sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stolarz godny polecenia

Witam! Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie i długo zastanawialiśmy się jak go urządzić żeby było nowoczesne i praktyczne. Objeździliśmy stolarnie w całej Łomży i otrzymywaliśmy odpowiedzi typu: Jak Państwu wpadnie coś do oka, to zapraszamy, do wiosny nie mamy terminu, albo co najgorsze dawali takie ceny, że włosy dęba stawały!!! I w końcu trafiliśmy do p. XXX. Przedstawiliśmy kilka pomysłów i co facet? To doradził, to odradził, przedstawił materiał i kolorystykę, zaproponował takie rozwiązania o których nie mieliśmy pojęcia. Czas realizacji to dosłownie max tydzień-dwa i co najważniejsze robota wykonana perfekcyjnie, dokładnie i starannie wykonany każdy element, a ceny naprawdę konkurencyjne- nawet dziwiliśmy się czemu tak tanio!!! Za projekt i pomiar nic nie płaciliśmy. Dlatego stwierdziliśmy iż nie warto zamawiać mebli w drogich stolarniach, ponieważ jest nie dość że drogo to i odwalony kicz. Czasami warto sięgnąć po kogoś kto jest mało znany, a efekt jest rewelacyjny i nasze mieszkanie jest nowoczesne i funkcjonalne. Już nasi znajomi którzy też robili remonty dosyć niedawno zaczynają zmieniać bo zauważyli że meble są starannie wykonane i ładne.

Jeśli ktoś ma ochotę to mogę wysłać zdjęcia i kontakt- NAPRAWDĘ WARTO-PO CO PRZEPŁACAĆ ZA ROBOTĘ ZROBIONĄ NA ODWAL SIĘ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Z tym jest racja kasują jak cholera a na końcu bok szafy prawy jest wyższy o centymetr od lewego. Dawaj reklamę na ogólny w końcu to forum każdy ma prawo mieć swoje zdanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Robiłaś meble do kuchni czy pokoi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

martitta mnie też niedługo czeka urządzanie własnego gniazdka. Także poproszę o fotki i namiary na p.xxx :) pzdr
summertime24@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Proszę również o przesłanie zdjęć oraz namiarów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

nie podałam adresu gosikszym@autograf.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Jest dobry stolarz w starej Łomży ,pan Józek Dąbrowski.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

dąbrowski, osiecki, grzesiek, waskiewicz, i jeszcze kilku panowie wiem dobrze bo robie blaty z kamienia wiec wiem jak i co pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Witam poproszę fotki i namiary na layla7716@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

misiap79@wp.pl

tez poproszę i dziękuję

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

heheheeheheh facet wie jak się zareklamować. Napisał bajeczkę i proszę kilku już uwierzyło w cuda . Oj naiwni , naiwni. Od razu widać, że post założył ten stolarz XXX. Ludzie czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

meblowaliśmy całe mieszkanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

do hejzota a niby dlaczego mamy nie zareklamować gościa skoro odwala kawał świetnej roboty jak nie jesteś zainteresowany to odpuść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

wiesz co rebe znamy tych stolarzy owszem są dobrzy ale bardzo drodzy i nie mają zbytnio terminów, a jak pójdziesz z jedną szafą to odrazu dziękują bo mają większe roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Ja również znam dobrego i taniego. Oto jego nr 600539481. Prawdopodobnie jeszcze aktualny;). Ma galerię mebli których robi więc można sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

martitta - piekna reklama ! Sam bym nie wpadl na taki pomysl reklamowania siebie samego :]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

martitta: to wrzuć coś na adall@o2.pl Mam tam jakieś zapotrzebowanie, popatrzę ...

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Polecam " Kalisto" na Spokojnej 11B, mają normalne terminy i robią meble z nowoczesnych materiałów tel. 602 48 50 29 lub 606 40 30 28.
Robili wystawę mebli kuchennych i szaf w Center - mebel (sklep z akcesoriami meblowymi) można, więc zobaczyć wykonanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

ja polecam world - meble ostrowski zajeb... goscie solidni i tani jego strona to www.meblenazamowienie.biz.pl

MŁODA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

normalka, że jeśli ktoś pyta o dobrego stolarza, to ktoś wyskoczy z reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

martitta A DLACZEGO MASZ TYLKO 5 POSTÓW NAPISANYCH ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat tego z czego jestem zadowolona i nie chce brać udziału w głupich dyskusjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Ja polecam pana Dzielnickiego z Przykoszarowej. Prowadzi zakład ponad 20 lat. Moi rodzice brali od niego sypialnie. Meble solidne a nie jak od innych ze tylko ladnie wygladaja a po paru miesiacach cos sie odkleja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

tez poproszę i dziękuję
aneta518@poczta.onet.pl

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Ja też polecam 600539481. To stolarz Kwiatkowski. Bardzo solidny facet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Również poproszę o zdjęcia i kontakt.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

xuxu podaj maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

ja również prosze o zdjecia i kontakt na monias1991@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

Proszę również o namiary tego stolarza: jusmie123@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolarz godny polecenia

ja osobiście polecam World meble-503113797- robili mi kuchnie i dwie szafy, jestem bardzo zadowolona, meble ładne,solidne,nowoczesne i niedrogie i oczywiście miły kontakt, ot i cała tajemnica sukcesu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org