czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kobiety

Myślę,jak zacząć ten temat,żeby nie zostać posądzony o szowinizm.Hmn...Chyba tak łagodnie się nie da,więc walę prosto w oczy.
Jak w temacie chodzi o kobiety.Uważam,że panie wyjątkowo,jakoś tak macie(może to wynika z waszej natury)lubicie oszukiwać same siebie.Dlaczego tak myślę?To ciągłe poprawianie samej siebie,makijaże,nowe fryzury,chodzenie do kosmetyczki,do solarium.Czy nie uważacie,że to jest zbędna strata czasu.Ja wiem,niejedna z was powie robimy to dla was,po to żeby wam się podobać,ale czy nie możecie nam się podobać naturalne,bez tej chemii na twarzy.
Jak tak was obserwuje,to wydaje mi się,że tak jedna przez drugą chcecie lepiej wyglądać od swoich koleżanek.Po co?Żeby więcej facetów się za wami oglądało,ale o swojego partnera to byłybyście zazdrosne,gdyby to on oglądał się za waszymi koleżankami.I te ciągłe pytania,typu:"Nie uważasz,że ostatnio trochę przytyłam"-chociaż same wiecie,że wam parę kilo przybyło,ale oczekujecie zaprzeczenia.
Pytam się was,drogie panie LUBICIE FAŁSZ?Bo wszystko na to wskazuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Oj Bunio nie jestes znawcą kobiecej psychiki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

każda kobieta chce być atrakcyjna dla samej siebie czy tez dla swojego faceta,

pytanie odwrotne: Czy facet nie chce mieć ładnej kobiety ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Bardzo dobrze że dbamy o siebie,bo jak nie my to kto ma o nas dbać-Wy facecie ,matko kochana proszę ,spójrzcie na siebie - jesteście grubi , zaniedbani , pijecie na umór, a o swoich kobietach przypominacie sobie jak chcecie żreć albo nie macie czystej koszuli do pracy.Więc lepiej trochę dbać o siebie niż nie dbać wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Von Chrupka ja nie muszę być znawcą kobiet.Ja tylko obserwuję i dla mnie każda kobieta zachowuje się bardzo podobnie(moja żona,jej koleżanki,moje koleżanki w pracy).
30+ ja nie chcę wojny damsko-męskiej w tym temacie.Tak samo ja mógłbym wymienić wiele cech niezbyt korzystnych dla was.
Studentka20 nie uważasz,że to taki wyścig szczurów która będzie bardziej atrakcyjna,kto będzie miał bardziej atrakcyjną partnerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Mnie tylko ciekawi,skąd ta skłonność do oszukiwania siebie.Przecież nie ubliżam wam drogie panie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Autor: 30+ (---.139.184.11.introlan.pl)
Data: 07-12-11 15:34

Bardzo dobrze że dbamy o siebie,bo jak nie my to kto ma o nas dbać-Wy facecie ,matko kochana proszę ,spójrzcie na siebie - jesteście grubi , zaniedbani , pijecie na umór, a o swoich kobietach przypominacie sobie jak chcecie żreć albo nie macie czystej koszuli do pracy.Więc lepiej trochę dbać o siebie niż nie dbać wcale.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

O moja droga !!!!!!!!!!!!!
wypraszam to sobie !!!!!
Ja jestem doskonały :):):)
nie jestem gruby , pije kiedy mam na to ochotę , ,,żrę " kiedy sam sobie cos przygotuję ,koszule prasuje sobie sam .

