sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
AK

co sadzicie o tym sklepie? kazdy bubel w lomzy ma reklame? cos tu chyba jest nie tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Sklepów z odzieżą używaną u nas jest coraz więcej tak samo chyba jak Kebabów.Na każdej ulicy takie sklepy są ,jakaś plaga się chyba robi.Szkoda że nie ma sklepów z nieużywaną odzieżą typu np. H&M,C&A itp.Bo większość tych co jest to tych samych właścicieli i wybór żaden.Może jak powstaną galerie to będą jakieś ciekawe sieciówki i konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

nie miła obsługa i w dodatku robią ludzi w konia. w sobotę, jak pisało nawet na ulotce tego sklepu wszystkie ubrania\buty\torebki miały być po zł, a co się okazuje po przyjściu do skepu? że tylko to co w koszach jest po zł, a na wieszakach -50% od ceny. Oszukujcie dalej tak ludzi, to napewno interes będzie się kręcił.

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Ja tam byłam jakiś tydzień temu i według mnie ten sklep niczym się nie różni od innych "gabedziów" z tania odzieżą. Właściciele chcieli uniknąć zapachu staroci heheh - niestety NIE UDAŁO SIĘ!!! śmierdzi tak samo jak w innych sklepach! Asortyment BADZIEWNY - stare zniszczone łachy tylko tyle że porozwieszane na wieszaki. Choć by nie wiem co właściciel robił - wieszał telewizory, pryskał odświeżaczem, rozdawał cukierki czy stawiał w witrynie sklepu nagie laski z bananami w ustach to i tak to klientów nie przyciągnie i starych szmat nie zamieni w dobre fajne ubrania które nadają się do użytku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Przykra sprawa, że konkurencja w używanej odzieży jest w Łomży taka, że aż wykupują płatne teksty. Szkoda, że nasze miasto zamienia się w miasto tanich rzeczy - kababów i szmateksów.
Niebawem będzie do kupienia w Łomży "markowa odzież" z Wólki Kosowskiej tyle, że z podoszywanymi metkami i za duże pieniądze, a z drugiej "angielska" po 5 zł/kg.
Ja osobiście wybieram...zakupy w Białymstoku lub Warszawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Nic wam nie pasuje. Czy ktos was zmusza do robienia zakupow w szmatexach.? Robcie tam gdzie robicie, lecz nie wszystkich stac na drogie zakupy, wiec robia je wlasnie w tych sklepach.


P.S. Nie bronie tych sklepow, nie robie tam zakupow (jak narazie, zobaczymy co rzad jeszcze wymysli, jak nas okrasc).

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Nikt nas nie zmusza, ubolewam, że społeczeństwo polskie dzieli się coraz bardziej na dwie sfery - tych, których stać na wszystko i tych, których nie stać na nic i robią zakupy w szmateksach właśnie. I to niestety wina socjalistów z kolejnych ekip rządzących.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

Ten sklep to rzeczywiście sam badziew, porozwieszane stare i poniszczone szmaty. Są w Łomży dużo lepsze sklepy z odzieżą używaną gdzie można kupić naprawdę coś fajnego. Dali reklamę na stronie i myślą że ludzi tym zwabią do sklepu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: AK

ja polecam Polo, Lejdis i ciuchmanek na wyszynskiego w miejscu gdzie kiedys byla piekarnia, ladne, tez i nowe i nieponiszczone rzeczy, szczegolnie dzieci mozna super obkupic, a ten AK to same pampersy sprzedaje i brudne ciuchy dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org