niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dekoloryzjaca

Czy ktoś orientuje się ile w Łomży kosztuje dekoloryzacja włosów u fryzjera ?
I gdzie można znaleźć jakiś dobry zakład ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

na mickiewicza

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

kup decolorant loreal w naturze za 49zł wydasz 10 razy mniej i rozjasni ci do takiego koloru jakiego zechcesz w ogole nie niszczy wlosow ma super odzywke, fryzjerka zgarnie ci kilka stow za pare wizyt i gowno rozjasni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Tylko u dobrego fryzjera o ile nie chcesz stracić włosów polecam panią Beatę na Mickiewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

W ogole nie polecam dekoloryzacji :) Fakt, efekt mialam zamierzony, jednak po kilku tygodniach wlosy zaczely sie platac, wypadac i mimo czestego podcinania nadal sa bardzo zniszczone. A jesli zamierzasz teraz uzywac suszarki, prostownicy, czy lokowki to juz w ogole masakra dla wlosow :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

ja polecam ci salon Victoria na ks.anny tam przy spółdzielni jedność ,robiłam tam dekoloryzację w sierpniu i jestem bardzo zadowolona ,włosy mam w idealnym stanie prawdę mówiąc wcale nie odczuły tego zabiegu dodam że miałam czarny a mam brąz śliczny, nie rób w domu sama bo nie wyjdzie ci w tak jak w salonie , co do ceny to trzeba się dopytać ,ale kosmetyk jakim ja miałam robioną dekoloryzację super bałam się że zniszczy mi włosy ale nie -mam piękny lśniący brąz ,także szczerz polecam salon Victoria .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Aniaa11 a sprobuj z ciemnego brazu wyprowadzic wlosy na blond? Wtedy nie wazne jaki salon, ale i tak odczujesz zniszczenie wlosow :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

xxxANGELxxx nigdy nie chciałam być blondynką i nigdy nie zejdę do tego koloru ,chciałam mieć brąz jasny i mam ,nie wiem w jakim stanie bym miała jak zeszłabym na blond w każdym bądź razie mam śliczny brąz i jestem zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Każda dekoloryzacja niszczy włosy-każda fryzjerka ci to powie i nie chce mi się wierzyć że masz włosy w idealnym stanie.Moja siostra miała dekoloryzacje i po miesiacu na końcówkach miała choinkę.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Każda dekoloryzacja niszczy włos, to prawda, jednak to również zależy od tego jakich preparatów używa fryzjerka jak i od jej kwalifikacji oraz od pielęgnacji włosa.
Mówi się, że malowanie włosów na bardzo jasny blond je niszczy. Ja zainwestowałam w bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji (nie sklepowe), dbam o nie i zarówno fryzjerki jak i koleżanki nie mogą się nadziwić jakim sposobem mam tak zdrowe i ładne włosy.
Sama miałam raz dekoloryzację, jak koleżanka ucząca się na fryzjerce "testowała się na mnie" i wyszedł jej rudy zamiast blondu. Włosy się zniszczyły, to prawda. Jednak po saunie, kapsułce oraz odpowiedniej pielęgnacji po dwóch tygodniach włosy były już ładne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

A nie wiecie może jak w miarę łatwo zejść z czarnego koloru włosów do naturalnych takich średni brąz ? Znacie jakieś metody ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

no to chyba ci wyzej dziewczyny pisza...dekoloryzacja,
ja tez sama robilam tym dekoloryzatorem z Loreal jest on dosteony tylko w naturze ja wychodzilam z czarnych na jasny braz i nie powiem rozjasnilo mnie do tak tlenionego blondu ze predko musialam farbe zmywac ze strachu, ze wylysieje. Fakt kondycja wlosow nie ta sama co przy czarnynm kolorze jednak jak na domowa robote tragedii nie ma. Wlosow na pewno nie popalilam a kolor sciagalam w cigu jednego tyg 2 razy, bo za pierwszym razem mialam plamy i teraz mam jasny naturalny braz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Tylko prawda - ja choinki nie mam miałam robioną kosmetykiem z goldwella ,może twoja siostra poszła do jakiegoś salonu gdzie mają kosmetyki gorsze ,wiem że też zależy dużo od włosa ja naprawdę nie żałuję i polecam salon Victoria na KS.Anny .Samej w domu dekoloryzacji nie polecam ,raz że nie wiadomo jaki efekt będzie a dwa w salonie mają kosmetyki profesjonalne i zrobią jak należy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