Jestem cudem męskiej osobowości moja droga :):):):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

hm... ogrom możliwości uatrakcyjnienia się sprawia że każda z nas chociaż po części chce poczuc się piękna, to nic złego, a czy to wyścig szczurów to hm... może nie,
oby tylko nie przesadzać z tym upiększaniem, bo może przynieść odwrotny skutek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Ja tam wolę naturalizm i na kobiety, które mają kilogram szpachli na twarzy i skórę pomarańczową od solarium nie zwracam nawet uwagi. Tak jak już pisałem kiedyś : kobiety narzekają, że nie ma już prawdziwych facetów, a prawdziwe kobiety są? Chemia na twarzy, sztuczny kolor włosów sztuczna opalenizna sztuczne paznokcie sztuczne cycki itp itd. Delikatny makijaż - rozumiem ale po co ta przesada? Jakiś czas temu byłem z piękną dziewczyną o włosach bardzo blond z natury, mimo to farbowała je ciągle na praktycznie taki sam kolor jak naturalny ( głupota) a z pięknych delikatnych puszystych włosów zrobiło jej się dosłownie siano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Studentko, ogrom możliwości? Bardzo dyplomatyczna odpowiedź. Mamy też ogrom możliwości jeżeli chodzi i sposoby popełnienia samobójstwa a jakoś nie często to się zdarza. Musi być przyczyna żeby był skutek. Sama możliwość nie wystarczy nigdy :)
Wracając do tematu. Wg mnie kobiety robią tą w większości wypadków dla siebie. Dla nas ma to znaczenie tylko na początku, potem jeśli już osiągnęliśmy cel to mamy głęboko w poważaniu czy nasza partnerka ma na sobie makeup dla cery suchej, szminkę w kolorze czerwień kolorado czy inne badziewie :) a ciuchy i tak najszybciej byśmy z Was zdarli :)

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Walą na siebie ten gips, szpachlują się, zacierają, malują... a rano zdziwienie jak facet ucieka gdy to wszystko opadnie. Drogie panie, wszystko w porządku by było gdybyście w tych remontach miały umiar jakiś.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Autor: 30+ (---.139.184.11.introlan.pl)
Data: 07-12-11 15:34


Droga pani, skąd takie spojrzenie ? Męża trochę mocniej pantofelkiem dociśnij. Ja jestem wysoki, szczuplutki, może nie zawsze ogolony ale taki już mój urok ;) Wyglądać trzeba, ale robiąc z siebie konie trojańskie ani sobie, ani nam przyjemności nie robicie ;)



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Hmm.. po przeczytaniu tego co napisał BUNIO muszę przyznać jemu rację.
To prawda,że te wszystkie zabiegi którym sie poddajemy są po to aby '' zrobić koleżance na złość'',pokazać jej,że jestem ładniejsza i to za mną więcej facetów się obejrzy :)) . Nie oszukujmy się ale taka jest prawda.Wszyscy zaprzeczamy ale myśli mamy inne. Lubimy być zauważone i docenione :)
Panowie są wzrokowcami.Gdyby obok siebie postawić dwie kobiety w taki sam sposób ubrane, tylko jedna w pelni naturalna tzn bez makijażu a druga umalowana dodajmy,ze makijaż delikatny ale wyraźny .. jestem ciekawa która by miała większe powodzenie u Panów.. Także Panowie nie mówcie,że wolicie Panie o naturalnym wyglądzie :)


Nie patrz na piękno, lecz serce człowieka, bo serce zostaje, a piękno ucieka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

patrze, ze nie ja jeden zauwazam "problem" kobiet. Ale co jak co, produkowac sie tutaj mozemy, a zadna kobieta, panowie, nie przyzna nam racji. Mysle, ze duzy wplyw maja tez na to kompleksy wynikajace z tego, co wspolczesnie kobietom, narzuca telewizja, gazety, internet. Jakies dziwne proby gonienia za trendami i moda, ktora nie oszukujac sie, jest niejednokrotnie smieszna i chyba tylko kobietom podobaja sie takie kombinacje. Co nie zmienia faktu, ze bez kobiet byloby nudno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Ja naprawdę wolę naturalne kobiety bez szpachli, zawsze prawdziwe piękno mojej kobiety doceniałem rano, gdy budziła się bez tego tzw. makijażu. Jeden woli piwo drugi żyto tak już jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

niech zyja Polki!

