sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LODOWISKO

Witam wszystkich.

Mam pytanie. Kto jest ZA tym, żeby w Łomży na Starym Dworcu przy ulicy Plac Niepodległości znowu powstało lodowisko?
Było to odpowiednie miejsce na nie, ponieważ gdy zostało ono przeniesione na Orlik, to mniej osób tam przyjeżdżało. Na Placu Niepodległości było znacznie lepiej i bardzo dużo ludzi tam było codziennie i bardzo bym chciała, żeby w tym roku znów ono tam powstało !

Kto jest Za? Zróbmy coś z tym, bo jak na Łomżę, to była duża atrakcja :D

A mi osobiście bardzo go brakuje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

http://mosir.lomza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=425:orlik-zostaje-zamknity-do-odwoania&catid=1:aktualnosci&Itemid=47

W związku z powyższym linkiem, ORLIK jest to złe miejsce na lodowisko !
Prowadzone są tam teraz remonty i budowa nowego centrum handlowego.. To nie ma najmniejszego sensu.
Na starym dworcu było lepiej, ponieważ jest to centrum miasta i każdy wie gdzie jest stary zambrowski rynek, a nie każdy wie gdzie orlik. ;]

Zróbmy coś z tym !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

Też uważam że na starym dworcu było lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

nic jurz z tym nie zrobisz pozostaje sie cieszyc że wogule jest swoją drogą terz bym wolał rzeby dalej było na placu niepodległosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

boy2 zajrzyj do slownika bo pisac "jurz" i "rzeby" - to az w oczy razi!!


sandra18 - jakie remonty.? Tam jest budowa a nie remonty.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

zakup lodowiska został dofinansowany z programu ''Biały Orlik'', którego jednym z założeń jest to, że lodowisko musi być umiejscowione na terenie kompleksu Orlik, tak więc dyskusja w tym temacie jest zbędna, nie ma opcji powrotu na Plac Niepodległości



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

Ja jestem za :):):)
Mało że za , nawet i przeciw :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

Skoro budowa to i remonty ;] a ten cały kompleks mam głęboko w dupie!
Na starym dworcu było 10000000% razy lepiej i tyle. W ogóle nie mają podlotu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

pamiętam fajnie było na dworcu, aż się łezka w oku kręci stare dobre czasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

Lodowisko powinno znajdować się na starym dworcu ponieważ:

1. Jest to centrum miasta.
2. Jest bardzo łatwy dojazd i wszyscy wiedzą gdzie był Rynek Zambrowski.
3. Orlik nie jest wszystkim znany i kto nie jest z Łomży to ciężko będzie mu dojechać.
4. Na orliku są boiska, siłownia i blisko jest basen, a na Placu Niepodległości jest duży niewykorzystany plac.
5. Na Starym Dworcu jest dużo miejsca na samochody, a na Orliku nie ma w ogóle i trzeba zostawiać samochód pod kościołem, pod którym ciężko zaparkować, bo praktycznie cały czas stoją tam samochody, tak samo przy Polo Markecie lub też na osiedlach.
6. Na Placu Niepodległości było lepiej niż na Orliku, bo tam jest zamuła!
7. Na Orliku lodowisko jest schowane, a na Placu Niepodległości jest widoczne z ulic, co zupełnie przypadkowo może zachęcić przejeżdżających do jazdy na nim.

I nie rozumiem, że nikt nie zauważył, że jak lodowisko znajdowało się na Placu Niepodległości przyjeżdżało ZNACZNIE więcej ludzi, a na Orliku było praktycznie pusto ! Więc dużo sobie na pewno nie zarobią ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

zrozumiesz wkońcu dziewczyno, że lodowisko MUSI być na Orliku bo inaczej miasto nie dostało by dofinansowania ? a bez dofinansowania możliwe, że Łomży nie było by stać na zakup lodowiska. Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć ??? a Ty jak zaślepiona piszesz ciągle o tym starym dworcu,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

A gdzie LĄDOWISKO bedzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

koło Venedy

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LODOWISKO

Lodowisko będzie i owszem :):)
Ale dopiero wtedy gdy zamarznie rzeka :):):)

Łomża w tym roku postawiłą na ekologię i zabawy w naturalnych obiektach sportowych :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org