a wiecie może jaka jest tego cena ? wiem ze to zależy ale tak żebym się zorientowała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

ja mam wlosy do ramion i cena wynosilaby cos ok 300-400zl dlatego zrobilam to w domu i wynioslo mnie 150zl, Victorie tez polecam chociaz ma drogo za zwykle podciecie boba, nie sciecie tylko podciecie z lekkim wystopniowaniem bez mycia glowy 35zl, za dekoloryzacje chyba cos ok 500zl chciala za wlosy sciete na boba, no ale fryzjerka godna polecenia jesli chodzi o umiejetnosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Tam gdzie ja robiłam fryzjerka bierze 150-250zł, w zależności od włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Płaciłam 150 z nałozeniem potem koloru strzyżeniem i modelowaniem agnieszka00-88@o2.pl na Al.legionów rekalmować nie chce nikogo wiec jak ktos ma pytania to na e-maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Do aniaa11-Ona też miała robione goldwellem.?!A salon też niezłą ma renomę.Ale nie o reklamę tu chodzi tylko o opinię A ty strasznie lecisz na reklamie pracujesz tam czy co ?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

nie nie pracuję po prostu piszę jak jest ,przejechałam się na kilku salonach w łomży ,co do włosów nie wiem ,na pewno ma się też od włosa ,poza tym ja kupuję kosmetyki profesjonalne do włosów , maski szampony może też dlatego mam takie włosy ale naprawdę mi dekoloryzacja nie zniszczyła włosów.O włosy trzeba dbać odpowiednie kosmetyki podcinanie i są ładne
pozdrawiam ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

Ja robiłam sobie Dekoloryzację w salonie Perfect na 3go maja
TRAGEDIA miałam mieć olejkami a okazało się ze ta właścicielka nie ma olejków powiedziała, że będzie szybciej rozjaśniaczem
zero kompetencji siedziałam godzine a Pani właścicielka poszła sobie piętro wyżej a zostawiła mnie ze swoją pracownicą która z przerażeniem patrzyła na czas na zegarze
Kiedy mówie ze mnie boli skóra głowy pracownica poszła po chyba tzw.Dorote ta mozolnym krokiem podeszła do mnie trzymając gazete w ręce jeszcze kazała mi siedzieć nawet pracownica wytrzeszczała już wzrok ze zdumnienia pewnie!!!!!
Obie wdały sie w dyskusję a ja nadal siedze
Efekt 5 godzinnej tortury okropny, miedzy czasie brak zainteresowania i strzyżenie sobie ludzi a pracownica mnie dokańczała bo znów wielka szefowa była wielce zajęta
Zwlekła sie nałożyła coś brzydkie to było i mówi ze jak się nie przyzwyczaje to na poprawkę ale juz tam nie wróciłam poszłam do inego salonu
Było to w lecie ale trauma straszna a włosy spalone do dziś mi odpadają!!
Brak logiki i chęci przyciągania klientów widac Pani dorota ma za dużo stałych klientów ale to jej nie usprawiedliwia i tego całego salonu i jej pracownic!!
Nigdy juz nie zrobie dekoloryzacji chyba ze sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

szybka8 to ci współczuję ,wyobrażam sobie jak wyglądają włosy po rozjaśniaczu polecam ci maskę kallos placenta rewelacyjna i naprawdę grosze kosztuje na allegro ,bardzo dobrze odżywia włosy ja też jej używam od czasu do czasu ,ale w twoim przypadku powinnaś używać co mycie włosów ,nałożyć i zawinąć ręcznikiem podgrzać suszarką i tak ze 30 min posiedzieć włosy są odżywione szczególnie po czymś takim, przecież rozjaśniaczem to mogłaś sobie sama zrobić ,ja kiedyś też byłam w tym salonie i nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dekoloryzjaca

dzieki wielki jeszcze tego nie stosowałam i musze zacząc może troche da sie uratowac!!pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org