ja na weki pokaren krasatoj Polskich dewuszek! Uwelbiam Polskich dziewczyn...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Andy C, nie szukam ideału bo takowych nie ma , sama tez nią nie jestem.
Marudo to bardzo dobrze że wszystkie rzeczy wokół siebie robisz sam tylko pochwalić,mam nadzieję że w łóżku też jesteś dobry( bo o tym też mym polemizowała).
Ja się nie maluję, bo i bez makijażu jestem ładna,a że chodzę na basen ,na siłownię ,z kijkami,jeżdżę rowerem to nie po to by być zgrabną (zresztą jestem),tylko dlatego żeby na starość mieć lepszą kondycję.
Bunio już ją wywołałeś.
pozdrawiam chłopy weźcie się za siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

skoro faceci sa tacy ble to wnioskuje, ze gustujesz w kobietach? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Ale skromna to Ty nie jesteś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

ja tez jestem ładny ,przystojny i w ogóle jak ta lala ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ nie czytaj docinek małych chłopców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

hehe temat rzeka :) Panowie narzekacie na te wyszpachlowane ale jak zdradzić swoją kobietę to juz się takim pustakiem nie brzydzicie... I zeby nie bylo-nie należę do tych pomarańczowych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+

To może nie jednokrotnie mijaliśmy się na rowerach :):):):)

Do tematu łóżka każdy ma podejście indywidualne :)
Jedni wolą ostra jazdę inni spokojny czuły wieczór :):)

a najlepsi są ci którzy potrafią dostosować się do tej i do tej opcji :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

nie wszystkie kobiety sa takie ze lataja co kilka dnia na solarium i maja kilku centymetrowa tapete na twarzy itd ;p sa takie dziewczyny ktore w sposob delikatny podkreslaja swoja urode i zwracaja uwage wśród innych dziewczyn bo wygladaja inaczej:) bardziej naturalnie i o to właśnie chodzi:) r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

bo spektakl musi trwać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

P.A. nie gustuję w kobietach a nawet jeśli to co?
Zenit skromną nigdy nie byłam i nie będę,znam swoją wartość.
Beetgo to bardzo dobrze że jesteś ładny i przystojny tylko się chwalić.
Marudo być może że się mijaliśmy rowerami,obecnie nie jeżdżę bo wiatr i deszcz,niedługo pewnie śnieg spadnie , hm aby do wiosny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+

Wiosny tylko co nie widac :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Za parę miesięcy przyjdzie wiosna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

miesiące mijają szybko :)
Ani się obejrzymy jak znowu na rowerkach będziemy się mijali w okolicach łomzy :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Maruda Ty chyba do końca nie jesteś taki marudny co ? jakiś optymizm z Ciebie bije.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

No coś tam jeszcze się uchowało :)
Sam nie rozumiem jakim cudem ale jeszcze jakaś ociupinka jest :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Znać swoją wartość a przechwalać się to dwie różne rzeczy.
normalna_ dziewczyna_1809 no być może jesteś z zagrożonego gatunku, który powinien być pod ochroną ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Unikat;-D,Pomyśleć że jeszcze coś takiego jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Omanio :)
Ja po prostu jestem boski beztroski :):):)
Prawie że doskonały sam w sobie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ mi to ryba w czym gustujesz, po prostu mowisz jak to kazdy facet jest be i w ogole, dlatego takie luzne skojarzenie mi przyszlo do glowy :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

