sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hodowla maltanczyka

witam,
chce kupic maltanczyka z rodowodem, prosze o pomoc i opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Ja swojego kupowałam za Białymstokiem .Jak chcesz to podam Ci namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

http://katalog.onet.pl/10775,hodowla-maltanczykow,k.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Omania poprosze namiary, wszystko ok z pieskiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Jak najbardziej;-)Numer do tej Pani 500 592 673.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Omania jeszcze jedno pytanko: masz maltanczyka z rodowodem czy bez?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

We Wrocławiu jest hodowla maltańczyków. Numeru musisz poszukać. Z tego co wiem, właścicielka ma wiedzę i ładne i zadbane psiaki. Bo jest też w Częstochowie ale tam raczej nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Ja mam bez rodowodu.Zawsze tańszy a rodowód do niczego nie jest mi potrzebny;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Wiem, że w Łomiankach pod Wawą jest bardzo dobra hodowla, a czy gdzieś bliżej Łomży - nie mam pojęcia.

Omania to nie pisz, że masz maltańczyka, tylko kundelka :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Matka i ojciec są maltańczykami,więc wiadomo że bokser z tego nie wyszedł tylko maltańczyk;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Nie, wyszedł kundelek w typie rasy maltańczyk. Czyli coś w rodzaju maltańczyka. Ale na pewno nie jest to maltańczyk, skoro nie ma rodowodu. ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

http://www.onlysalsa.pl/s1.html

Tu masz w Olsztynie, jedna z najbliższych. I mają miot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

to albo kundelek albo typ rasy;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Zwał jak zwał, najważniejsze aby był kochany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Oj, Omania, twoja wiedza o kynologii jest bliska zeru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

I nieważne, żeby był kochany. Ważne, zeby nie kupować psów z pseudo i żeby takie "maltany" jak Omanii się nie rodziły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Omania,Maruda pisał ,że ten Twój kundelek wabi się Maltańczyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Poppy,podobno Twój tata też nie miał rodowodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Dajcie już spokój. Jej sprawa jakiego ma psa. Nie raz ten pies w typie jest bliższy wzorcowi rasy niż ten z rodowodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

No tak akurat to raczej nie jest.

Poza tym kupując bez rodowodu wspierasz rozmnażalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Akurat jest. Wiem z własnego doświadczenia. Kupiliśmy psa nie sprawdzając hodowli. Co wyrosło ?? Cięzko mi okreslić. A zapłaciliśmy duzo pieniązków.( jednak tu nie chodzi o pieniądze tylko o fakt) A niby rodowód = rasowy... Nie kupowalismy szczeniaka po rodowodowych tylko z metryką. Rodzice bardzo ładni. Tylko czy to chociaż napewno byli rodzice. W psach nie ma czegoś takiego jak badanie krwi tak jak np u koni ( chyba że ktoś chce wykonać takie badanie na własne życzenie) Moim zdaniem powinno być to obowiązkowe badanie w każdym miocie każdego szczenięcia. Jednak nie mówię że w każdej hodowli tak jest. Bo rzeczywiście w wielu hodowlach rodowód to pies rasowy. Jednak ja jeśli by mi nie zależało na wystawianiu bym już więcej chyba psa z rodo nie kupiła. Ale to jest tylko moje prywatne zdanie.

Nie mówie tu o rozmnażalniach. Można kupić np szczeniaka od kogoś kto ma jedną suczkę. Od ludzi prywatnych, szczeniaczki są wychowywane z sercem i wielka starannością. Lek wet. zalecają żeby suczka miała chociaż raz szcznięta. Przynajmniej ja spotkałam się z takimi opiniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Zgroza.

Szkoda nawet pisać.
Poruszę jedną tylko rzecz: jeżeli suczka ma szczeniaczki, a nie jest rodowodowa, to jej właściciele to głąby, którzy w normalnym kraju płaciliby spore grzywny za znęcanie się nad zwierzętami. Suczka jest ssakiem (tak jak np. człowiek) i NIE MUSI mieć szczeniąt. I jeżeli jakiś lek. wet. tak mówi (w co nie wierzę), to oznacza to, że nie chce tracić klienteli (w rodzaju wsiowych polaczków).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

Tak jak napisałam to moje zdanie i ja sie z taką opinią spotkałam. A Ty jesli jesteś taki miastowy inteligentny i kulturalny to wiedziałbyś że nie wypada innych obrażać i wyzywac od "wsiowych polaczków" oraz "głąbów". Jestem ciekawa czy ludzie tacy jak Ty mają jakie kolwiek doświadczenia związane z hodowlami czy kiedykolwiek mieli szczeniaka tak jak w moim przypadku kundla z rodowodem który nie długo po przyjeździe do domu padł, czy tylko masz doświadczenie w teorii bo poczytałeś kilka jak to mądrych artykułów, jesteś wielkim miłośnikiem zwierząt chociaż w domu nie masz nawet chomika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hodowla maltanczyka

I tylko jedna rzecz nasunęła mi się na myśl...
Dalej kupujcie bezmyślnie zwierzęta. A później to znajdujemy takie BEZDOMNE BEAGLE KTÓRE PODOBNO MAJĄ WŁAŚCICIELA!!! w bardzo złym stanie!!!
zastanówcie się zanim weźmiecie jakiekolwiek żywe zwierze. to nie zabawka.
tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org