MĄDRZEJSZYM) ZA RADY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

widać że po podstawówie i to może nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kobiet

Czesiu :):)
Chodzi o to żebyś nie wpadł w błoto :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org