O mnie nie powiedziała że jestem bee i w ogóle :):):):)
Mna się zachwyciła :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Maruda Romeo ;) zgłoszę się do Ciebie w tyg. jak znajdę chwilę oczywiście jeśli jeszcze aktualne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Dobrze że sobie w końcu przypomniałeś :)
Nie wiele brakowało a bym je zaproponował komus innemu , no ale skoro tak to będę czekał :)
Mam dobrą wiadomośc dla Ciebie jest ich sporo więcej niz 20 szt. :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Pamiętam ale ostatnio musiałem zająć się leczeniem ręki, skąd Ty je bierzesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Zenit- hehe cóż za pomysł z tym zagrożonym gatunkiem he;p podziwiam Twoja wyobrażnie:)
mam nadzieje ze dziewczyny będą starały się zmieniać swój wygląd na ten bardziej naturalny:) a solarium nie będzie potrzebne ;p jedynie w lato na naturalnym słoneczku:) pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Ma się zapasy z lat młodości :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

P.A. mówię że Wy mężczyźni jesteście be, ale Was toleruje takimi jakimi jesteście (niestety,stety).
Maruda masz rację jestem Tobą zachwycona.


Kobieta piękna i inteligentna prawdziwych mężczyzn fascynuje ,a niedojrzałych facetów przeraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Z lat młodości powiadasz ;) Ok to chętnie odkupię te Twoje zapasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

normalna_ dziewczyna_1809 znaczy nie mam nic do solarium ale bez przesady, tak samo z makijażem. Jak chcę pocałować kobietę w twarz chcę całować ją nie lizać jakiś puder czy co tam jeszcze się używa. Więc jeśli kiedyś mam znaleźć tą swoją wymarzoną to właśnie naturalną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

nikt wam nie kaze szukac dziewczyn na solariach czy w dyskotekach, rozejrzyjcie sie na basenie czy wsilowni- te (juz) nie maja makijazu, a i sylwetki nie zamaskuja wymyslnymi ciuchami. :-)))
___________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

uroda i inteligencja to nic ,liczy się co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Czyli co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

liczy sie TO COS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_____________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Sami nie wiecie czego chcecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Dokładnie!A i tak każda zmora znajdzie swojego amatora;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

hehehehe :):)
znawcy kobiecej natury :):):)
Omanio :)
Dokładnie tak jest :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Taka już kolej rzeczy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Zenit:)

A czy ja ci powiedziałem że je sprzedam ??

Obejrzysz , ocenisz czy sie przydadzą :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Marudo,jak nie będzie chętnego to ja je wezmę od Ciebie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Maruda Mi każda płyta się przyda, z każdej wykrzesam jakiś ciekawy dźwięk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

hihihihihi;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Omanio :):)
dla ciebie to ja z rozkoszą bym oddał coś zupełnie innego :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

A cóż takiego??hmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Oj tam nie wnikaj Omanio :):):)
Ale uwierz mi że tak bym zrobił :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

marudo....wiesz że zawsze dociekam!Jak się nie dowiem to nie zasnę;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Zaśniesz :):)
Ululam cie osobiście :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

to do roboty!!!!Bo spać mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

To zamknij oczka a ja juz sie biorę do dzieła :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Marudo....co za dotyk;-D

Upsss Dobranoc....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Dobranoc Omanio :)
Śpij i śnij :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Maruda nie umówileś się jeszcze na spotkanie w realu z Omanią ? ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Umówił sie Pan Maruda i to nie raz :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Zenitku:)

Nie znane jest o wiele ciekawsze niż rozczarowane :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Zenit zgadzam sie z Toba w 100 % masz racje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Maruda masz rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła,hahahhaha;-D
Chociaż Wy pewnie macie już więcej tych stopni....prawda??;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Rozczarowanie, jaki subtelny :D normalna_ dziewczyna_1809 miło, że przedstawicielka płci przeciwnej podziela moje zdanie w tym temacie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

wiesz skoro masz racje to czemy by nie?? he he:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Tutaj każdy ma rację swoją;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Być kobietą, być kobieta lalalla..... ;)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

teraz jest sztuką być kobietą. prawdziwą kobietą. według mnie osoba pokroju jola rutowicz jest tylko w 1/47 kobietą.
Babą, dziewuchą czy laską jest być łatwo, mając faceta i dziw*arza u boku


Żeby być kobietą potrzebny jest mężczyzna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Kobieto=żebro Adama.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Kiedy stworzył Bóg Adama, On zapytał się – A dama?
sztaudynger
_____________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

megan rozwiała wątpliwości :)

http://www.tekstowo.pl/piosenka,alicja_majewska,byc_kobieta.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Mrauu świetny post :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Hahaha ktos tam wczesniej wspomnial ze wyglad sie nie liczy, liczy sie to cos. A gdy przychodzi co do czego to sam wybiera jak najladniejsza, a za brzydka sie nie oglada.

