niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wojsko!

witam, jakiś czas temu był nabór w pewnej jednostce, pojechałem w wyznaczonym terminie , zdałem egzamin z w-f, no i dostalem etat, ale nie dostalem zadnego potwierdzenia, powiedzieli mi ze zadzwonia i ze moze to troche potrwac no alenapewno mam ten etat i zebym nie szykał juz w innych jednostkach, wieckilka dni pozniej poszedłem do wku no i ta babeczka sie zdziwila bardzo ze taka sytuacja miala miejsce i zadzwoniła do owej jednostki i jej powiedzieli ze ministerstwo zawiesilo etaty i ze moze po nowym roku sie cos ruszy. co o tym sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko!

że lecą w h***

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko!

Sadze ze jak zlikwidowali pobory do wojska, i niezle placa zawodowym to teraz kazdy nagle chce do wojska ze sie nie dostaniesz bo nie ma miejsc.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko!

A ja sądzę, że za takie postępowanie powinny polecieć głowy. Jak wojsko ma pozyskiwać młodych, ambitnych i pełnych zapał jak ich zniechęca już na etapie rekrutacji? Za dużo w wojsku generałów, pułkowników, majorów i ich sekretarek a za mało strzelania, poligonu i nowych technologii. I powagi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org