sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pierścionki

Moze ktoś orientuje się jak w łomży jest z ceną za pierścionek zaręczynowy?Słyszałam ze taniej jest w białym..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

Ja kupiłem na Długiej jak idziesz od rynku w dół to po prawej stronie, tylko nie kupuj tam obok wranglera.
Tu kupiłem z brylantem i powiem że cena była super w porównaniu z Białym i innymi miastami.
Oczywiście certyfikat musi być.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

a co chcesz oszczedzac na dziewczynie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

Nie nie oszczędzam. Tak pytam. Dziękuje za odpowiedź...a może ktoś jeszcze poleca jakiś sklep jubilerski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

a dlaczego nie obok wranglera??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

tak tez polecam tego na długiej verdana chyba maz kupił mi tak zareczynowy i obraczki tez tam kupowalismy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

a dają gwarancję i na ile ? ze jak zardzewieje to wyczyszczą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

na mazowieckiej polecam jubilera składanka. Przecudny wybór fanka bocianka napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

Ja też polecam na mazowieckiej. Ostatnio kupowałem tam obrączki. Ogromny wybór i ceny konkurencyjne bo ten gościu sam je robi. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

Witam .
Jestem właścicielem sklepu na ul.Długiej o nazwie Verona i chętnie odpowiem na pytania dotyczące naszej działalności. Jeśli chodzi o ceny biżuterii w Łomży i Białym- stoku wydaje mi się że są podobne natomiast salony w supermarketach pomimo proponowanych rabatów i promocji są droższe ze względu na koszty które ponoszą.
Odnośnie gwarancji to na biżuterię i upominki jest jeden rok a na zegarki 12 lub 24 miesiące w zależności od firmy . Bardzo często po gwarancji reperujemy biżuterię na nasz koszt jeśli są to wady wynikające z wad produkcyjnych oraz jedne dopasowanie rozmiaru jest gratis . Więcej informacji na www.JUBILERPIECIAK.PL


pozdrawiam Zbyszekp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

moj nyl kupowany obok rossmana na miescie z brylantem 550zl byly i tansze i drozsze

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

No ja wydałem coś trochę ponad 2 tysie na zaręczynowy w tym sklepie co pisałem wcześniej ale to wszystko zależy od wielkości kamienia.
W tym koło wranglera zostawiłem już kilka tysiaków na inne drobiazgi, facet w porządku ale jego żona to lepiej jakby została przy garach w domu bo jako sprzedawca się nie nadaje czasami wręcz jest chamska.
Szkoda mi tylko tego faceta bo jest ok a z winy żony na pewno dużo traci, to nie jest tylko moje zdanie o tej osobie.
Jeśli uraziłem tą Panią to przepraszam ale więcej szacunku do klienta tym bardziej jak zamiast kilku stówek zostawia kilka tysiaków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierścionki

Tylko pamiętaj że zaręczynowy to tylko jedno oczko ;-)
Taka tradycja haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org