sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cena prawo jazdów

Może ktoś z was by mi powiedział jaka jest teraz cena kosztów na prawko? I w którym najlepiej z ośrodków robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

malamyszko a może tak Cena prawa jazdy????Prawo jazdów to nie mardzo się kojarzy z czymś wszystkim....A tak poza tym to cena zaczyna się od 1 tyś i w górę..Polecam gościa na Wojska Polskiego 29 koło Parku.Masz wszystko za tą cenę którą ci podałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

golden jak zdrowie wiessz kogo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

młody wykrztałcony........od dupy strony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

heeeeeeeeeee zalezy co kto lubi i jak zachodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

w innych ośrodkach może być taniej , 900 na Al. Legionów za skrzyżowaniem z ul. Kopernika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

Polecam tam co pisze Berenike, bardzo sympatyczni instruktorzy,miło, szybko,sprawnie nauka idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

goldenboy36 - to cena w koncu jaka jest.? 2 tys? czy 1,300zl? czy moze 1,200.? Bo nie podales konkretnej, tylko od 1 tys. i w gore... nie okresliles za ile bedzie mial wszystko, a czepiasz sie bledow.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

900zł to ja płaciłem ale rok temu nie wiem ile teraz ale napewno warto zapisac sie przed nowym rokem podobno po nowym roku mają byc spore podwyszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawa jazdów

Ojj przepraszam za błąd :). Ja słyszałam , że kosztują 900zł ale nie jestem pewna i dlatego pytam się :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

boy2 dlatego wlasnie chce się zapisac:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

To nie prawo jazdy kosztuje tylko KURS. Prawo jazdy ( jako dokument) dostaje się po zdaniu egaminu w WORD. To tak gwoli uporządkowania;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

Ja się dowiadywałam, kurs będę robić u Ferenca, ale wszędzie jest problem z ilością miejsc - ciężko się już załapać na te 'stare zasady' - nie ma możliwości egzaminów...
Aaa i mam płacić 1000 zł plus badania lekarskie około 100 zł plus za wyrobienie prawka coś tam ale nie wiem ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

Orientuje sie ktos w cenach lewo jazdow? Na Anglie jak znalazl.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

W OSK Borawski ostatnio sie zapisałem i cena obecnie to 900zł (z placem,materiałami) mają biuro vis a vis Parku na Legionów (32 chyba)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

Najlepiej robić u Pana Przestrzelskiego z Piątnicy,1000zł kurs,badania 80zł i odebranie prawka 90 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cena prawo jazdów

Tylko ,że Przestrzelski nauczy jedynie jazdy na trasie Piątnica -Czarnocin -Chludnie.Od kiedy W mleczarni w Piątnicy zlikwidowali komin,do Łomży nie jeżdzi z obawy ,że do domu nie trafi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org