czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ratunku !!! :)

Witam kupiłam ostatnio kurteczkę , która bardzo mi się podoba ale jest troszkę za duża , czy któraś z Pań byłaby chętna ja odkupić za dużo mniejsze pieniądze . Kurtka ma odcień średniego beżu taka sama jak w załączniku tylko że jasna http://allegro.pl/kurtka-puchowa-zara-czarna-42-xl-i1977117500.html .Do kurtki dorzucę dwa płaszczyki na wiosnę/ jesień jeden kolor e-curie , a drugi turkusowy . Chciałabym wziąć za nią chociaż 180 zł żeby dołożyć i kupić coś innego sama zapłaciłam za nią 280 zł .Pozdrawiam

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Fajny balon :)))

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

możę pod stakiem zapytaj foczek ??

One lubia różowy lansik :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

frajera szukasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

co to jest "kolor e-curie?? sklodowska?????????????????????????
_____________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Zgłoś się do krawcowej to Ci zmniejszy i będzie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

a jaki rozmiar tej kurtki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Po prostu szok!!!! Nieźle ludzi naciągasz!!! Puchowa, ale wypełnienie poliester??!!!! Uuuuuuaaaahahahaha..... No i frajer się znalazł....

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Tutmirlajt - Muszę ci pogratulować kultury co do Twojej wypowiedzi totalne dno załączyłam ten link do tematu ponieważ nie miałam zdjęcia własnej kurtki na komputerze , wpisałam w wyszukiwarkę allegro i znalazłam , a czy jet ona tylko podróbka to już nie moja sprawa wygląda identycznie . Ja swoją kupiłam w Warszawie mam na to paragon fiskalny oraz gwarancję na oryginalny produkt marki "ZARA"
a ty chyba masz ogromny problem ze sobą ale mi to wisi i powiewa .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Chłopak nie zakumał bo za szybko czytał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Wow, ale mi dokopałaś..... a obok Zary to pewnie nawet nie leżało. Dla pewności zrób zdjęcia, odżałuj parę zł. i tą swoją markową odzież wystaw na aukcji, bo dla mnie nie jesteś wiarygodna. A jak Ci zwisa i powiewa, to sobie podwiąż, choć mi osobiście to nie przeszkadza, póki w gaciach trzymasz to zjawisko... Ja ze swojej strony kończę wymianę zdań. Ostatnie należy do Ciebie. Możesz się wyżyć :) Pozdrawiam

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

czarny aniol - nie zgrywaj cwaniarki. Kazdy glab wie ze nikt by za tylko nie sprzedal nowej kurtki. I ze jeszcze cos tam dorzucisz. Ahahahahaha dobrze sie czujesz dzis.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

"za tylko" chodzilo mi ze tak z ceny zjechalas. Szukaj frajerow gdzie indziej.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratunku !!! :)

Ludzie kurtkę już sprzedałam właśnie za 180 zł bardzo miłej kobietce , która bardzo z tego miejsca pozdrawiam , dostała również dwa wspomniane płaszcze z których ja poprostu już nie korzystam zawsze oddaje ubrania innym zamiast wyrzucać czy jest w tym coś dziwnego ? Człowiek stara się być w porządku wobec innych i nie patrzeć tylko na czubek własnego nosa , a w zamian za to dostaje ostrego kopa ? Radze przejść się wam do lekarza najlepiej psychologa lub psychiatry . Pani która zakupiła ową kurtkę otrzymała paragon , oderwaną wcześniej metkę i jest bardzo zadowolona ponieważ za nową musiałaby zapłacić prawie 100 zł więcej ale normalne jest to , że jeżeli oderwałam metkę i założyłam już ją na siebie to na cenie również straciłam ale jak widać każdy mierzy swoją własną miarą według siebie . Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org