sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
12.12.2012. mówi Wam to coś?

ni mniej ni więcej na poprawę i życie wieczne został już nie cały rok. Ja właśnie wróciłem z rekolekcji i już jedna nogą jestem w Niebie, martwię się trochę o Was tylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

to wpakuj jeszcze drugą kończynę i spi...aj stąd haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Ooo
A na jakich rekolekcjach był pan Panie Błażeju chętnie z Panem pogadam w Duchu Prawdy Ewangelii Jezusa jeśli to były rekolekcje z Nim a raczej z Nią związane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

On chciał być na Kongregacji ale nie chcieli go wpuścić za ubiór i fryzurę bo wstydu by narobił przed wspólnotą z Włoch i Białorusi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Jak jest w tym niebie?
Opowiedz. Czym przekonałaś Pana Boga, ze wiesz ze jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

ks. rekolekcjonista zakazal mi dystutowac z panem andrzejem i paplakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

antek dostałem smsa z nieba tuz po wyjsciu z rekolekcji o takiej treści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Mi data ta mowi ze nawet w tym dniu debile nie spia!
Tobie to chyba dawali imie patrzac na obraz ze Stanczykiem?
Patrza,widza blazen.No stara ,zmienmy tylko pare liter i bedzie Blazej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

ta data dopiero nastąpi wiec nie wiesz co beda jeszcze robili debile w tym dniu chyba ze masz juz zapisany dokladny harmonogram swojego zycia w kalendarzu ze szczególnym uwzględnieniem tego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: młody wykrztałcony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13-12-11 10:21

ks. rekolekcjonista zakazal mi dystutowac z panem andrzejem i paplakiem
___________________________________________________________

DLACZEGO Ks. REKOLEKCJONISTA BOI SIĘ DYSKUSJI JAK DIABEŁ ŚWIĘCONEJ WODY ?
Dlatego nie chcę dyskutować chcę rozmawiać słuchać prowadzić religijny dialog niekoniecznie ekumeniczny

Przeciąż ja nie prosiłem się o dyskusję z Tobą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

to poco tu wlazłeś andrzeju, chyba zeby siać swoje fobie koscielne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Za mim czarny jak cygan Świeciński przywdział czarną sutannę przychodził do mojej małoletniej siostry na "herbatę". Kiedy po kilkunastu latach ponownie go spotkałem pamiętał tylko o tym że miałem ładną siostrę. Andrzej Święciński był juz "Prezydentem" organizującym swoje "cygańskie" czarne jak jego sutanna kongregacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Co nazywasz fobiami kościelnymi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Fobia (nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", z stgr. φόβος phóbos "strach, lęk") - zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Fobie wywoływane są przez pewne sytuacje lub obiekty zewnętrzne wobec osoby przeżywającej lęk, które w praktyce nie są niebezpieczne. Na zaburzenia fobiczne cierpi, w mniejszym lub większym stopniu, około 99% ludzi[potrzebne źródło].
Wystepowanie zaburzeń fobicznych (fobie proste i specyficzne) ocenia się na 11,3% w ciągu całego zycia. [1]
Zasadniczy obraz fobii to przesadne reakcje zaniepokojenia i trwogi, pomimo świadomości o irracjonalności własnego lęku oraz zapewnień, że obiekt strachu nie stanowi realnego zagrożenia. Co więcej, chęć ukrycia fobii i odkrycie, lub nawet sama myśl o odkryciu, przez kogoś tej przypadłości może prowadzić do ataku paniki[

Kościół katolicki – największa na świecie chrześcijańska wspólnota wyznaniowa, głosząca zasady wiary i życia określane mianem katolicyzmu, zarządzana przez biskupa i patriarchę Rzymu (papieża − uważanego drogą sukcesji apostolskiej za następcę Świętego Piotra) oraz biskupów pozostających z nim we wspólnocie. Kościół katolicki jest jednym z trzech głównych nurtów chrześcijaństwa, obok Cerkwi prawosławnej i Kościołów protestanckich.

Kościół katolicki zachowuje jedność w zakresie doktryny, dopuszcza natomiast różnice w obrzędach liturgicznych oraz odrębność organizacji hierarchicznej i kanonicznej (tzw. Kościoły sui iuris). W związku z tym w Kościele katolickim wyodrębnić można dominujący pod względem liczebności Kościół łaciński (zwany również Kościołem rzymskim lub zachodnim) oraz Katolickie Kościoły wschodnie, które mimo ich ilości i różnic między sobą ujmowane są wspólnie ze względu na swą niewielką liczebność.




jak sobie połączysz to ci wyjdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 13-12-11 11:02

Za mim czarny jak cygan Świeciński przywdział czarną sutannę przychodził do mojej małoletniej siostry na "herbatę". Kiedy po kilkunastu latach ponownie go spotkałem pamiętał tylko o tym że miałem ładną siostrę. Andrzej Święciński był juz "Prezydentem" organizującym swoje "cygańskie" czarne jak jego sutanna kongregacje

?!;+)><>

Jak Ci chodzi o Księdza Andrzeja to znam go osobiście kilka razy spotkaliśmy się we Włoszech i W Polsce wspaniały z niego człowiek.
A jeśli zazdrościsz mu opalenizny to na solarkę idz jeśli Cie nie stać to ja zapłacę i pozbędziesz sie kompleksów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

to samo co data 11.11.2011

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

w odniesieniu do autora podpisującego się Zbychu
cytuję:
Jak Ci chodzi o Księdza Andrzeja to znam go osobiście kilka razy spotkaliśmy się we Włoszech i W Polsce wspaniały z niego człowiek.
A jeśli zazdrościsz mu opalenizny to na solarkę idz jeśli Cie nie stać to ja zapłacę i pozbędziesz się kompleksów

Pisałem o czarnych włosach które stracił a potem farbował chcąc odzyskać podobno cygański atrybut robił to jak pozorant który coś ukrywa - komy chciał się przypodobać czyniąc swój arcy kapłański Public relations.
Taki kościelny pijar lub piar, który jest głoskową realizacją pierwszych liter PR - Propagandzista Rzymskokatolicki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Mr_Andrzej masz racje ........... A wiesz dlaczego ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Wiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12.12.2012. mówi Wam to coś?

Pytanie czy Ty wiesz co ja wiem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org