sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

JA CHCE LODOWISKO NA STARYM DWORCU ,MA BYĆ TAM BO INACZEJ SPAŁUJE DZIĘKUJĘ DOBRANOC

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

za wcześnie, nie ma zimy ... nie zmieniłam nawet opon na zimowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

ja tam cały sezon jeżdze na letnich, kryzys dobrał się i Mi do dupy

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

z małym poślizgiem :) ... nie zaszkodzi, u mnie nie da rady na letnich, taniec na lodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Niedługo będzie. Zupełnie bezpłatnie. Na ulicach i chodnikach. Trzeba tylko trochę poczekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Dokładnie Tak !!! Tylko na starym dworcu ! Orlik odpada !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Lodowisko powinno znajdować się na starym dworcu ponieważ:

1. Jest to centrum miasta.
2. Jest bardzo łatwy dojazd i wszyscy wiedzą gdzie był Rynek Zambrowski.
3. Orlik nie jest wszystkim znany i kto nie jest z Łomży to ciężko będzie mu dojechać.
4. Na orliku są boiska, siłownia i blisko jest basen, a na Placu Niepodległości jest duży niewykorzystany plac.
5. Na Starym Dworcu jest dużo miejsca na samochody, a na Orliku nie ma w ogóle i trzeba zostawiać samochód pod kościołem, pod którym ciężko zaparkować, bo praktycznie cały czas stoją tam samochody, tak samo przy Polo Markecie lub też na osiedlach.
6. Na Placu Niepodległości było lepiej niż na Orliku, bo tam jest zamuła!
7. Na Orliku lodowisko jest schowane, a na Placu Niepodległości jest widoczne z ulic, co zupełnie przypadkowo może zachęcić przejeżdżających do jazdy na nim.

I nie rozumiem, że nikt nie zauważył, że jak lodowisko znajdowało się na Placu Niepodległości przyjeżdżało ZNACZNIE więcej ludzi, a na Orliku było praktycznie pusto ! Więc dużo sobie na pewno nie zarobią ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Mi tam bardziej sie podoba przy orliku. Jak powstanie Veneda to bedzie jeszcze fajniej :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Yhy sobie możecie pisać tylko gdzie chcecie lodowisko, a to i tak nic wam nie da! A po za tym tak jak 2 lata temu zapewne będą tabliczki kierujące na lodowisko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

a ja chcę ladowisko koło Venedy

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

lądowisko**

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

To zorganizuj cwaniaku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

byłem dzisiaj na lodowisku, jest nieczynne skandal...to się nadaje do gazety, już zaczynam pisać artykuł

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Autor: Legendarny_Obywatel (82.139.184.---)
Data: 12-12-11 21:02

to się nadaje do gazety, już zaczynam pisać artykuł




w sensie, że dodajesz ogłoszenie na 4lomza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o ( ' ,')O Ja chce Lodowisko !

Nie masz co pisac bo to tez nic nie da. To jest LOMZA tu NIC nigdy nie jest tak jak ma byc.? Dopiero sie urodziles czy co?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org