Uroda przeminie, uczucie zostanie. Piekne kobiety sa do zabawy. A przecietne do powaznego zwiazku. Przecietna jest przecietna w wygladzie, ale za to bogato usposobniona w srodku. Nie zachowa sie w danej sytuacji tak jak by zachowala sie piekna kobieta (czyt. pusta w srodku). To jest wlasnie ta roznica.

Wiec z usmiechem na twarzy za ladnymi kobietami odwracam sie z mysla zabawy, a za srednimi z powaznymi zamiarami hehehe :pp

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

no to i ja swoje 3 groszę dołoże do tematu :):)
http://www.youtube.com/watch?v=siBvdJlKn5U

To tyle z mojej strony :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Andy C masz rację,ostatnio przekonałam się na własnej skórze,maskara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

madry facet ma miliony naturalnych wrogow;wszystkie zazdrosne kobiety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ mi się zdaje że jakiś facet tobie ostatnio zalazł za skórę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Andy :):)
Ty to psychotropem normalnie powinieneś byc :):)

Każdego na forum w mig rozgryzasz:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

psychologiem , chyba miało być :):):)

Trudne jakieś te słowa i dziwaczne ciężko je rozróżnić :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Oj zalazł,zalazł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

maruda a ja się zastanawiam jak czytam twoje posty skąd w w twych postach tyle jest zawsze optymizmu i dystansu do samego siebie :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Bo ja prowadzę sobie spokojne, bezstresowe życie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

zazdrościć czy współczuć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

O spokojnym i bezstresowym życiu w tych czasach myśli niejedna osoba;-)Ale nie każdemu jest to dane;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ postaw na tym panu znak X bo za jakiś czas przyjdzie na kolanach i będzie błagał Ciebie o przebaczenie. Żyj swoim życiem nie oglądaj się za Siebie bo nie warto. Życie jest piękne tylko ludzie je utrudniają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Już postawiłam,żyję nawet bardzo, po prostu dupek stracił swoją życiową szansę,pocieszam się że "tego błota pełne rowy"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ rozumiem Ciebie "stracił swoją życiową szansę" słyszałem to kiedyś ktoś tak samo stwierdził wobec pewnego pana choć dzisiaj jest z kimś z innym nadal znajomi uważają że "stracił swoją życiową szansę",

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

"stracił swoją życiową szansę"-stwierdzenie mojego kolegi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ jak ja bym był Twoim kolego to typowi bym " podstawił nogę" bo faceci nie doceniają jakie SKARBY maja obok siebie jak padną na ziemie uświadamiają sobie kogo stracili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

witam
Andy C dzięki za propozycję ale myślę że to by nic nie pomogło,facet i tak by nie zrozumiał...(z kim ja się zadawałam?),dzięki otworzyliście mi oczy na wiele spraw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Witam 30+ gdy jesteśmy w związku nie za uważamy lub (nie chcemy zauważać wad) tej drugiej osoby a inni z perspektywy 3 osoby zauważają więcej myślą bardziej racjonalnie niż my ponieważ nie są związane emocjonalnie z tą drugą osobą ale my niestety nie chcemy słuchać rad osób trzecich . Dopóki się nie przekonamy na własnej skórze że faktycznie oni mieli racje dopiero wtedy przyznamy że oni mieli racje. Warto słuchać rad osób które nam dobrze życzą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Andy C masz rację,tylko widzisz ja te jego cholerne wady tolerowałam,hm może nie powinnam(może za mało biłam,krzyczałam) ,muszę zmienić taktykę co do facetów,drastyczne to będzie ale może skuteczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ hahaha ,moze i bym popierał to bicie,ale sama rozumiesz ..sam jestem męzczyzną haha ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ napisałaś,ze za mało biłaś ,widać facet miał juz dość tej przyjemności i zwiał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Beetgo, wiesz niektórzy faceci tego potrzebują,może to o to chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ nie wiem jaka byla przyczyna rozpadu Twojego związku ,ale przyczyna lezy zawsze po obu stronach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

nie przeczę ,wina zawsze leży po obu stronach,ja się starałam on nie docenił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

30+ a dla czego Ty właśnie masz zmieniać swoje nastawienie do facetów a może faceci muszą zmienić swój światopogląd i nastawienie do Ciebie?
Masz racje większość kobiet nie umie walczyć o swoje prawa za mało krzyczą i biją i dla ego czują się nie szczęśliwe związkach bo jeśli słowa nie trafiają do faceta to trzeba ręcznie wytłumaczyć że źle postępują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Andy glupoty gadasz ,pod publikę -tj pod 30+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Chłopaki koniec tematu bo o tym można by napisać niezła książkę ,temat rzeka.nie zmieniam się i nie mam zamiaru się zmieniać,nastawienie do facetów mam takie a nie inne po prostu toleruję was takimi jakimi jesteście,jednym pasuje innym nie.Znam swoje prawa, wiem czego chcę od życia i to biorę na maxa, a że czasem mam po górkę trudno nie ja pierwsza i nie ostatnia.Będzie dobrze musi być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Naturalność sama w sobie jest pięknem.Nie używam kosmetyków,no chyba ,że krem można nim nazwać.Dobre perfumy i tyle-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Beetgo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Owoce religijnych kobiet owocami ich religijnego społeczeństwa.

http://www.youtube.com/watch?v=wbaihbSHrS0

Jakie tu kobiety taka tu teraźniejszość i taka tu rodzona przez nie - kształtowana od kołyski parafialna przyszłość.[/B]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

W odniesieniu jak wyżej
do egoistycznych matek kościoła tak egoistycznych jak egocentryzm ich religijnych liderów.

http://demotywatory.pl/szukaj?q=brakuje+mi+jeszcze+jednego+przykazania ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Mr_Andrzej jesteś typowym Trolluss ontologikus:))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Do Andy C

koneptus naturalis vel ludus realis non Trolluss ontologikus:)))))) konceptus sanktualis

hahahaha

My są Andy kul i trendy !
god look vel good luck !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

Mr_Andrzej ja cie ale Z Ciebie lingwista na pewno pobierałeś nauki w KUL/u:))
http://www.youtube.com/watch?v=kL20yh8mcC8&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

W odniesieniu do przedmówcy Szanownego Pana Andy C.

Coś w tym jest i gdyby nie łacina Kościół dla świńskich liderów "wtajemniczonych" w kolejne stopnie "Wielkiej tajemnicy Wiary" Rzymskokatolickiej nie zmarnował by 2000 lat na i nie były dziś Kościołem klasowym ze świńskim rodowodem jak społeczeństwo w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy ".

Historia nie tylko Kościoła Rzymsko katolickiego kołem się toczy i lubi się powtarzać dlatego Rzymskokatolicka arcykapłańska zdeprawowana przez kapłanów Ewangelia Jezusa wraca w Kościele nieustannie do punktu wyjścia a jej Kościelni przywódcy są kontynuatorami jej tradycyjnego nieustannego efektu jojo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety

W odniesieniu do przedmówcy Szanownego Pana Mr_Andrzeja
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie bo Pan S i Pan K kręcą wałki i nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć......

Panie Andrzeju zapewne Pan wie o co chodzi......

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org